Mõned naised teeks ei-tea-mida, et vaid suuremaid rindu saada. Ei kohkuta tagasi ei kirurginoa, imesalvide ega suurte kulude eest. Samas on naisi, kes heameelega tubli tüki rinda kerge südamega loovutaks, sest neil - kujutage ette - on rinnad liiga suured.

Tegelikult on neil naistel õigus, suurtest rindadest on rohkem vaeva kui kui kõike muud. Liiga kopsakas partii võib põhjustada pidevaid kaela- ja seljavalusid, ka võib suurerinnalistel ajapikku välja kujuneda vale kehahoiak - pisut kühmus selg ettepoole vajunud õlgadega.

Kuigipalju saab rindadest põhjustatud probleeme vähendada regulaarse treeninguga, kuid äärmisel vajadusel tuleb abi otsida plastikakirurgilt. Tasub muidugi silmas pidada, et suurte rindade omanikul tuleb treenimiseks sobiv spordirinnahoidja leida. Vajadusel tuleb kasvõi mitu tükki üksteise peale selga tõmmata.

Üliharva võib suurte rindade taga peituda nähtus nimega gigantomastia, mille puhul täiskasvanud naise rinnad jätkavad kasvamist. Ka selle nähtuse puhul aitab vaid kirurgiline lõikus, sest rinnad kasvavad seni, kuni naine on jõudnud klimakteeriumisse.