PAPAIA sisaldab igasugu fermente, muuhulgas ka himopapaiini, mis stimuleerib seksuaalseid impulsse.

MANGO ja PORGAND sisaldavad A-vitamiini, mis on vajalik naissuguhormoonide tootmiseks organismis.

INGVER. Vürtsikas maitseaine ning juba muistses Indias tuntud afrodisiaakum. Ingver sisaldab praktiliselt kõike, mida organism seksi ajal vajab: beetakaroteeni, C-vitamiini, rauda, tsinki, mangaani ja kaltsiumi.

AUSTRID. Casanova armastas neid sama palju kui kõiki oma naisi. Kuid oleks vale arvata, et austrid on kasulikud vaid meestele! Nimelt tõstab neis sisalduv tsink testosterooni taset ka naistel.

MEREANNID sisaldavad samuti rohkelt tsinki ja ka magneesiumi – mõlemast on palju abi stressi vastu võitlemisel ja stress teadagi tapab seksuaaliha. Lisaks sellele on kõigis mereandides ka rohkelt aminohapet feniilalaniini, mis võtab vahetult osa nende rakkude tootmises, mis kannavad edasi närviimpulsse.

SHOKOLAAD. Kui imelik see ka poleks, kuid shokolaadis leidub neidsamu magneesiumi ja feniilalaniini, mida sisaldavad mereannid. Lisaks annab vahetult enne seksi söödud shokolaad vajalikku energiat. Viimase suhtes sobib suurepäraselt ka Coca-Cola joomine.

ROHELINE SPARGEL sisaldab rohkelt fooliumhapet, mis aitab munasarjadel normaalselt funktsioneerida.

SOJA on kasulik igasugusel kujul. Saladus peitub fütoöstrogeenides – munasarjade töö loomulikes reguleerijates. Need taimsed naissuguhormoonid taastavad vajadusel normaalse hormonaalse fooni – abi võib neist olla näiteks pillide võtmisest tingitud libiido languse ajal või menopausi ajal. Fütoöstrogeenid aitavad ka premenstruaalse sündroomi vaevuste vastu ning omavad vähkiennetavat toimet. Sojatoodete söömine pikendab ka seksuaalset rahuolutunnet ning suurendab selle kvaliteeti.

SELLER. Laialt tuntud afrodisiaakum. Seller sisaldab hormooni nimega androsteroon, mis eritub ka mehe sugunäärmeist ning suurendab sugutungi.

JUUST sisaldab tsinki, mis stimuleerib sugutungi. Mida kõvem juust, seda väiksem on selle rasvasisaldus ning seda rohkem on selles tsinki.

TSILLI. Se terav mehhiko maitseaine sisaldab ainet, mis parandab vereringet ja soodustab endorfiini, nn heaoluhormooni tootmist. Hüpotaalamuses erituv endorfiin on aga otseselt vastutav võimsa seksuaalse mõnutunde eest.

VANILJEKÜPSIS. Tead, miks oli vanill keskaegsetes mungakloostrites keelu all? Aga selle pärast, et see esmapilgul ohutu maius viib nii mehed kui ka naised väga kergelt ülevasse ja üsna romantilisse meeleollu.

ROHELINE TEE soodustab tupevedeliku tootmist, seega garateerib ka meeldivama vahekorra.

BANAAN annab sulle energiat ja enesekindlust. Banaan sisaldab ainet, mis hoiab neuroneid (närvirakke) tasakaalus.