Niinimetatud 69 on kõige intiimsem seksi asend, mida saab kogeda ilma päriselt vahekorras olemata. Väga heaks ettevalmistuseks enne oraalseksi on koos duši alla või vanni minek – võtke appi sensuaalselt lõhnav dušigeel või vannivaht, hellitage teineteist ja valmistuge kogema midagi erakordset.

Alustage tavapärase eelmänguga – oraalseks ei tähenda otsekohe teineteise intiimkehaosade juurde asumist. Suudelge, silitage ja lakkuge teineteist ning kui tunnete, et olete mõlemad piisavalt erutatud, võtke sisse 69-asend: mees on selili ja naine tema peal peaga jalgade suunas. Algul võib sellises asendis oraalseksi tegemine ja samal ajal ka vastuvõtmine tunduda pea võimatu trikina, kuid harjutamine teeb vaieldamatult meistriks – natuke kannatust, ja õpite mõlemad seda täiel määral nautima.

Teineteisele samaaegselt oraalseksi pakkuda võib olla äärmiselt erutav, kuid jäädes nautima seda, mida su partner sulle parajasti teeb, võib kergesti muutuda laisaks tema rahuldamise osas. Seega tuleb kontsentreeruda sellele, et pakkuda partnerile sama palju naudingut, kui tema sullegi – nii kui kipud ennast "ära unustama", püüa teha talle tagasi kõik see hea, mis tema sulle tegi. Aja jooksul õpid sa üha rohkem nautima ka tema naudingut, suurendades sellega ka oma erutust ja tunnetegammat. Teile mõlemale tuleb kindlasti kasuks ka heakskiitvate häälitsuste tegemine – nad ei lisa mitte ainult enesekindlust, vaid suurendavad ka erutust ning lisavad rahulolu kogu protsessist.

Peal olemine annab naisele suurepärase kontrolli nii peenise stimuleerimise kui ka enda stimuleerimise üle. Kui tunned, et vajad õrnemaid keeleliigutusi, tõsta vaid kergelt oma tagumikku, andes sellega märku, et surve oli liiga tugev. Kui vajad aga tugevamaid ja kiiremaid puudutusi, mine talle lähemale ja liigu erutavalt oma tunnete rütmis. Samal ajal saad sa varieerida ka peenise stimuleerimise tugevust ja kiirust, vihjates sellega samuti sellele, mida sa tahad, et sulle tehtaks.

Kui sa pole oma praeguse partneriga kuigi palju oraalseksi veel praktiseerinud, siis poleks paha teineteise vajaduste ja soovide tundmaõppimiseks ka rohkem rääkida. Ütle talle õrnalt, kuidas sulle meeldiks, et ta sind keelega rahuldaks. Näita talle seda ka tema peal või masturbeeri mõnikord tema ees, lastes tal täpselt jälgida, kui tugeva survega ja kui kiiresti sa ennast rahuldad. Kui tahad, et ta lisaks "tavalisele" oraalseksile stimuleeriks ka pärakupiirkonda, ütle see välja. Enamikku mehi erutab juba paljas mõte anaalseksist või selleks ettevalmistumisest vastava piirkonna hellitamise abil. Ära häbene temaltki küsida, mis talle kõige rohkem meeldib, lisaks proovi aeg-ajalt uusi nippe ja küsi julgelt, kas nii on hea. Nii võid näiteks masseerida oraalseksi ajal tema mune ja nendest allpool olevat piirkonda – erinevate aistingute kombineerimine mõjub talle kindlasti väga erutavalt.

Veel mõned nipid oraalseksiks:

* Varieeri peenise imemist laia keelega lakkumisega alt üles, õrrita seejärel keelega ka peenise otsa, lastel tal veidikene oodata, enne kui selle uuesti suhu võtad

* Hoia vahel käsi täiesti eemal (võid kasutada neid näiteks tema reite silitamiseks, munade masseerimiseks või lihtsalt neile toetuda) ja proovi võtta peenis nii sügavale kui saad. See nõuab küll harjutamist ja võib tunduda algul vägagi ebameeldiv, kuid kui teed seda iga kord vähemalt paar korda, jääb su mees alati seda mõnuga ootama.

* Kasutades oraalseksi ajal kätt, on äärmiselt oluline, et peenis ei oleks täiesti kuiv. Tee see enne keelega üleni märjaks või kasuta libestit ning kombineeri suu ja käe liigutusi nii, et tal jääks mulje, et tema peenis on üleni "sees". Pane tähele, et mehed vajavad enamasti palju tugevamat survet, kui me ise arvame –siingi võid temalt igaks juhuks küsida, kas nii on piisavalt mõnus. Vastasel juhul võib juhtuda, et sinu käeliigutused ei anna pea midagi juurde.

* Haara oraalseksi ajal tugevalt tema tagumikust – selline märk sinu erutusest paneb teda veelgi suurema mõnuga sind lakkuma, lähendades ka teda ennast orgasmile.

* Eruta teda ja ennast rinnanibude kergete puudutustega vastu tema keha.

Klassikaline 69 asend sobib suurepäraselt, kui oled oma partneriga enam-vähem ühte kasvu. Kui aga erinevus on suurem, võite proovida sama asendit külili. See võimaldab hoida kehasid veidi kaardus, et ulatuda teineteiseni paremini.

Proovida võib ka nii, et sina oled selili ja mees sinu kohal. Peenise tungimine sinu suhu ülevalt võib tunduda veidi ohtlik ja ebamugav, kuid vahelduseks võib ju proovida –lisaks võib olla nn keelekas sellises asendis sinu jaoks veelgi mõnusam.

Ja lõpuks – kui sulle tundub, et 69 ajal toimub korraga nii palju, et orgasmini jõuda on pea võimatu, siis ei pea sa seda sugugi omaette eesmärgiks seadma. Küll aga võib proovida ka nii, et püüate teineteist lõpuni viia hoopis eraldi, mitte samal ajal.