Hiljuti saime pisut arutleda teemal, miks on hea olla mees. Et asjad ikka tasakaalus püsiksid, siis vaataks üle - äkki polegi naine nii paha olla? Kui allpool toodud argumente vaadata, siis võiks naisena sündinud küll rahulolevalt ja mõnikord uhkeltki pöidlaid keerutada.

Klaverit tassib mees

Kolimine on üks üsnagi tülikas ettevõtmine, hunnikute viisi träni, mis tuleb tassida üles või alla või kuskile sisse. Naistel on asi natuke lihtsam, sest traditsiooniliselt veavad suuremaid mööbliesemeid ikka mehed. Normaalne naine juba klaverit või pesumasinat tirima ei pea.

Ikka armas!

Seda olete te isegi piltidelt näinud - kergelt paokil huultega suu ja pisut unistav ilme. Võiks kihla vedada, et enamik neist piltidest kujutab naisi. Avatud huuled lisavad naisele võrgutavat sarmi, samal ajal, kui lahtise suuga mees suhteliselt tobedalt mõjuks.

Pisarad lubatud

Aeg-ajalt on mõni film nii liigutav, kurb või traagiline, et silm iseenesest märjaks kisub. Naisele ei pane üldjuhul keegi pahaks, kui ta kinos või teleka ees nutta löristab, aga kui tihti oled sa näinud pisaratesse uppuvat meest?

Oh üllatust, külmkapis on süüa!

Isegi kui naine üksi elab, on tal külmkapis üht-teist paremat, võileivakraami ikka. Mehe külmikust leiad õnnega pooleks mõne õlle ja ammu tähtaja ületanud jogurti.

Kui ei tea, siis küsin

Alati ei pruugi võõras kohas seigeldes kaardist abi olla ning kõige targem oleks mõnelt kohalikult teed küsida. Naise jaoks pole see probleem - parem otse küsida, kui mitu korda valesti sõita. Mees aga väidab kangekaelselt teed teadvat ning veedab sageli mitu head tunnikest samas piirkonnas tiirutades.

Milline geenius!

Mehi on lihtne lapselike trikkidega üllatada. Kui oskad näiteks õllepudeli hammaste või tulemasina abil lahti teha, siis vaadatakse sind kui päästeinglit.

Ohutu liikleja

Teadaolevalt on suur osa meestest hullud autode järele. Hoidku selle eest, kui mehe silm linnaliikluses mõne eriti uhke eksemplari tabab - keeratakse või kael kahekorra. Naine võib küll ilusaid autosid armastada, kuid oma eneseväärikuse suudab ta siiski säilitada.

Raha kulub vähem

Kui ükskord kihlumise või abieluni jõutakse, siis on heaks kombeks armastatule ka sõrmus sõrme pista. Selle väärika ja hinnalise (loe: kalli) kingi muretseb enamasti mees, naisele jääb kandmise au.

Pikk elu

Siin polegi midagi lisada: me kõik teame, et enamikel juhtudel on naisele antud pikem aeg selle ilma mõnusid ja hüvesid nautida.