Me kõik teame, et pärast seemnepurset peavad mehed tavaliselt ootama mõnda aega enne, kui saavad seksuaalsete mängude juurde tagasi pöörduda. Enne aga, kui saad hakata nautima järjestikuseid orgasme, pead õppima tundma seda tunnet, mida koged hetk enne ejakulatsiooni, et oskaksid seda kontrollida.

Lõpeta see, mida sa teed

Usu või mitte, kuid ejakulatsiooni edasilükkamine suurendab sinu naudingut, kui jätkad hetk hiljem mänguga. Hoolimata sellest, kas sa masturbeerid või seksid, mida tihemini sa suudad katkestada purset, seda parema tulemuse lõpuks saavutad.

Otseloomulikult pärast seda, kui lased lõpuks seemnepurskel toimuda, on orgasm, mille saavutad, tugevaim, mida iial oled kogenud ja lisaks on seemnevedeliku kogus, mis siis sinust välja purskab, tõenäoliselt samuti suurem.

Jätkuvad orgasmid

Pea meeles, et sa ei pruugi suuta seda tagasi hoida esimesel korral, kuna oled harjunud vabastama oma seemnevedeliku kohe peale orgasmi. Kuid ajapikku harjutades ja proovides oled sa võimeline saavutama järgmist:

Õpi eraldama orgasmi tunnet ejakulatsiooni tundest.
Hakka tegema sügavaid, aeglaseid hingetõmbeid seksuaalse mängu ajal.
Saavuta vaimne kontroll oma orgasmide üle.
Püüa välja selgitada, kui lähedale pääsed ejakulatsioonile seda tegelikult saavutamata.


Siin on võimalused, kuidas viivitada seemnepurskega, et kindlustada järjestikuseid orgasme ja kogeda ülimalt meeldivat tulemust sinu pingutustele:

Võta seksides hoogu maha

Sinu eesmärgiks peaks olema aeglased lükked ja võimendatud sensatsioonid. Suurenda oma naudingut rahulike liigutustega, et saavutada parim sellest tundest.

Katkesta nauding

Kas siis masturbeerides või seksides, igatahes lõpeta peenise stimuleerimine enne, kui tunned, et hakkad lähenema purskele, nii et su peenisel oleks võimalik toibuda murdepunktist.

Kord, kui see tunne mõnevõrra vaibub, hakka jälle lükkeid sooritama kuni tunned, et hakkad uuesti haripunkti jõudma. Jätka seda "katkesta ja jätka" meetodit umbes 4 korda veel enne, kui lõpuks seemnepurskel toimuda lased.

Lõdvestu ja lase lihased vabaks

Sellise "katkesta ja jätka" meetodi puhul tuleb peale seemnepurske "katkestamist" lasta kõik suguorganid lõdvaks. Hinga sügavalt ja aeglaselt.

Naudi orgasme

Järgides neid eespool mainitud samme, hakkad sa tundma seda eufoorilist tunnet, milleks on orgasm. Kui hakkad ejakulatsioonile lähemale jõudma, lõpeta stimuleerimine, lase lihased lõdvaks ja suru oma lihased kokku ning sa naudid uuesti ja uuesti orgasmist tulenevat rahuldust.

Ejakulatsiooni aeg

Kuigi me tõstame tavaliselt tempot, hakates seemnepurskele lähemale jõudma, võib aeglane tempo või naisesse samamoodi tungimine panna teid tundma nii, nagu te pole iial varem tundnud.

Õpi väärtustama keha sisemisi funktsioone. Kui väärtustama seda kõrgendatud sensatsiooni, mille tulemuseks on seemnepurske takistamine, võib sinu sekselu muutuda täielikult.