Küll on põnev seksida võõra inimesega või isegi mitmega, elada välja ka kõige perverssemad fantaasiad kartmata, et mõne haiguse saad ja oleksid kedagi petnud

Kuidas seda teha?

Muretse arvutile mikrofon veel parem webikaamera, siis saad intiimsust täiel rinnal nautida- saad kuulata partneri mõnuoigeid ja saad vajadusel suhelda ja rääkida mida sa tunned ning webikaamera abil ka vaadata partnerit kogu tema hiilguses

Räägi või kirjuta

Hoolimata sellest, kas sul on või ei ole mikrofoni, webikaamera, ole sõnades loominguline. Kujutlusvõime on eduka küberseksi võtmeks. Sinu jutt sõltub aga partnerist. Mõningaid naisi erutab räpane, vulgaarne sõnavara, teised eelistavad aga ”me jalutame rannas ja sa paned käed ümber minu keha” tüüpi kõneviis. Õpi teda enne tundma, kui muutud intiimsemaks. Kui sul ei ole mikrofoni, siis ära trüki sõnu nagu „ohh, ahh” või „oh jaa, kallis, jaa!”

Siin sulle nõuandeid, kuidas alustada sessiooni ja mida iga hinna eest vältida... Alusta küsimustega, nagu mis tal seljas on. Seejärel kirjelda, kuidas sina välja näed (kui sul ei ole webikaamerat, siis võid end kirjeldada just sellisena, nagu ise tahad). Seejärel lase tal alustada oma fantaasiaga ning jätka tema oma. Siis jälle vastupidi, kuni te mõlemad lõpetate seksides fantaasia.

Puuduta ennast

Kuna küberseksis tõesti puuduvad reeglid, siis sukeldu sellesse stseeni ja alistu fantaasiale. Sulle võib esialgu tunduda mõnevõrra naeruväärne lõpptulemusena masturbeerida arvutile, kuid elades täielikult situatsiooni sisse, võib see olla suurepärane kogemus. Kui partner ei näe sind, kuid mikrofon on olemas, siis hinga rakselt, et anda talle teada, kui erutatud sa oled. Kirjelda talle, mida endale teed või mida fantaseerides talle „teed”

Ei mikrofoni, ei kaamerat

Kui sul puudub nii mikrofon, kui kaamera, siis selle asemel, et masturbeerida ühe käega ja trükkida teise käega, tehke seda vaheldumisi. Lase tal kirjutada samal ajal, kui sina end rahuldad ja pärast kõrgpunkti jõudmist eruta sina teda oma sõnadega sellel ajal, kui tema end rahuldab.

Kui sul puuduvad nii mikrofon, kui kaamera, kuid partneril on need olemas, siis ebavõrdne olukord võib situatsiooni keeruliseks muuta. Peaksid olema ettevaatlik vastupidises situatsioonis, kuna selle ilusa ja seksika naise asemel võib olla näiteks hoopis maskeerunud kamp mehi, kes sind näevad ja kuulevad.

Asjad, mida meeles pidada

Jää anonüümseks – ära paljasta mingit isiklikku informatsiooni.
Ära muuda küberseksi harjumuseks – püüa leida tõeline suhe naisega väljaspool internetti.
Kui elad fantaasiasse täielikult sisse, siis teine inimene võib sinu jaoks olla ükskõik kes.


Tere tulemast kübermaailma

Naudi kogemusi läbi interneti ja kuni järgmise korrani püsi üks käsi klaviatuuril.

Kust leida endale partner?

On olemas hulgaliselt kohti, kust leida aktiivseid küberseksi harrastajaid. Nendeks on: IRC chat, online tutvumislehed, jututoad, messengerid, e-mail jne.