Kui oled oma partneriga olnud pikemaajalistes seks-suhetes, siis sulle võib ühel hetkel tunduda, et oled kogu oma fantaasia juba voodis mängu pannud ning proovinud kõikvõimalikke poose. Tegelikult on veel palju põnevat, mis avastamata ja miks mitte lisada oma voodielule natuke vürtsi ning õppida juurde mõni põnev nipp.

Siit sulle väikesed näpunäited, mida võiksid kasutada oma voodielu huvitavamaks muutmisel.

1. poos - "koeralik jalatõst"

Järgmine kord, kui mainid oma partnerile "koera asendit", siis sellele tavapärasele poosile lisaks tõsta ta jalg ja toeta see kas vastu oma puusa või hoia vastu oma reit. Nii on sul võimalik "tungida" temasse veelgi sügavamale. Lisaks sellele on sinu munanditel parem juurdepääs tema kliitorile, su munandid põrkuvad samaaegselt vastu tema mõnupunkti ja kui sellest veel ei piisa, siis võid käiku lasta tema kliitori masseerimiseks ka oma käe. Usu, see ajab ta hulluks.

2. poos - "patjadega misjonär"

Kas su partner on lamanud voodis, põlved kõveralt nii, et jalad toetuvad voodile? Nüüd aseta ta pepu alla paar patja. See mitte ei võimalda sul paremini temast "läbi tungida", vaid stimuleerib hullupööra ka tema kliitorit, mille tulemusena võite jõuda orgasmini üheaegselt.

3. poos - "lusika lahknemine"

Lusika asendi juures on kõige uskumatum see, et naine tunneb sinu poolt meeletut armastust ja hellust. Samuti on lusika asendi juures naise kehale parem ligipääs ja oluliselt lihtsam temaga "manööverdada". Järgmine kord, kui proovid lusika asendit, lase tal pöörata oma keha selliselt, et sul oleks juurdepääs ka tema rindadele. Seejärel tõsta ta jalg üles ja hoia seda või ürita asetada üle enda voodile.

Veel sekspoose: ole põlvili ja aseta oma istmik kandadele, naine las olla kükili asendis selliselt, et ta jääks sinu poole seljaga. Nüüd lase naisel teha aeglaseid üles-alla liigutusi. Kui ta jalad pole piisavalt tugevad, siis võib ta samahästi toetuda oma kätele või asetada käed sinu selja taha. Selliselt saate mõlemad suurema naudingu osaliseks ning sul on jällegi hea võimalus täiendada veel naise mõnutunnet oma käte abil.

4. poos - "seismise rütm"

Järgmine kord, kui otsustad armatseda naisega peegli ees seistes, siis lisa nüüd tavapärasele rutiinile juurde väikest rütmi. Lase oma naisel kummarduda ette nii, et ta keha oleks 90-kraadise nurga all ja jalad jääks nii sirgeks kui võimalik. Seistes tema taga ning andes talle järjest suuremaid doose oma "hulludest" lüketest, pööra vaikselt nii sisenedes temasse kui ka väljudes oma puusi ühele ja teisele poole. Kõigele sellele lisaks vaata ta keha, tee häälitsusi ja seejärel suuna oma pilk läbi peegli tema silmadesse.

5. poos - 69+1

Nüüd, kui su mõtted on asendil 69, siis pead silmas kindlasti suuseksi. Kuid jättes muutmata 69 põhiasendi, muuda parem oma tehnikat. Alustuseks, selle asemel, et üks teist oleks peal ja teine all, heitke samasse asendisse, kuid külili - see annab teile mõlemale juhtimisvabaduse. Seejärel kasuta oma sõrmi, et saaksid maksimaalse tulemuse. Hõõru tema kliitorit, sisene temasse, tee mida iganes vajalikuks pead, et ta kaotaks kontrolli, kuid vaata, et naine ei satuks liiga hasarti, sest vastasel juhul võib jääda tema poolne naudingu pakkumine sinule teisejärguliseks.

Ja veelkord: aja ta hulluks!

Seksis võib alati proovida midagi uut ja eriti veel siis, kui nende muutuste tulemuseks on suurem nauding. Aga veel enne, kui otsustad naisega voodisse minnes katsetada oma enda "jäledaid" fantaasiaid, proovi läbi eelpool toodud armupoosid väikese vürtsiga. Usu, nendest näpunäidetest on abi!