1. Kallimal on pingelised ajad ning ta ei tunne seksi vastu vähimatki huvi. Kuidas reageerid?

a) Ei tee sellest numbrit ega hakka ka ise kallima seksiisu üles kruttima.
b) Tegeled endaga ise – kuni partner taas särtsakam.
c) Tegeled endaga ise, aga jagad ka kallile õrnusi, näiteks pakud end masseerijaks, sest kes teab, ehk tuleb siis teiselgi seksituju?
d) Ei pane partneri seksihuvi kadumist tähelegi.


2. Kõige meeletum asi, mida seksides teinud oled?

a) Anaalseks või natuke leebemat sorti anaalvallatus.
b) Seks värskes õhus.
c) Rohkem kui kuus vahekorda ühel nädalavahetusel.
d) Partneriga laksude vahetamine.


3. Milline on sinu ettekujutus fantastilisest seksist?

a) Pikk ja põhjalik massaaž, siis seks ning pärast teineteise kaisus mõnulemine.
b) Millegi uudse ja riskantse – mida ropem, seda parem – katsetamine.
c) Kõik ülalmainitu, olenevalt tujust.
d) Võimalus lihtsalt raugelt lebada ja lasta partneril endale pika eelmängu käigus õrnusi jagada. Seejärel: mitte ülemäära tormakas ja higine ühe.


4. Milline on sinu intiimelu värskes armusuhtes?

a) Suhte algul on kirg meeletu, ja edasi – kui olete teineteist voodis tundma õppinud ja saate end tõeliselt vabaks lasta – läheb asi veelgi etemaks.
b) Seks on alguses normaalne, aga muutub varsti rutiinseks, ausalt öeldes isegi võrdlemisi igavaks.
c) Kõik oleneb sellest, mis elus parajasti toimub. Vahel on ju lihtsalt liiga palju tegemist, et seksi peale mõelda.
d) Lausa särtsuvalt kuum. Pingutad algusest peale, et sängis võrratult hea oleks, ja ootad, et ka partner seksi sama tõsiselt võtaks.


5. Su kallim tahab viia sind striptiisiklubisse – ja tellida sulle sületantsija. Kuidas käitud?

a) Mõistad, et pisike (mängu)flirt kahe naise vahel kütab mehi üles, kuid ütled viisakalt ära.
b) Oled nõus, aga ainult sellepärast, et see mõte su armsamat erutab.
c) Nõustud pikemalt mõtlemata. Mis seal salata – see idee täidab ka sind magusa ootusärevusega.
d) Saad šoki. Sa oled hetero, ja jutul lõpp.


6. Oled 30aastane ja sind kutsub kohtama seksikas 19aastane kutt. Kuidas käitud?

a) Andud ohjeldamatule seksisuhtele, hellitamata lootust, et sellel on tõsisem tulevik.
b) Ütled mõistagi ei. Mida teil saaks ühist olla?
c) Tunned end meelitatuna. Lubad endale päris pöörast flirti, kuid voodisse ei lähe – kui, siis ainult oma kujutlustes.
d) Veedad poisiga ühe unustamatu öö.


7. Sa pole juba kuu aega seksinud. Kuidas sa end tunned?

a) Kas tõesti on juba kuu aega möödas?
b) Oled natuke närvilisem ja pinges kui tavaliselt.
c) Tegeled endaga sageli, aga muidu pead kenasti vastu.
d) Sa pole iialgi pidanud tervelt kuu aega ilma seksita olema.


8. Kas algatad ise vahekorra?

a) Vahel algatad ise, vahel algatab partner. Fifty-fifty.
b) Eluilmaski mitte. Selleks pole vähimatki vajadust. Kui partneril on seksiisu, küll sellest teada antakse.
c) Haruharva. Tavaliselt teeb ettepaneku kallim – sul ei jõua säärast mõtet pähegi tulla.
d) Aeg-ajalt algatad. Sest kui jätaksid selle töö ainult armsama hooleks, vireleksid alailma rahutult.


9. Millise hinnangu on partnerid su seksioskustele andnud?

a) Nad on olnud vaimustuses. Oled kõigi oma kallimatega avameelselt rääkinud ja nad kõik on kinnitanud, et oled voodis võrratu.
b) Keda see peaks huvitama? Mis möödas, see möödas.
c) Nad on ilmutanud rahulolematust, aga see tuleb ainult sellest, et sa pole õiget partnerit leidnud.
d) Oled saanud mitmesugust tagasisidet. Mõned on nimetanud sind fantastiliseks, teised seda arvamust ilmselt ei jagaks, sest need suhted lõppesid halvasti.


10. Millal sa ise end rahuldad?

a) Kui oled üksi ja tunned erutust. b) Kui oled üksi. Või kui tahad, et kallim pealt vaataks. c) Mitte kunagi. d) Kui sul parajasti seksipartnerit pole.

Punktid

1. a-1 b-3 c-2 d-0
2. a-2 b-0 c-3 d-1
3. a-1 b-3 c-2 d-0
4. a-2 b-0 c-1 d-3
5. a-1 b-3 c-2 d-0
6. a-3 b-0 c-1 d-2
7. a-0 b-1 c-2 d-3
8. a-2 b-0 c-1 d-3
9. a-2 b-0 c-1 d-3
10. a-2 b-3 c-0 d-1


0–8 punkti: Külm Kala lubagu kujutlusvõime valla

Oled sünnipäraselt madala sugutungiga ega mõista, mida seksis nii erilist on. Sa ei rahulda end ise ega mõista inimesi, kes viskuvad pimesi seksisuhtesse. Tüdid kiiresti ning lepid voodis sellega, mida partner sulle pakub. Sa ei püüagi ise midagi parandada.

Sa ei tea, kas oled voodis hea, sest sa pole seda üheltki partnerilt küsinud. Aga võiksid küsida! See mõjuks teile mõlemale hästi.

Lisa oma armuellu vürtsi, harides end seksiasjades ning proovi end ise hellitada. See ajab hormoonid möllama! Keskendu teadlikult seksile, loe mõnd erootilist raamatut või vaata seksifilmi. Premeeri end edusammude eest kelmika aluspesu või sensuaalse massaažiga. Algata ise vahekorda.

Ehk oled seksiasjades alles algaja või oled lihtsalt uje? Igal juhul ära karda esimest sammu astuda – ja üleannetutele fantaasiatele anduda. Lase kujutlusvõimel lennata!

9–18 punkti: Laisk Lohe pingutagu - ja tulemused on üllatavad

Võtad seksi liiga lõdvalt. Satud alailma kokku tüüpidega, kes sobivad sinu ettekujutusega parajast partnerist. Intiimsused pole sulle eriti tähtsad. Naudid seksi, kui see läheb ludinal – peaasi, et ise pingutama ei peaks. Suudad rõõmu tunda lõõgastavast vahekorrast oskusliku partneriga, kuid ei oska ihata kirge ja spontaansust.

Ajapikku muutub seks sulle rutiinseks. Vahel üritad küll voodielule veidi särtsu lisada, kuid pettud, kui tulemust kohe märgata pole. Väldid vahekorra algatamist ja pakud endale haruharva ise naudinguid, sest sul on tunne, et püsisuhtes pole iseenda hellitamine sünnis. Loodad salamisi, et kõik laabub, kui su teele satub õige mees. Ja et siis oled valmis ka ise vaeva nägema.

Pinguta juba praegu veidi rohkem – võid näha üllatavaid tulemusi. Algata ise vahekorda ning püüa sellesse vaheldusrikkust tuua. Mõtle seksist, hellita end fantaasiate saatel, hakka tegelema mõne spordialaga, mis aitab sul tunda naudingut omaenda kehast. Seksi alati, kui tuju tuleb. Mida rohkem saad, seda rohkem juurde tahad.

19–26 punkti: Sensuaalne sekspert on lihtsalt klassi parim

Sul on täiesti õigus üleolevalt muiata! Oled enesekindel partner, kes on valmis voodis katsetama kõikvõimalikke uusi asju. Haruharva leidub midagi, mis sind seksist eemale ehmatab. Ootad, et kallim kõiki sinu vajadusi rahuldaks, ent hoolitsed sama põhjalikult ka tema vajaduste eest.

Sinu isu hedonistlike naudingute järele tõmbab vastassoo esindajaid lausa karjakaupa ligi. Vali potentsiaalsete partnerite seast see, kellel on sinuga võrdväärsed oskused ja vilumus, kes on sama seiklushimuline, hea kujutlusvõimega ja salliv kui sina. Nii ootavad teid iga päev ees pööraselt erootilised seiklused. Partnerid lahkuvad sinu juurest, lai naeratus huulil, ja endised kallimad meenutavad sind ainult heaga. Nad mitte üksnes ei ülista su ilu ja kütkestavust, vaid ka tundetarkust.

Sa annad täpselt sama palju kui vastu võtad ning hellitad end nii üksi kui partneri ees. Sa ei häbene voodis oma soovidest rääkida ning julgustad ka partnereid sama tegema. Oled paindlik ja vabameelne ning valmis kõigeks, kui sinu ja partneri vahel on tekkinud usalduslik suhe. Oled klassi parim!

27–30 punkti: Painav partner leidku tee oma tunnete juurde

Sa oled kindlasti jube vihane, et seksperdi tiitlit välja ei teeninud ja tembeldasid selle testi täielikuks jamaks. Siin pole midagi üllatavat. Paned oma intiimelule nii palju rõhku, et väärid tipparmastaja nimetust. Kuid sa pingutad üle. Kindlasti olid juba lapsena see, kes rebis nukkudel kohe riided seljast, et näha, mis nende all on.

Oled konkurentsihimuline ja seksuaalselt agressiivne. Sa ei rahuldu enne, kui su voodielu pulbitseb. Kuid su ootused ja lootused on naeruväärselt kõrgeks aetud. Usud, et ainuüksi seks rahuldab kõik su emotsionaalsed vajadused ja jätad unarusse suhte enda. Teisisõnu: sa lähed voodisse mitte partneri, vaid tema füüsisega.

Lõpeta surve avaldamine nii endale kui partnerile. Te pole seksimasinad. Ära heida meelt, kui te ei proovi igal ööl kolme uut positsiooni. Rahune maha, tegu pole olümpiamängudega. Selmet närvi minna partnerite peale, kes pole sama vabameelsed kui sina, ärgita neid rääkima. Ära mängi voodis kubjast, vaid hakka suhtlema. Oma seksuaalsusega oled sa ilmselgelt sina peal – leia nüüd tee ka oma teiste tunnete juurde.