Olete juba mõnda aega oma tüdruksõbraga koos olnud ja asjad on läinud hästi - või nii sa vähemalt arvasid. Viimasel ajal ei ole ta enam kunagi nö selles õiges tujus. Oled proovinud kõike alates pealtnäha lõputust eelmängust kuni tema peal Tarzani-stiilis hüppamiseni, kuid miski ei mõju.

Tegelikult isegi sinu tattninast nooremal vennal tundub rohkem edu olevat, kui sul. Mis toimub? Ma ei tahaks seda sulle öelda, aga tüdruku selline tõsine meditsiiniline seisund tähendab tavaliselt seda, et teie suhtes on kas midagi väga valesti või on see hoopiski karile jooksmas. Loe edasi, et teada saada põhjused, miks naised ei taha ühel hetkel enam oma partneriga seksida ja vaata, mida sellises olukorras tegema peaksid.

Ta on su peale vihane

Enamik naisi ei suuda olla intiimses vahekorras mehega, kelle peale nad vihased on. Ja kahjuks paljud naised peidavad halvad mõtted endasse ja löövad olukorrale käega selle asemel, et anda sulle teada, kui oled midagi valesti teinud, mis teda ärritas. See tähendab, et sinu naine võib küll olla sinu peale pööraselt vihane, ent sul pole õrnematki aimu, et oled midagi valesti teinud. Lahendus: Räägi temaga ja küsi rahulikult, kas oled teinud midagi, mis teda ärritas. Kui ta vastab kiirelt „ei” ja püüab teemat mujale viia, siis küsi seda uuesti ja julgusta teda sinuga aus olema. On üsna võimalik, et pärast seda, kui ta on häirivad probleemid õlgadelt ära saanud, lõpetate te kaks kirgliku leppimis-seksi maratoniga.

Ta on kohustustest kurnatud

Võibolla sinu naine ei ole seksist huvitatud, kuna igapäevased kohustused on ta ära kurnanud. On ime, et tema töö, trenni, perekondlike õhtusöökide, õhtuste kursuste, sõpradega napsutamiste, korteris koristamise, sulle söögi vaaritamise jm keskel ta pea veel plahvatanud pole. Lahendus: Kui ta täna õhtul koju tuleb, siis paku talle oma abi, valmistades õhtusöögi ja pestes nõud. Ja ütle talle, et ta ei tohi midagi muud teha, kui veini rüübata ja lõdvestuda. Garanteerin, et nii tunneb ta end armastatuna ja väärtustatuna ja tahab vastutasuks teha sulle heameelt...näiteks rahuldades sind.

Talle ei meeldi seks

On naisi, kellele lihtsalt ei meeldi seks. Sellised naised seksivad mehega suhte alguses, et nad „endale võita”, kuid kui mees on juba nende oma ja suhe piisavalt kindel, siis nad tunnevad, et enam ei ole vajadust seksida. Selliste naiste jaoks on seks relv, mida nad kasutavad mehe "oma võrku püüdmiseks" mitte ei võta seda kui tegevust, mida nautida. Lahendus: Uuri välja, kas tal on olnud minevikus halbu seksuaalseid kogemusi, tänu millele talle ei meeldi enam seks. Kui asi on nii, siis miks mitte püüda panna teda meelt muutma ja näidata talle, kui suurepärane see olla võib? Kui ta aga väidab, et tal lihtsalt puudub sama suur seksinälg, nagu sul, siis jääb sinu otsustada, kui oluline seks sinu jaoks on.

Ta ei tunne end seksikana

See on väga lihtne: kui sinu tüdruksõber ei tunne end seksikana, siis ta ei taha ka seksida. Võibolla on ta juurde võtnud mõned kilod või lihtsalt väsinud või on keegi teda solvanud. Naistele on üsna tavapärane enda üle liiga karmilt kohut mõista, eriti kui asi puudutab välimust. Nad on lõppude lõpuks ju ülimalt emotsionaalsed olevused. Lahendus: Püüa teda julgustada endale rohkem aega kulutama, end hellitada või veeta näiteks mõned tunnid spas, ilusalongis või mis kõige parem – tee talle pikk ja põhjalik massaaz . Vahel mõni ilus ja loomulik kompliment tuletab talle meelde, kui kütkestavaks sa teda pead ja massaazist võib kujuneda kirgliku seksi eelmäng.

Ta peab seksi igavaks

Võibolla põhjus, miks ta ei taha enam sinuga seksida, on fakt, et seks on tema jaoks muutunud liiga nüristavaks ja rutiinseks. Kui märkad, et ta haigutab keset seksimist või veel hullem – ta vaataks pigem televiisorit, siis on võimalus, et just selles asi ongi. Lahendus: Seksige erinevates kohtades, nagu vabas õhus mõnes eraldatud paigas. Püüa seksile vürtsi lisada näiteks maasikate ja šokolaadiga. Osta talle ulakas sekspesu või seksmänguasju. Sa mõistad küll.

Ta ei ole sinust enam sisse võetud

Vaatamata sellele, et ta seda sulle näkku ei ütle, võib olla põhjuseks, miks ta ei ole kunagi „õiges meeleolus” see, ta ei ole sinust enam sisse võetud. Kuigi sinu puudutused panid varem kogu ta keha erutusest värisema ja te ei suutnud ära oodata hetke, mil pääsete peolt koju seksima, ei eruta sa teda enam. Ja kui temas on kasvõi gramm taktitunnet, siis ütleb ta seda sulle üsna pea ja väga viisakalt.
Lahendus: Võibolla see, et ta ei ole enam sinust sisse võetud, on seotud veidike sinu endaga ja palju rohkem hoopis kellegi kolmandaga. Kas ta tundub sulle viimasel ajal kuidagi tõrjuv ja kauge? Kas ta käib üksi kohtades ja teeb asju, mille vastu tal varem huvi puudus? Kui nii, siis on tõenäoline, et ta jagab voodit teise mehega. Kui see on põhjus, miks teie vahel on intiimsus kadunud, siis kardan, et enam pole suurt midagi teha ja on parem, kui lähete kumbki oma teed.

Ole avatud

Kuigi võib olla teisigi põhjuseid, miks ta keeldub sinuga seksimast, on need põhilised. Osadele on lihtsam abinõud leida, kui teistele. Mõnikord piisab veidi avatud suhtlemisest ja teinekord tähendab seksimise lõpp ka suhte lõppu.