On kindel, et "igav voodikaaslane" on tiitel, mida ei sooviks kohtinguresümees näha mitte ükski mees. Et aga saaksin aidata sul sellist saatust vältida, siis on järgnevalt kokku võetud 7 asja, mida peavad naised voodis igavaks. Seega loe ja õpi, mida peaksid vältima, et naised ikka ja jälle sinu juurde tagasi tuleksid. Loa küsimine Ei ole midagi seksikat mehes, kes küsib naise käest temaga seksimiseks luba. Kogenud armatseja teab, kuidas naisele läheneda ja mismoodi anda mõista, et ta on nüüd vastavas meeleolus ning teab, kuidas naist üles kütta, ilma, et ta peaks selleks eelnevalt luba küsima. Ei ole midagi lihtsamat: üks tundeküllane puudutus või ahvatlev pilk ja naine saab aru, mida sa sellega mõtled. Etteennustatavus Kui oled naisega juba mõnda aega koos olnud, siis võib see osutuda mingil määral probleemiks. Üks põhjustest, miks te oma suhte alguses teineteise vastu nii suurt kirge tundsite, oligi võib-olla see, et te ei teadnud, millega teine pool sind järgmisena üllatab. Kui soovid, et sinu suhtes oleks jätkuvalt, kas kuid või isegi aastaid, piisavalt põnevust, siis üllata oma naist aeg-ajalt mõne uue sekspoosi või nipiga.
Ära pelga proovida voodis uusi asju, mida te mõlemad tegelikult ju naudiksite; ära lase mitte kunagi naist nii kaugele, et ta on teadlik igast sinu järgnevast liigutusest või käigust. Näiteks, kui sa tavaliselt kulutad eelmängu peale keskelt läbi 5 minutit, siis järgmine kord tee seda 15 minutit ja õrrita teda halastamatult. Ta ei teagi, mis teda tabas. Ja üsna pea ei saa ka sina sellest aru. Masinlik seks Enamus naisi teavad, et ilma kireta seksimine on lihtsalt nüri. Ma ei väidagi, et iga vahekord peaks olema üle mõistuse võimas, kuid sa ei tohiks mitte kunagi unustada, et ükskõik, kui lahe naine sinu jaoks ei ole, on ta ikkagi naine, kes tahab, et teda vääriliselt koheldaks. Seega näita, et oled tema unistuste mees ja armatse temaga aeg-ajalt. Kui sa ei ole mitte kunagi nõus proovima midagi uut, siis usu, et su naine leiab kellegi, kes on. Kui sa ei ületa piire Kuigi paljud naised, nagu ka mehed, arvavad, et nad peavad ükskõik mis valemiga vahekorra ajal oma partnerit rahuldama, siis tegelikult kujuneb see lõpuks ikkagi rutiiniks, mis väsitab. Seega, kui soovid seda vältida: et naisel ei saaks sust kunagi küll, siis tuleb aeg-ajalt tuua voodiellu midagi uut.
Siit tuleb see palju kardetud "R"-sõna. Arvasid ära: romantika. See tõsiasi, et enamus naisi ei oska peale pikka kohtinguseeriat oma mehelt romantikat oodatagi, annab sinule suured eelised! Kui oled aeg-ajalt romantiline, mõtleb naine, milliselt teiselt planeedilt sa tulnud oled? ja sellega oled võitnud tema südame - usu mind.
Näiteks, jäta naisele väikeseid armastuskirju, milles kirjeldad oma soove, mida naine sulle teha võiks, mida tahaksid talle pakkuda ja millesse ta peaks sinu saabumist oodates sisse või vastupidi lahti mässima. Valmista talle romantiline õhtusöök kahele, pane mängima romantilist meeleolu loov muusika ja võrguta teda. Kirjuta talle laul ja tee kõik selleks, et naine sulaks. Las olla naine see, kes on tähelepanu keskpunktis ja kellele naudingu pakkumine on sinu peamine prioriteet ja tulemuseks ei ole mitte ainult see, et naisel on sinuga ülihea, vaid ta soovib omalt poolt vastu pakkuda kõike, et ka sina täiel rinnal mõnuleda saaksid ja maksimaalset rahulolu tunneksid. Sama asukoht Kui naisele on meelde jäänud iga väikseimgi pragu sinu magamistoa laes, oled omadega sees. Kuid ära muretse, väike asukoha vahetus ja kõik on jällegi korras. Minge koos dušši alla, tehke seda köögilaual, sinu autos, erarannas, metsas... neid võimalusi on lõputult. Kasuta oma fantaasiat, kuid ürita mitte vahele jääda. Liiga häälekas või vastupidi vaikne Liigne ähkimine või pidevalt ühtede ja samade sõnade korrutamine, võivad olla sama väsitavad nagu täielik vaikiminegi. Seega, ürita leida kuldne kesktee, mis annab naisele mõista, et naudid ennast, ilma, et sinu naabrid sellest kuuleksid. Samuti erutab paljusid naisi õige sõnade valik.
Öeldes naisele, et see, mida ta teeb, pakub sulle suurimat naudingut, et ta näeb välja väga kaunis või ütled, mida sa sooviksid talle teha või mida tahad, et tema sulle teeks - see kõik takistab igasuguselgi tüdimusel või igavusel teie seksuaalelus maad võtmast. Kes mitte kunagi ei eksperimenteeri Kui oled oma naisega pikemat aega koos olnud ja tahad, et tunneksite ka edaspidi üksteise vastu suurt kirge ja iha, siis proovi mõnd uut poosi, ava oma fantaasiamaailm, võta appi rollimängud ja kõik muu vajalik, mis vürtsitaks teie voodielu või vastasel juhul riskid sellega, et lähete lahku puhtalt põhjusel, et saada välja sellest igavast ja tülgastavast voodielust?
Vala teile mõlemale klaas veini ja rääkige, mis teid erutab ja usu, võite end tabada nende fantaasiate elluviimiselt kiiremini kui arvasite. Unistuste sekspartner Enamus naiste ootused ei ole üle mõistuse käivad, naised tahavad lihtsalt, et sa aeg-ajalt nende nimel pingutaksid.
Kuid pea meeles, et igava vastand on spontaanne ja ootamatu; kui proovid teinekord seda viimast varianti, siis ei saa teie voodielu muutuda mitte kunagi igavaks. Kuid ole kindel, et su naine oleks valmis tegema sinu rahuldamise nimel tulevikus sama.