Uudishimu on inimlik. Alati tahetakse teada, milline sa teistega võrreldes oled. Eriti veel siis, kui jutt on seksist - iialgi ei või ju teada kõike, mida inimesed suletud uste taga teevad.

Cosmopolitan küsitles oma lugejaid voodikommete teemal ning te võite ise veenduda, kui šokeerivad olid tulemused.

Kõigepealt selgus küsitlusest, et keskmiselt on 18-24-aastane naine maganud 4,5 mehega, 25-44-aastased aga juba 8,9 mehega.

Kui nooremad naised otsustavad oma poiss-sõbraga voodisse minna alles pärast 7,1 kohtingut, siis vanematel ja elukogenumatel naisterahvastel pole raiskamiseks aega, ning voodist leiavad nad end oma uue partneriga juba pärast 4,7ndat kohtingut.

Nii kurb kui see ka ei ole, tunnistas 30% vastanud naistest, et ei ole kunagi vahekorra ajal orgasmi saanud. Võib-olla on see sellepärast nii, et naised ei suuda end vabaks lasta, sest 79% naistest tunnistas muretseb näiteks suuseksi ajal, milline ta välja näeb, või kuidas ta maitseb.

44% vastanud naistest on maganud mehega, kelle seksuaalkäitumine on neile vastuvõetamatu. Kolmandik naistest on seksinud aga mehega, kelle peenis on nii väike, et seda polnud enda sees tundagi.

Üllataval kombel selgus, et 68% naistest on harrastanud voodis piitsutamismänge.