Paistab, et meestel on õigus: naist saab voodis rahuldada kiiresti. Hiljutise uuringu järgi kestab parim seksuaalvahekord 3 minutist 13 minutini. Kuid selle hulka ei ole arvatud aega, mis peab kuluma eelmängule.

Samuti selgus, et 1-2 minuti pikkune vahekord on ilmselgelt liiga lühike. Uuringu läbiviijate sõnul rahustavad tulemused neid mehi, kes arvavad, et mida kauem miski hea asi kestab, seda parem, ja et partneri rahuldamiseks tuleb “vastu pidada” igavesti.

Varasemad uuringud on selgitanud, et nii naised kui mehed tahavad, et eelmäng kestaks kauem. Mõlemad sugupooled soovisid ka pikemat seksuaalvahekorda.

Kolme aasta taguse küsitluse järgi peeti parimaks seksuaalvahekorra pikkuseks 7,3 minutit, kuigi jäi ebaselgeks, kes siis õieti aega võttis. Nii vanemad kui ka nooremad mehed püüavad vahekorras siiski kauem vastu pidada kui 13 minutit.

Kuigi inimeste seksuaalse võimekuse kohta liigub igasuguseid müüte, pole enamik inimesi selles vallas siiski kuigi “väljapaistvad”. Samuti pole erinevate kultuuride seksuaaltavad nii põnevad nagu arvatakse.

Uuringu eesmärk oli anda seksuaalterapeutidele juhtnööre, mida pidada nende vastuvõtule tulevate paaride puhul normaalseks ja mida mitte.