Enne kui mees asub naise viimast kui liigutust analüüsima, pidage meeles, et kõik naised on erinevad ning sellal kui mõned neist on mängulised, saadavad teised väga otseseid signaale.

Esimene mulje võib olla petlik ning enne kui mees hakkab tegema järeldust, et naise vastu õlga puutunud käsi on surmkindel kutse kodu mängimiseks, võiks kindlaks teha, kas naine käitub selliselt ainult ühe mehe või kõigi tuttavatega.

Mida teha, kui naine ütleb “ei”? Kui mees jõuab otsusele, et naine tegi silma just talle ning asub otsustavale pealetungile, naine aga surub peo vastu tema nägu ja küsib: “Vabanda, mida sa enese arvates õieti teed?”, siis nõuab olukord kiiret ja vaimukat reaktsiooni.

Mehel pole vaja öelda, et tema arvates saatis naine talle kutsuvaid signaale, vaid vabandada ja öelda näiteks, et ta lihtsalt tahtis teada, mis tunne on temaga nii lähestikku olla.

Signaalid, mis viitavad naise ihalusele Alljärgnevad signaalid viitavad sellele, et naine kutsub meest end puudutama:

Tema puudutab meest Olgu see intiimne vestlus restoranis või tuline tantsuhoog tantsuklubis, kui ta libistab oma käega mööda partneri keha, siis annab ta sellega teada, et tunneb end piisavalt turvaliselt, et mehe personaalsesse ruumi sisse tungida ning annab ühtlasi teada, et ta tunneb end temaga mugavalt.

NB: Kui ta puudutab igaüht nendega rääkides, siis ei viita see sellele, et ta ihaldab just seda meest.

Ta püsib mehe juures Näiteks: Paar on ööklubis ning kõik naise sõbrad on seal. Kui sõbrad otsustavad minna tantsupõrandale, siis jääb naine vabatahtlikult mehe juurde ning lobiseb tühjast-tähjast.

Ta kutsub meest oma koju Pärast väljas veedetud õhtut saadab mees naise koju ning too kutsub teda üles “kohvile”. Kuigi naine võib olla lihtsalt viisakas inimene, on võimalik, et kui ta meest nii hilisel tunnil oma koju kutsub, ootab neid ees midagi enamat kui kuum kohvikann.

Ta räägib seksist Ta võib kurta endise partneri saamatuse üle voodis või kommenteerida, et ei ole tundnud mehe naha puudutust mitmeid kuid, aga kui ta võtab omavahelises vestluses üles seksi teema, siis teeb ta seda seepärast, et see on ta mõtetes.

Naine võib teha mehele seksuaalse sisuga komplimente Ta ei tee märkust tema uue särgi kohta, vaid Ütleb näiteks, kui tugev tema rind on.

Ta pakub mehele närimiskummi Enne kui mees sõidutab naise pärast kohtamist koju, tõmbab too käekotist välja närimiskummi paki ja küsib, ega ta ei taha tükikest. Võibolla naine ei kutsugi meest kohe otseselt voodisse, aga võimalik, et ta arvestab väikese keelesuudlusega lähitulevikus.

Ta jagab mehega oma toitu Kui paar on restoranis ning naine annab kaaslasele kahvliotsaga oma toitu ning maitseb ka tema toitu, siis tähendab see seda, et ta tunneb end selle mehega hästi ning ei karda seda näidata.

Ta jälgib mehe huuli Enamusel juhtudel, kui inimesed on haaratud vestlusest, vaatavad nad teineteisele silma. Kui naine aga põrnitseb järelejätmatult mehe suud, siis on võimalik, et ta ihaldab midagi sellest näopiirkonnast.

NB: Lärmakas keskkonnas võib ta vaadata mehe huultele, et saada aru, mida too ütleb.

Enamasti ei tee naised kõiki ülalmainitud nükkeid kaalutletult ja kindla arvestusega, vaid alateadlikult.