Muusika on üks võimsamaid armuvahendeid. Muusika on suuteline kutsuma esile kõige erinevamaid hingeseisundeid, alates kõige meeldivamatest kuni kõige häirivamate ja masendavamateni välja.

Muusika võib edastada informatsiooni, sealhulgas ka erootilisi sõnumeid, suurema või väiksema diskreetsusega. Muusika on ka suuteline kandma meid oma õrnadel tiibadel paradiisi. Sellisena muudab muusika meie armastuse emotsioonid sügavamaks.

Mõned vägagi erootilised viisid on otseselt seksuaalse rütmiga, kujutades näiteks südamelööke (Raveli “Bolero”); teiste juures on kasutatud seksuaalse erutust või orgasmi meenutavat crescendot.

Pidage seda meeles, et lasta end juhtida meloodiast ja lennata sinna, kuhu muusika tahab teid viia … Kui te kogete muusikat väga intensiivselt ning lasete selle harmoonial endasse voolata, siis te tunnete, kuidas teie meeleolu muutub koos muusikaga.

Ärge kasutage armastamise ajal kunagi rokkmuusikat ega dzhässi – need ei suuda luua meelduvalt intiimset õhkkonda, mida te selles olukorras luua tahate. Pigem kasutage bluusi, inspireerivat elektroonilist muusikat, harmoonilist sümfoonilist muusikat. Selle mõju võib olla imeline.

Milline teie muusikaline eelistus ka ei oleks, on soovitatav võtta arvesse kallima soove, kui te tahate, et ka tema tunneks end teie kõrval hästi.

Vann Kindlasti on kõik pannud tähele, et vannis käimine mõjub meile positiivselt. Veel on asjassepühendatute seisukohalt vaadatuna eriline tähendus: see sümboliseerib puhastumist, mis on paljudes religioonides ja mitte ainult usulistes rituaalides ettevalmistav etapp.

Armastamises võib näha ja peakski nägema püha rituaali, kahe armastaja maagilist kohtumist jäägitus embuses. Selleks on enne armastamist hea end vees “puhastada”.

Kui vee peent mõju arvesse võtta, siis saab lihtsast dušist midagi enamat kui oluline sissejuhatus armumängule. See on sõnulseletamatu kogemus. See valmistab teid nii füüsiliselt kui psüühiliselt ette intiimsuseks armastatuga puhtamal ja pühamal moel. Seda on teatud juba antiikaegadest peale. Juba roomlastel olid saunad, mida kasutati nii kümblemiseks kui vestlemiseks, kusjuures vestluse peamine sisu oli seks.

Sama võis kogeda Jaapanis ja Ottomani impeeriumis, kus kümblemisele pöörati erilist tähelepanu. Täna kannavad seda traditsiooni osaliselt edasi saunad.

Kümmeldes või duši all käies on meie keha erutava sooja tunde meelevallas, vesi hellitab meie keha ning masseerib nahka väga meeldival moel.

Vann stimuleerib ka muid meeli. Selleks võib kasutada soojale veele lisatavaid vanniõlisid. Sellises vannis lebades võime endale vaimusilmas ette kujutada meeldivaid stseene: jalutuskäiku aasal täis lõhnavaid lilli või roosipeenart. Me võime piielda enda alasti keha peeglis ning mõlgutada erootilisi fantaasiaid, mis suurendavad meie seksuaalset isu.

Enamus armastajaid kümbleb aegajalt koos. Koos duši all käies algab armastamise akt kiiremini, kuna dušš stimuleerib erootilisi impulsse.

Igal juhul on selge, et me peame olema armastatutega koos olles väga puhtad. Isegi lihtne ja lühike dušš võib muuta oluliselt seda, kuidas me energiat kiirgame. Enamuse meeste jaoks, aga eriti naiste jaoks omab keha puhastamine väga olulist tähtsust.