Kas uudishimust, vajadusest alustatu lõpule viia või siirast murest pärivad oma orgasmi järgsest eufooriast toibunud mehed partnerilt innukalt, kas ka too sai rahulduse. Huvitav küll, aga vastupidine on väga haruldane...

Naised esitavad mehele harva selle küsimuse. Tõsi on, et mehed on palju ettearvatavamad - hõõru, ime ja silita - piisava stimulatsiooni korral läheb pauk lahti. Naised tunduvad aga olevat orgasmini jõudmisel palju keerulisemad olevused, ja mis veel hullem, neil ei ole midagi suurt, millest kinni rabada ja mida hõõruda.

Küsitluste põhjal koostatud statistika (erinevad küsitlused annavad erinevaid tulemusi, olenevalt sellest, kes küsib ja kes vastab) näitab, et arvatavasti ei ole kuni 15 protsenti naistest iial orgasmi saanud, kusjuures vaid kümme protsenti saab täieliku rahulduse vaid masturbeerides. Enamus naisi on siiski suutelised ka koos partneriga orgasmini jõudma, ainult et selleks peab mees nende kliitorit kas imema või hõõruma, või siis saavad naised rahulduse vibraatoriga. (Suurepärane masinavärk!)

Vaid umbes 30 protsenti naistest saab orgasmi vahekorra ajal. See tähendab seda, et umbes 70 protsenti naistest ei ole iial saanud rahuldust ainuüksi peenise ja tuppe kokkupuutest ja nad ei pruugi seda iial saadagi, kui nad ei õpi midagi neilt 30 protsendilt, kes selleks suutelised on.

Enne saladuste avaldamist tuleks meenutada, et naisterahva orgasm on väga keeruline asi. Kui mõned naised ei jõua ärkvel olles rahulduseni (mõned saavad orgasmi magades, see on midagi sellist nagu meeste märjad unenäod), siis teised saavad korraga kolm või enam orgasmi .. rekord on (ärge telefoninumbrit küsige) kusagil 35 korda tunnis. Ka meetodid, millega naised selleni jõuavad, on väga erinevad. Mõni naine võib saada orgasmi ainuüksi nibude stimuleerimisest ja teine tuppe ümbritsevate lihaste kokkutõmbamisest, on ka naisi, kes saavad rahulduse ainuüksi fantaasia abil.

Asendile vaatamata on naisi, kellel see õnnestub … kasvõi pea peal seistes … vähimagi probleemita. Samas kujutab enamus suguühte asendeid ning see, kuidas neid kirelõõmas rakendatakse, endast probleemi.

Enamus naisi ei saavuta enamikes asendites rahulduse saamiseks vajalikku kliitori stimulatsiooni, eriti kui mees kasutab pikki tõukeid. Kliitori stimulatsioonita on enamuse naiste kogemus “kas see nii peabki olema?” või “tunne pole paha, aga edasi?”. Mida siis naised tegema peksid?

Esiteks tuleks selgeks rääkida mõned eksiarvamused: vana ütlus, et suurus ei ole tähtis, ei ole tingimata tõsi. See, et mees peab kauem vastu, kuigi ta tegutseb valesti, ei tule asjale sugugi kasuks. Ja siis on veel too kuulus G-koht. Kui naisel on see koht olemas, siis arvatavasi asub see paigas, kuhu peenis ei küüni. Ja siis on veel muid mõistatuslikke erogeenselt tundlikke kohti … niinimetatud X-kohad. Nende korduv nügimine ei aita naisel samuti orgasmi saavutada. Rahunege maha, mehed, suurem ei ole tingimata parem, kuna see peab küll paika, et kõige olulisem on asja juures see, kuidas tööriista kasutada, mitte see, milline see on.

Siinjuures tasuks veelkord korrata, et enamuse naiste puhul kutsub orgasmi esile kliitori stimuleerimine ja naise peal olev mees (misjonäriasendis), kes teeb pikki tõukeid edasi-tagasi, võib saada pihta küll naise maksale, aga mitte kliitorile.

Keegi nimetas seda asendit kunagi palgasõduri asendiks ning enamus naisi on sellega ilmselt päri.

Samal põhjusel ei toimi ka asend, milles naine kükitab mehe peal ja saeb seal edasi-tagasi, stimuleerides tuppe, mis ei ole enamusel kuigi tundlik.

Kui aga naine istub mehele ratsa otsa, kummardub ettepoole ning libistab end eest taha, siis hõõrub ta kliitorit vastu mehe häbemeluud ning peenist.

Mõned naised eelistavad mehe peal lebamist, aga veidi madalamal, kui mees oleks valinud. Sellisel juhul eelistab naine, et peenis oleks ülespidi püsti, nii et ta mööduks enne tuppe sisenemist kliitorist.

Lühikeste tupetõugetega ning peenisega kontakti kaotamata saavutab naine orgasmiks vajaliku stimulatsiooni.

Naine-peal asendil on mitu eelist. Esiteks saab naine tegevust ise juhtida ning asetada oma kliitori sinna, kus see olema peab.

Teiseks, see on mõnus vaheldus meestele, kes on väsinud iga seksuaalsuhte juhtimisest. Sellises asendis peab mees ka kauem vastu, nii et partneril jääb aega orgasmini jõuda.