Mida naised mehes otsivad? Te olete kindlasti kuulnud alljärgnevaid klisheesid :

* pikk
* tõmmu
* nägus
* rikas
* jne.


Õnneks ei ole see tingimata sugugi see, mida naised tahavad.

Kui see oleks nii, veaks vaid ühel protsendil meessoost naistega, kuna vaid umbes selline protsent mehi vastab ülaltoodud kirjeldusele.

Tõde on see:

Naine tahab meest, kes tekitab temas tunde, nagu oleks ta väärt miljonit dollarit. Kui mees suudab naises tekitada tunde, et ta on alati kuninganna, kui ta mehega koos on, ei lahku naine sellise mehe kõrvalt iial. Teda tõmbab mehe poole kui magnetiga, milleks on vajadus seda tunnet ikka ja jälle tunda.

See on tõsi, kuna naisi motiveerivad nende tunded palju enam kui mehi, kes vajavad pigem loogikat ja on protsessile orienteeritud.

Kui mees suudab naisele muljet avaldada ülevoolavalt positiivsete tunnetega, siis ei tundu sellised asjad nagu mehe välimus, rahaline seis ja pikkus enam olulised olevat.

Kuidas selliseid positiivseid tundeid tekitada? See ongi asja juures keeruline, kas pole? Siin tulevad mängu kolm asja:

1. Kuidas mees ennast esitleb?
2. Mida ta ütleb?
3. Naise hetkeolukord


Mees ei saa kontrollida olukorda, milles naine on, seega tuleks tal keskenduda esimesele kahele: kuidas ennast esitleda ja mida öelda. On palju tegusaid tehnikaid ja strateegiaid, mida võib rakendada, et naises huvi äratada ning tekitada positiivseid tundeid.

Kuidas end esitleda?

Lihtsaim võimalus on esitleda ennast kui meest. Naised tahavad meest. Naised otsivad ideaalset meest, kes on enesekindel, tuleb endaga toime, on korralik jne. Nad ei taha meest, kes on ebakindel, valmis leppima kellega tahes ja laseb end kergesti hirmutada. Kummalisel kombel on see täpselt see, mida mehed ka naiste kohta arvavad!

Miski ei ole naiste silmis eemaletõukavam kui ükskõik millega leppiv enesekindluseta mees. Tavaliselt, kui mees naise juurde astub, muutub ta närviliseks ja ebakindlaks ning jätab enesele teadmata naisele enesest risti vastupidise mulje kui see, mida naised tahavad. Õigete teadmistega varustatult saab sellest probleemist kergesti üle. Õigete teadmistega varustatult tunneb mees end kompetentsena ja olukorra kontrollijana. Kahtlemata paneb ka naine seda tähele ja teda kütkestab mehest õhkuv enesekindlus.

Tungiv vajadus kedagi leida ja meeleheide on paljude muidu edukate meeste Achilleuse kand. Naised tunnetavad seda kohe. Meeleheide peletab naisi eemale. Kui mees selliselt käitub, tõmbub naine temast instinktiivselt eemale. Kas see mitte ei ole osa mängust? Mees ajab naist taga?

Äkki siiski mitte? Teeks äkki nii, et mees ei aja teda taga ning naine ei tõmbu eemale. Kui õppida oma kaarte õigesti välja käima, siis võite rollid ära vahetada.

Mida naine mehelt tahab

Mehed keskenduvad naistega rääkimisel liiga palju sõnadele. Naised tuginevad tunnetele ja mehed loogikale.

Mehed peaksid suhtuma oma suust välja tulevatesse sõnadesse kui instrumenti, mis suudab tekitada naises õige tunde. Kõnelemisel tuleks keskenduda mitte vestlusele, vaid sellele, mis mõju see vestlus talle avaldab.

Kas see, millest kaks inimest vestlevad, tekitab naises hea tunde? Kas see suurendab tema huvi mehe vastu? Kas see tekitab temas positiivseid õnnelikke tundeid?

Alljärgnevalt on ära toodud mõned juhised naises hea enesetunde tekitamiseks:

# Ärge arutage negatiivseid asju, mis tekitavad negatiivseid tundeid.
# Laske tal endast rääkida, see meeldib kõigile.
# Kutsuge teda nimepidi (kõigile meeldib kuulda oma nime).
# Ärge tehke talle liiga palju komplimente (lõpuks ei mõju need enam tõsiseltvõetavana).
# Ärge kartke välja öelda lahknevaid seisukohti (keegi ei pea lugu kõigega nõus olevast mehest, väljendage oma seisukohti ja näidake, et teil on selgroogu).
# Ärge näidake välja liiga suurt huvi (see näitaks, et mees on meeleheitel).


Niisiis saime nüüd selgeks, et naine tahab enesekindlat meest, kes ei ole nõus ükskõik millega. Sellist meest tajutakse

# väärtuslikuna
# perekonna toitjana
# taganõutuna
# kompetentsena
# ja kokkuvõttes ihaldusväärsena.