Nii mehed kui naised kurdavad liiga sageli, et neil lihtsalt ei jätku seksiks aega. Meil kõigil on liiga palju teha, nii et päeva lõpus, mil meie väsinud pea padjale vajub, ei taha me muud, kui et meid rahule jäetaks. Aga sellest võib kujuneda väga halb harjumus!

Partneri puudutamine ja temaga suhtlemine on väga olulised. See aitab meil tugevdada sidet nii tema kui iseendaga.

Me ei pea tingimata otsima välja õiget aluspesu, süütama küünlaid ega puhuma seksuaalse tähelepanu äratamist probleemi väga suureks. Liiga paljud kurdavad, et kui nad ükskord magamistuppa jõuavad, norskab partner niikuinii. See on enam kui piisav teie seksihimu hajutamiseks!

Seepärast katsetage allpool toodud järeleproovitud nõuandeid:

Hoolitsege isikliku hügieeni eest varem õhtul, enne kui perekond asub teile oma nõudmisi esitama ning teid ära kurnab. Selliselt pääsete enne voodisse hüppamist vaid kerge värskendusega.

Pange äratuskell 45 minutit varasemaks helisema ning asetage öökapile klaas vett. Värskendage oma suud, kui kell teid üles äratab, ning puudutage mängeldes partnerit.

Kui teile teeb muret see, kuidas te hommikul välja näete, valige lusikastiilis seksuaalakt, keerates partneri poole selja. Võite ka pöörata end kõhuli ning lasta partneril siseneda tagant, koerapoosis. Pidage meeles, et mehe testosteroonitase on kõige kõrgem hommikul! Kui te olete uimane, kasutage õige meeleolu tekitamiseks veidi määrdeainet ning enesestimulatsiooni.

Olge spontaanne. Spontaansus on elu vürts. Võtke ta ette seal, kus ta parajasti viibib: kabinetis, köögilaual või võrkkiiges.

Ja ärge unustage dušši! Te olete juba mõlemad alasti, soojad, libedad ja märjad – see on väga sensuaalne kogemus.

Paljusid erutab oht või vahelejäämise võimalus. Kui te olete kohtamas, rahuldage meest autos käe või suuga. (Siis kui auto on pargitud. Ma tean kedagi, kes sööstis suuseksi ajal ülepeakaela avariisse! Milline APS!)

Ärge arvake, et ainult täiemahuline seks on piisavalt hea. Vastastikune masturbatsioon on erutav ega eelda eelmängu, kuna me teame, kuidas ennast kiiresti erutada. Mõnikord on vähesest palju abi. Hoides oma mootorid töös, säilitame oma libido, eluenergia ning suhted partneriga püsivad tugevana.