Me kõik ootame ja igatseme seda. Me teame, kui see juhtub, ja me ei suuda ära oodata, et selle säras sulada. Mis see on? Täiuslik suudlus!

Kui oluline on suudlemine? Ei ole midagi ohtlikumat tärkavas suhtes, kui oodata esimese suudluse tähesadu ja lõpetada lötsi, jõuetu ja limase huulte kokkupuutega. Esimene suudlus on telgpunkt, mis võib panna paika kogu ülejäänud suhte.

“Otsus esimest korda suudelda on igas armuloos kõige olulisema tähtsusega. See muudab kahe inimese suhet palju tugevamini kui isegi lõplik andumine, kuna see suudlus juba sisaldab seda andumist.” - Emil Ludwig (1881-1948)

Milline on ideaalne suudlus?

1. “Ideaalse suudluse kunst seisab aeglaselt kiirenevas intensiivistuvas tegevuses. Igal etapis on oma siht. See ei ole spordimatsh, mil me kihutame järgmisse punkti, täiuslikud suudlused on aeglased.”

2. “Suudlus peaks olema õrn ja pingevaba. Sellega võiks kaasneda soe embus ja näo või käte silitamine. Kerge survega embus rõhutab suudlust.”

3. “Miski ei eruta mind enam, kui õrn ja aeglane suudlus, mis on nii kerge, et tema huuli ei ole peaaegu tundagi. Siis ta tõmbab käega üle mu juuste, puudutab mu põski ja hoiab neid mõnda aega paigal, kuni ta mind suudleb. See on parim.”

Kuidas ideaalset suudlust ära rikkuda?


Mõned vallalised suudlevad oskuslikumalt, kui nad teavad, mida mitte teha.
Alljärgnev on nimekiri asjadest, mis võivad rikkuda ära ideaalse suudluse:

1. Ilane loid suudlus, mille järel teil on tahtmine suu varrukasse pühkida

2. Summutav suudlus, mis paneb teid õhku ahmima

3. Lõhenenud huuled

4. Liiga palju keelt ja liiga vara

5. Halb hingeõhk

6. Kiretu nokkimine

7. Tugevad plaksuvad helid

Mis on ideaalse suudluse saladus?

Ideaalse suudluse saladus on rohkem kui tehnika; see on enamat kui kahtede huulte kokkupuude. Ideaalne suudlus tähendab suudluskunsti sobitamist ideaalse ajastamisega. See on õige inimene õigel ajal ja vastastikune keemia.