Mida naised tegelikult seksilt ootavad, ei oska nad sageli isegi seletada. Aga mehe riista suurusest rääkides koorub sõbrannade avameelsetes vestlustes välja üsna üksmeelne seisukoht: suurus on ikka oluline küll, kui ka mitte kõige olulisem.

Mehe peenise suurus (rääkimata selle kujust) mängib seksuaalse rahulduse saamisel olulist rolli. Kui peenis on liiga suur teie ainulaadse kujuga tupe jaoks, võib seks olla ebamugav. Kuigi samas suudab tupp mahutada üllatavalt palju. Kui aga teie partneri peenis on liiga väike, siis on teil raskusi erutumisega – eriti, kui tema liiges on nii tilluke, et raske on teha vahet torkiva sõrme ja peenise vahel.

Sageli peavad naised siiski pikkust vähem oluliseks kui jämedust. Liiga pika peenise väärtus naise jaoks on juba kaheldav, sest see võib tungida liiga sügavale ja teha haiget tundlikule emakakaelale.

Samas ulatub ka lühike peenis G-punktini tupes. Nii et kui te naudite G-punkti mõnusid – seda ei tee mitte kõik naised –, siis ei ole lühikesest peenisest lugu. Välja arvatud siis, kui see on lühike ja peenike - siis ei pruugi see teid erutada.

Kui teie partneri suurus teid ei rahulda, siis peate olema seksuaalasendite osas loominguline. Lühike ja peenike suguti mõjub asjalikumana koeraasendis, sest tungib sügavamale tuppe. See ja vahetevahel vibraatoriga kaasa aitamine intensiivistab teie mõlema mõnu. Peab ikka meeles pidama, et ka mehe jaoks on kõige rahuldustpakkuvam seks see, mis partnerit erutab.

Kuigi suurus on oluline, on niisama olulised muud seksi komponendid, mida mehed saavad kontrollida – silitused ja paitused. Paljude naiste kõige enam erutuv piirkond – kliitor – ei sõltu orgasmi saavutamisel kuigi palju peenisest. Kui teie partner liigutab end õiges rütmis, peab kaua vastu ja on tunneb teie erootilisi piirkondi, siis on rahuldus tagatud. Ja seda olenemata pikkusest ja jämedusest.

Hanna (25): liiga suur on hullem kui lühike

Oli mul kunagi ammu suhe ühega, kellel polnud just väga lühike, aga no ikkagi selline väiksemat sorti varustus. Tol hetkel igatahes polnud see probleem, seksisime mitu kuud. Aga ju olid tolle suhte puhul muud asjad olulisemad kui seks. Ta oli voodis muidu üldse üsna laisk, nii et me ei olnud niikuinii koos seksi pärast. Igatahes oli mul sellest ükskõik, et tal polnud teab mis suur, sellepärast midagi tegemata või minul saamata ei jäänud.

Lühidus pole kaugeltki ainus probleem, ma kujutan ette. (No kui pole just tõesti viiesentimeetrine – aga selline kogemus mul puudub.) Mulle näiteks ajab hirmu nahka, kui on erakordselt suur. Et kas ikka mahub ja äkki on valus. Ja mulle ei meeldi, kui on pikk ja peenike.

Matilda (33): lühike riist, lühike lõpp

Pika riistaga mehele saab lühikese aru, hoolimatuse ja muud häirivad asjaolud kergesti andeks anda. Lühikese riistaga mehele ei saa mitte midagi andeks anda, eelkõige mitte selle asjanduse lühidust!

Tehku lühikese riistaga mees pealegi kõik "õigesti", kui ikka on lühike, siis on ka lühike lõpp. Kuigi muidugi oleneb ka sellest, kuidas seda riista kasutatakse (liigutatakse), aga pikk riist on juba iseenesest kohutavalt mõnus.

Mul on olnud mitu suhest "lühikesega", keegi neist ei paistnud seda asjaolu ise teadvatki. Ega siis mina ka ei ütelnud. Üks lühike oli küll tõhus, sest läbimõõt oli korralik. Aga kui ikka sügavale ei ulatu... Pealegi ei saa siis paljusid asendeid kasutada.

Suhu võtta on lühikest ja lahjat küll kergem, aga sel puhul ei tule võidelga mitte okse-, vaid naerurefleksiga.

Õrnus, miilustamine ja kallistamine on muidugi vägagi olulised, aga kui sellele ei järgne või ei eelne põhjalik seks, siis on partnerit meheks pidada raske.

Ireen (32): põlgasin teda armetu riista pärast

Mul on olnud paar suhet meestega, kellel oli väga lühike. Ma ei ütle, et need suhted just sellepärast ära lõppesid, aga mis seal salata: tillukese riistaga ikka naist ei rahulda.

Üks oligi selline hädapärast-suhe. Et paremat parasjagu polnud, aga seksi oli vaja. Mees ise pidas ennast muide tegijaks, kiitles sellega, et peab kaua vastu. See oli ju tõsi ka, aga selle tillukese asjandusega nühkimine tundus mulle tihtilugu naeruväärne. Vahel ma sain temaga rahulduse, aga sisimas põlgasin ma teda tema pisikese riista pärast.

Aga teine lugu oli hullem veel. Too tillukese riista omanik jõudis omadega väga kiiresti ühele poole ka. Kokkuvõttes oli see ikka väga hale. Tema ise nagu midagi aimas oma võimete kohta, kuigi seda ilmselt mitte, et tal on lihtsalt liiga väike. Ta muide oli viisteist aastat abielus olnud ja tal oli kolm last. Ma tõesti ei kujuta ette, kuidas on võimalik elada viisteist aastat koos mehega, kellel on nii armetu riist ja kes sellega veel nii vähe teha suudab.

Aga kõige vastikumad on minu meelest veel lühikesed ja paksud riistad. Sellist ei taha kohe nähagi, ammugi siis veel enda sisse.