Tihti väidetakse, et seksist ja seksuaalkasvatusest räägitakse absurdsuseni palju ,et mida siin enam rääkida, kõik viimseni selge ja arusaadav. Võimalik, ent… ikkagi tuleb ette naljakaid vahejuhtumeid.

Niisiis - pildikesi Eesti elust.

Küllap on teistegi kõrvu naljakaid lugusid puutunud, pange need kommentaaridesse kirja - ehk saab keegi lugeja pisut targemaks või niigi tark lugeja suutäie muheleda.

*

Keskkoolis olles leidis klassiõde endale aasta-paar vanema boyfriendi. Selline “paha” poiss oli, tegi pätti, jõi ja tõmbas ringi. Ühesõnaga näis igati elukogenud vend olevat. Jõudnud ühel hetkel nende armuelu ka nii kaugele, et voodisse minek. Ammu varem selgeks räägitud, et seks ainult kondoomiga. Kõik sujus justkui valatult, mõlemad juba kogenud ja ilma liigsete kompleksideta.

Ega midagi, riided juba ammu seljast võetud, kui noormees teatab, et toob rahakotist kondoomi. Marssis siis esikusse ja jäi sinna mõneks hetkeks kohmitsema. Minuti-paari pärast sibas tüüp juba magamistuppa tagasi - kondoom kenasti peale pandud ja puha, ent… Kondoomi ülemist osa (nublakat) ei ole.

Kondoomil üldse ülemist osa pole - on nagu varbaosata kummisukk ümber noksi. Tüdruk vaatab, silmad suured, ja küsib “Mis see on? Miks sa kondoomil osa ära lõiganud oled?” Poiss, teist sama hämmastunud, vaatab talle sügavalt silma ja küsib: “Aga kust siis sperma välja saab?”

*

Kaks keskkoolitüdrukut, üks teisel külas. Ütleme, et nimed olid Malle ja Pille. Malle avastab ootamatult, et tal on menstruatsioon alanud, kuid tampoone kaasas pole.

Ega midagi, küsib sõbrannalt - ja too lahkelt ulatabki. Vahejuhtum ei pälvi suuremat tähelepanu, kuni Malle pool tundi hiljem ütleb, et põis täis, käib pissil ära… Mispeale Pille pahakspanevalt küsib, et miks too enne ära ei käinud, nüüd tuleb uus tampoon anda. “Miks?” tahab Malle teada ja Pille vastab, et “Ega sa siis läbi tampooni ju lase…”

Uskuge või mitte, ent tolsamal päeval - aastake pärast süütuse kaotamist - sai neiu teada, et ta alakehas avausi rohkem kui kaks….

*

Hea sõbranna on oma peikaga esimest korda voodisse jõudnud. Tüdruk - ehkki mitte liialt kogenud - on ometigi piisavalt vabameelne ja arenenud mõtlemisega. Eelmängu käigus (pesu on mõlemal veel seljas) suudleb läbi aluspükste mehe peenist. Mehel pauk lahti ja kulm kortsus, süüdistus varnast võtta: “Kurat, oleks ma seda teadnud, et sa mingi prostituut oled…” Normaalsed naised ju nii ei tee.

*

Naistearstilt kuuldud lood:

Tulnud kord noor abielunaine esimest korda elus günekoloogi juurde ja mitte niisama kontrolli, vaid suure murega. Nemad juba 2 aastat abielus, tahaks last - aga rasestunud pole. Läbivaatuse käigus selgub, et naisterahval on neitsinahk täitsa terve. Arst muidugi uurib, et kas ja kuidas - äkki mehe peenis kuidagi väga väike jne.

Pika ja detailse, mõlema poole jaoks ebamugava pinnimise peale selgub, et siiamaani on paar olnud anaalses vahekorras.

Naine oli abielludes süütu ja mees ütles, et nii käibki…

Teistest võimalustest (ja teistest avaustest) polnud naisterahvas teadlik. Polnud lihtsalt mõelnud selle peale.

*

Tütarlaps käib kahe günekoloogi vahet, sama asutuse piires. Muidugi varsti avastatakse, et tõepoolest külastabki regulaarselt kahte arsti. Hakatud siis uurima, et miks - kas ehk on neiul pretensioone või mõni muu põhjus. Ja mis selgus?

Tütarlaps lasi endale lihtsalt kaks komplekti rasestumisvastaseid tablette välja kirjutada. Üks endale, teine (meessoost) elukaaslasele, et rasedusohtu ikka viimase võimaluseni vähendada.

*

Keskealine mees läheb arsti juurde. Ta kahtlustab endal AIDS’i olevat. Võõrastes naistes (ega meestes) käinud pole, vereülekannet tehtud pole, narkootikume ei tarbi…

Millest siis selline kahtlus?

Mees siis kurtis, et tal on viimasel ajal pähe kõõm tekkinud ning olemine tavapärasest väsinum, see ikka kole kahtlane lugu. Pealegi olevat tal mõni nädal varem auto katki läinud ja et mobiiliaku tühi, tuli kaks peatusevahet trolliga kesklinna sõita.

Troll, nagu ikka, igasugu inimesi täis - kahtlane noortekamp ja paar pudelikorjajat ka. Mees olevat küll püüdnud mitte istmeid, poste ja uksi puudutada, aga ikka juhtus, et läks vastu.

Ja muidugi nüüd hirm nahas, et sai trollisõidust nakkuse… Ise veel mõtles, et olgu, et kannatab ära - aga ei julgenud need mõned nädalad oma naisega seksida ka, äkki annab veel edasi… Arsti juurde tuli siis, kui naine oma rahulolematust liiga häälekalt väljendama hakkas.