Ei ole saladus, et asutuse pidudel ikka juhtub, et senised kolleegid äkitselt seksipartneriteks osutuvad. Peale suvepäevade on jõulupühad teine sagedasim pidude aeg kontorites. Seega on käes aktiivne kontoriseksi aeg.

Aga olge ettevaatlikud - turvakaamerad, ettevaatamatult laua alla unustatud sukk või suletud ukse tagant kostvad oiged võivad teid reeta ning muuta teid üldiseks jutuaineks.

Nii et kui te tingimata peate tänavuste jõulude ajal ihale järele andma ning asute ametisse selles paigas, kus te tavaliselt tööd teete, tasuks teil pidada silmas hea seksiõpiku nõuandeid. Et kõrvalehüpet hõlbustada, on allpool toodud ära Briti tabloidi The Sun hinnangud kontoriseksi erutavatele ja mitteerutavatele aspektidele ning riskifaktorile.

ÜLEMUSE LAUD

Läheb vaja julget paarikest, et kõige kõrgema ülemuse laua peal seksida. Aga lahtiriietamine koha peal, kus te tavaliselt kohvil käite, on asja väärt. Ajastamine on kõige tähtsam, te ju ei taha, et teid segataks.

ERUTAV: Nüüdsest peale seostuvad teil ülemuse kabinetiga vaid head mälestused.

MITTEERUTAV: Laualt vastu naeratavad ülemuse naise ja laste fotod võivad teie indu kahandada.

KOOSOLEKURUUM

Vahelejäämise väljavaade koosolekuruumis, kus teil ja teie kolleegidel tavaliselt tuleb igavaid koosolekuid välja kannatada, ei ole kuigi suur.

ERUTAV: Suur laud, ei mingit kipitamaajavat vaipa, ka ruumi on laialt.

MITTEERUTAV: Laua peal rullumine teeb haiget, eriti kui keegi on teie peal.

KOOPIAMASIN

See on ainus aastaaeg, mil see tavaliselt masendust tekitav aparaat võib rõõmu valmistada. Ja kui te salvestate oma tegevuse paberile, tasub teil teha kaks koopiat, et kumbki saaks suveniiri. Kuttidel tasuks vajutada suurendavale klahvile, et end legendiks muuta, naised võiksid eelistada vähendavat klahvi, et oma istmik täiuslikuks kujundada.

ERUTAV: Õigete nuppude vajutamine ei ole kunagi nii meeldiv olnud.

MITTEERUTAV: See ei ole kontoriromaaniks just kõige mugavam koht, ka võib sõrmeotstele või intiimkehaosadele kleepunud tahm teid reeta.

LIFT

Vahelejäämise risk on suur, seega peaks see kõvasti närvikõdi pakkuma.

ERUTAV: Sõidate alla?

MITTEERUTAV: Ärge üritage lifti blokeerida, asetades midagi ukse vahele – see paneb vaid alarmi tööle ja informeerib kõiki teie ettevõtmisest.

AUTOPARKLA

See on argpüksi valik – te tahate väheke närvikõdi, aga te ei ole valmis tegema seda ülemuse laual. Seega hiilite te parklasse, et kolleegiga autokapotil või pagasiluugi peal asend sisse võtta.

ERUTAV: Ei ole midagi võrdväärset Jaguari või Lotuse seksika kujuga, et teie tujule õige suund anda.

MITTEERUTAV: Te võite avastada, et teie tegevus on jäädvustatud turvakaamerale, nii et kui te ei ole just ekshibitsionist, võiksite enne tegutsemist põhjalikult järele mõelda. Ka on kapotikaane terase külmus detsembris alasti istmikule liig mis liig.

TUALETT

Vähemalt on teil võimalik oma boksi uks sulgeda – ja kontrollige, et teie jalad oleksid põrandalt kõrgemal, muidu võib uudishimulik silmapaar teie mõlema kingad kindlaks teha. ERUTAV: Võimalikult vaikne tegutsemine võib erutust võimendada. MITTEERUTAV: Ainult akrobaatidele.