Aju võib ju olla meie kõige seksuaalsem organ, aga mööda ei saa ka tõsiasjast, et armastamine muutub paremaks, kui ka ülejäänud keha on vormis.

Uuringud näitavad seost sensatsioonilise seksi ja hea tervise vahel, kinnitades üht: tõeliselt hea seksi võti peitub korralikus hoolduses.

Selleks ei ole vaja muutuda seelikus Schwarzeneggeriks, tuleb vaid avastada ning toonusse viia vähetuntud lihased ja hormoonid, mis muudavad armastamise intensiivsemaks ja nauditavamaks. Hea uudis on ka see, et seksi kvaliteedi muutmiseks igaveseks ajaks ei ole vaja muud kui viit lühikest nädalat. Alustage kohe…

Esiteks tuleks õppida tundma oma menstruaaltsüklit, et sellest kui armuatribuudist viimane välja pigistada.

Rõõmustage iga kord, kui menstruatsioon algab. Teadlased on avastanud, et igakuised muutused östrogeenis ja selle sõsarhormoonides mõjutavad teie orgasmi ning kingivad teile tugeva ja paindliku tupe ning tagavad piisava niisutuse.

Teine hormonaalse tipptaseme soodus kõrvalmõju on see, et see kaitseb teie sigimiskanaleid suguhaiguste eest (mis ei tähenda sugugi seda, et te peaksite kaitsevahenditest loobuma).

On teie tsükli 10. päev ja te tunnete end suurepäraselt. Teie östrogeenitase on ovulatsioonieelses tipus ning teie keha on valmis armastuseks.

Tsükli keskmine pikkus on 28 päeva. Alustage lugemist menstruatsiooni esimesest päevast.

Teadke, kus teie mees on tsükli 14. päeval. See on teie ovulatsioonipäev, mis tähendab seda, et teie testosteroonitase (mida teie veres leidub madalal tasemel kogu aeg) jõuab kõrgpunkti, muutes teid seksuaalselt agressiivseks. Teie libido mässab ja te olete meestemagnet. See on ka kõige soodsam aeg rasestumiseks.

Tsükli 18. päeval olete te võrgutavas meeleolus - oksütokstiinitaseme tõus tekitab soovi puudutada ja olla puudutatud.

Lisapreemia: see hormoon kontrollib ka orgasmiga kaasnevaid emaka kokkutõmbeid.

Armastage tsükli 28. päeval. Teie aju tõlgendab emaka tursumist seksuaalse erutumise märgina ja januneb orgasmi kui väljundi järele.