On suur hulk naisi, kellele see ülim nauding tundmata. Ja seda sugugi mitte partneri oskamatuse, vaid rohkem iseenda "koduste koolitööde tegemate jätmise" pärast. Aga kõike annab parandada, kinnitab David Reuben, raamatu Kaikki mitä olet aina halunut tietää seksistä autor.

Siinkohal refereering olulistelt teeviitadest seksuaalsete kõrgpunktinin jõudmise avastamise teel.

Miks on orgasm nii tähtis?
Sellele küsimusele võib anda vastuse igaüks, kes on kunagi orgasmi kogenud. See on naise jaoks tipphetk, millega ei suuda konkureerida miski. Tegevused, mida inimene elus kõige rohkem naudib, näiteks laulmine, tantsimine ja söömine, kahvatuvad orgasmi võrratu ekstaasi kõrval..

Euroopa kuningliku perekonna tütar oli abiellumas. Kuninganna õpetas tütrele, mida pulmaöölt oodata, aga tüdruk oli sellele vaatamata närviline. Järgmisel hommikul kiirustas ta vaimustunult ema juurde.

"Ema, see oli imeline," ütles tütar. "See oli mu elu kauneim kogemus! Aga mul on sulle üks küsimus."
"Ja see on?" julgustas ema tütart.
"Kas vaesedki kogevad seda?"
"Loomulikult," vastas kuninganna.
Noor printsess kortsutas pahaselt otsmikku. "Kahju. See on nende jaoks liiga hea!"


Orgasm on üks elu suurimatest naudingutest ja vastuoludest, mis on ühtemoodi kättesaadav nii rikastele kui vaestele.

Miks siis mõned naised üldse orgasmi ei saa? Orgasmi saavutamise võimalusest selle saavutamiseni on pikk tee. Tegelikult eraldab mistahes naist lugematu arvu orgasmide saavutamisest vaid kilo kudesid: ajud. Seksuaalse tippkogemuse otsust ei tee tupp, vaid keha teises otsas asuv organ - ajud. Loodus ei pea seksuaalse naudingu saamist hädavajalikuks, looduse seisukohalt piisab, kui seemnevedelik tuppe jõuab. Loodusseaduste seisukohalt on seksuaalne nauding lisavarustus, mille hankimine sõltub selle kasutajast endast.

Kuidas orgasmile kaasa aidata? Aus soov seksi pakutavat rõõmu nautida ja teadlik otsus, et miski ei saa seista orgasmi teel, aitavad sellele kaasa. Kui te ei ole kunagi orgasmi kogenud, võite õppida seda tegema. Ja kui orgasm ei ole teile võõras, võite õppida, kuidas muuta see paremaks, kui te olete söandanud uskuda.

Millest pihta hakata? Esimene samm on tajuda inimese seksuaalsust, nii nagu arstid seda teevad. Kujutage ette, et inimesel on kaks seksuaalset poolust, nii nagu maakeral on põhja- ja lõunapoolus. Inimese põhjanaba on pea, mis koosneb ajust ja ajunärvidest (enamus seksuaalsust käsitlevaid teoseid unustab selle täiesti). Lõunapoolusel on suguelundid ise: mehel peenis ja munandid, naisel kliitor, tupp, häbememokad ja nendega seotud struktuurid. Ja see ei ole kõik. Naise lõunapoolusel asub piirkond, mille peidavad ära lühikesed püksid. Lõunapooluse piirkond algab vöökohast ja ulatub istmikult lahklihani, mis asub päraku ja tupe vahel. Kogu lõunapoolus on erutuv piirkond, mille tundlikkus on kõige väiksem vöö piirkonnas ja intensiivistub suguelundite läheduses. Ka rindade ja rinnanibude piirkonnas on V-kujuline seksuaalselt tundlik piirkond. Kui pea ja ajunärvid on põhjanaba, siis rinnad asuvad umbes Kanadas.

Meeste suguelundite kaart on umbes samasugune, aga mehel on tuharate ja alakõhu piirkonnas naistest vähem seksuaalselt erutuvaid kohti. Suur osa meeste närvilõpmetest on keskendunud strateegilisse paika - peenisesse. Ka meeste rinnad ja nibud on tundlikud, aga mitte niivõrd kui naistel.

Üks suuremaid seksiga liituvatest probleemidest on see, et põhjanaba - pea - on pideval sõjajalal lõunanaba ehk suguelunditega.

Milles peitub lahendus? Rahulepingus. Õpetage nabaalune ja -pealne toimima selliselt, et seksi võimalikult palju nautida. Alustada tuleks peast.

Tegelikult on nii naise kui mehe suguelundid puute- ja aistinguelundid, mis tunnetavad asju samuti kui sõrmeotsad. Loomulikult on peeniseots mõnevõrra ja naise kliitor tuhandeid kordi tundlikum kui sõrmed, aga põhimõte on sama. Kõik suguelundite aistingud saadetakse ajju. Ja aju võib mistahes hetkel öelda "ei".

Kuidas mees võib aidata naisel orgasmi saavutada? Selleks on vaid üks meetod. Mees peab armastades olema vahend, mille eesmärk on viia naine inimesele teada olevate naudingute tippu - intensiivse ja võimsa seksuaalse rahulduseni.

Naise orgasm on väga keeruline sündmus, mis eeldab mitut eelnevat toimingut. Mõnele naisele on selline sündmuste jada programmeeritud närvisüsteemi ja neile ei ole orgasmi saavutamine mingi probleem. Teised peavad õppima neid toiminguid järk-järgult ning lülitama need seejärel oma tundeelusse.