Kas te tahate talle meelde tuletada, kuidas tal on vedanud? Allpool on ära toodud musitamised, näksimised ja muud suumanöövrid, mis ajavad partneri hulluks.

Selge see, et te teate nii mõndagi suudlemise kohta, on see ju kuulunud teie repertuaari alates esimestest suudlustest. Aga kui te ei kasuta ära kogu suu potentsiaali, siis olete jätnud kahe silma vahele kõige mõjuvõimsama erootilise tööriista, mis paneb mehe keha kumisema kohtadest, mille olemasolust tal aimugi ei olnud.

Inimese suu on suuteline esile kutsuma uskumatus skaalas erinevaid tundeid. Kasutage kerget näkitsust, vaevuaimatavat puudutust huultega või hullutavad keeleväänutust tema keha õigetes punktides ning ta hõljub seitsmendas taevas, murdes pead selle üle, mida te küll temaga tegite.

Kas te olete valmis kutsuma esile sellist reaktsiooni oma varsti väga tänulikus partneris? Allpool on ära toodud 13 tõeliselt uskumatut suudlust, mis võimaldab teil kasutada oma huuli, hambaid (õrnalt), keelt ja kõigi nende kombinatsiooni kogu tema tänulikul kehal.

Erootiline kõrv

Kõrv on looduse poolt loodud olema väga tundlik ning kui te tahate saata sellega oma partneri seitsmendasse taevasse, siis pidage meeles, et vähem on tõepoolest rohkem.

Positsioneerige oma huuled paari sentimeetri kaugusele tema kõrvast ning tooge kuuldavale aeglane ohe, mis erutab tema närve, olemata samas liiga agressiivne. Siis võtke ta kõrvanibu huulte vahele ning sikutage õrnalt. See venitab ning stimuleerib õrnalt kõrva sees asuvaid närvilõpmeid. Need närvilõpmed ei saa tavaliselt kunagi tööd ning te suudate mehele tõepoolest muljet avaldada, kui te seda teete.

Väga käepärane suudlus

Kui te arvate, et käesuudlus on palju süütum kui huulte kokkupuude muude kehaosadega, siis ei ole te proovinud alljärgnevat: asetage oma keel peopesa ja sõrmede liitekohta ning liikuge sealt aeglaselt külge mööda üles. See ajab tal kananaha ihule, sest kuigi tegemist on väga tundliku piirkonnaga, ei saa selle piirkonna närvid kuigi tihti tööd.

Et teda päris hulluks ajada, võtke ta sõrmeots oma huulte vahele. See vihjab sellele, mida kõike te võite temaga teha allpool vöökohta.

Suulagi

Te arvate, et olete oma suuga uurinud läbi iga viimase kui ruutsentimeetri tema suust, aga tegelikult jääb sageli kahe silma vahele suulagi, mis on üks kõditekitavamaid kohti inimese kehal. Nii et järgmine kord, kui te huuled lukustate, tõmmake keelega paar korda üle tema suulae (üle ei maksa pingutada, sest see võib ta itsitama ajada).

Peaaegu olematu suudlus

Suult suule suudlus ei ole ainus võimalus tal külmavärinaid üle selja saata: kerge vihje suudlusele on palju mõjuvõimsam, kui te arvatagi oskate, eriti kui te kasutate seda tundlikel kehaosadel, näiteks näol. Tõmmake huultega (hoides need võimalikult kuivad) üle ta otsmiku, liikudes vaevaliselt üle oimude ning siis alla suu suunas. Selline kerge kõditamine annab hoopis teistsuguse efekti kui suult-suule suudlus, kuna nägu on kaetud imeväikeste karvadega, mille kerge puudutus aktiveerib.

Riivatu kaelanäkitsus

Vähesed suudlused suudavad tekitada sellise ma-tahan-sind-kohe tunde nagu suudlus kaelale. Kire uuele tasandile viimiseks tõmmake ta pea õrnalt taha ja veidi kõrvale, mis paljastab eriti tundliku piirkonna kõrvast õlani. Alustage kõrva juurest ning liikuge allapoole kaela vaheldumisi kergelt näksides ja suudeldes, nii et ta ei suudaks ette arvata, mis järgmisena tuleb.

Keeletango

Kui ta arvab, et ta on kõike näinud (ja tundnud), siis näidake talle, kuidas ta eksib, kasutades selleks oma keele alumist osa. Selle siidjas tekstuur tundub nii seksikas tema keha kõige tundlikumates punktides - nimelt rinnanibudel, mis on meeste juures sageli ignoreeritud erootiline piirkond. Kuigi mõned mehed häbenevad seda, kuna seda seostatakse naiselikkusega, ihkavad paljud, et naine pööraks sellele piirkonnale tähelepanu.

Niisiis, tõmmake keele alumise poolega mööda neid tundlikke punkte küljelt küljele ja siis hullutage teda, minnes üle keele karedamale pealmisele poolele. Gardos ütleb, et närvidel on kalduvus muutuda tuimaks, kui neid liiga kaua ühtmoodi stimuleerida. Kui aga tekstuure vahetada, siis püsivad meeled erksad - ja ta januneb järjest enama järele.

Reie-erutaja

Kui te tahate, et ta meheau tõstaks pead ammu enne, kui te keelatud piirkonda jõuate, siis alustage ta reie siseküljelt. Tehke algust vahetult põlve kohalt, suudeldes seda õhkõrnalt ning suurendades huulte survet nahale, mida kaugemale te jõuate.

Kuum-külm hellitus

See suudlus erutab hoopis teistsuguseid närvilõpmeid ning kõik, mida te selle juures vajate, on tass kohvi või jääga jahutatud jook. Võtke üks sõõm ja suruge siis oma kuumad (või külmad) huuled vastu ta randme sisekülge, valades ta käsivarre sisemise külje üle kergete suudlustega. Veenid on selles piirkonnas naha lähedal, mis muudab mehe eriti vastuvõtlikuks. Ka stimuleerite te selliste suudlustega nii temperatuuri- kui puudutustundlikke närve, tekitades hoopis uuelaadse tunde.

Kõhuõrritaja

Mehe naba ja genitaalide piirkonna vahel on karvariba, mida tuntakse “aarete raja” nime all. Sellist nime kannab see piirkond oma tundlikkuse pärast (rääkimata sellest, et see viib otse piirkonda, milleni jõudmist ta teilt mõttes anub). Kas te tahate talle näidata, kui väärtuslik see rada tegelikult on?

Alustage kohe tema naba alt, võtke mõned karvad huulte vahele ja tõmmake - piisavalt tugevalt, et ta seda tunneks, aga ka nii õrnalt, et see teda valust hüppama ei paneks. Kerged valutorked saadavad elektrilaenguid ta alakõhtu ning isegi allapoole vööd.

Selline kerge karvade sikutamine aktiviseerib kaudselt sügaval nahapinna all olevad närvid. Ka stimuleerib teie liigutuste suund tema kujutlusvõimet.

Selgrookõditaja

Kui teie mehele meeldib seljamasssaazh (ja millisele mehele see ei meeldiks?), siis naudib ta seda kätevaba harjutust jäägitult. Istuge kõhuli lebavale mehele kaksiratsi otsa ning suruge oma suu kindlalt ta kuklasse. Ajage keelots teravaks ning puurige sellega mõlemalt poolt selgroolülisid, liikudes aeglaselt sabakondi suunas.

Sisuliselt teete te talle shiatsu massaazhi sõrmi kasutamata. Kui massaazh tavaliselt uinutab, siis selle mõju on hoopis vastupidine. Kui te kasutate käte asemel kuuli, on massaazh rahustava asemel erootiline.

Kuum ümin

Kui te lasete kuuldavale sensuaalse oiatuse oma huuli tema kehale surudes, siis ei mõju see mitte ainult üliseksikana, vaid tekitab sootuks uue tunde, millest mees võib väga kergesti sõltuvusse sattuda. Ümisemine paneb teie suu vibreerima samuti kui seksimänguasjad. Kui te arvasite, et vibraatorid meeldivad vaid naistele, siis võtke teatavaks, et ka mehed naudivad neid. Ka võimaldab hääletämbri muutus kutsuda esile erinevaid tundeid: kõrgem toon tekitab kiiremat vibratsiooni ja madalam toon aeglasemat.

Põlvehõõrumine

Mehe põlvist nõrgaks võtmisest rääkides: see piirkond on üks kõige alahinnatumaid erootilisi piirkondi. Põlved on täis närvilõpmeid, seepärast inimesed kardavad selles piirkonnas kõdi. Põlveõndlad on eriti tundlikud, kuna närvid on seal naha lähedal.

Maksimaalse mõju saavutamiseks siksakitage keelega üle ta põlveõndla ning puhuge siis sellele piirkonnale. Õhupuhang paneb niiskuse aurama, tekitades kuuma-külma tunde. Ka tunnetab ta, kuidas te hingate, mis lähendab tema keha teie omale ja viib teievahelise intiimsuse uuele tasandile.

Topelthuulesulg/b>

Lisage tavalisele suudlusele seksikust, võttes vaid ta alahuule oma huulte vahele ning imege seda kergelt, mis stimuleerib vereringlust ning muudab selle piirkonna veel tundlikumaks. Tema kaasahaaramiseks laske tal imeda oma ülahuult, sellal kui teie tema alahuulega ametis olete, seejärel vahetage pooli.