Töölt puudumine, et veeta üks päev voodis koos kallimaga võib aidata teie armuelu taas rajale. Igas armusuhtes eksisteerib niinimetatud mesinädalate periood - esimesed paar nädalat pärast teineteisega tutvumist, mil te ei suuda oma näppe partnerist eemal hoida. Milline õndsus! Aga olenemata sellest, kas on möödunud paar kuud või paar aastat, on tõenäoline, et te vajate meeldetuletust neist päevadest, mil teil jagus silmi vaid teineteise jaoks ning seks oli üks peamisi prioriteete.

Kahjuks aga näitab karm reaalsus, et 77% naistest on valmis ohverdama kireöö rahuliku une nimel, näitas Travelodge’i küsitlus. Miks siis mitte teha spetsiaalset seksipäeva teile kahele - dekadentlikku päeva, et tõsta seksuaalsed mõnud taas esiplaanile.

Kõige olulisem sellise päeva juures on see, et te näitate sellega teineteisele, kui palju te teineteist armastate ja hindate.

„Järjest hektilisemaks muutuva elustiili juures on raske leida kvaliteetset aega partneri jaoks, seega on väga oluline mitte suhtuda teineteisesse iseenesestmõistetavusega, vaid teha aega teineteise hindamiseks,“ ütles interneti suhtlemisspetsialist Jose Adams Yahoo! Personalsist.

Oluline on taastada see põnevus mis tutvuse algpäevadel - mõnikord aitab spontaanne tegu seda saavutada.

Niisiis, rääkige mees nõusse, helistage tööle, lülitage välja telefon ning riputage oma buduaari käepideme külge silt „mitte segada“ ning nautige päeva koos oma mehega igasuguste segavate teguriteta.

Ettevalmistused

Selle erilise päeva ette valmistamiseks peaksite te tegema kindlaks, et teil ja teie mehel on olemas need hädavajalikud vahendid:

* Mõnusad suupisted - varuge voodipikniku jaoks sellist toitu nagu puuvili, leib, juust ja šokolaad, samuti värsket apelsinimahla hommikuks ja aeglaselt manustatavat alkoholi või veini ülejäänud päevaks. Ning ärge unustage suurt pudelit veega, et pärast pingutamist end värskendada!

* Tujuloojad - Looge meeleolu küünalde, hämarate tulede, mugavate patjade ja lõhnadega - ning ärge muusikat unustage! Valige välja seksikad CDd- midagi dzhässilikku, Brasiilia bossanova ja muud rütmid Marvin Gayest Zero 7-ni.

* Sobiv riietus - Seksikas aluspesu ja teie kõige ahvatlevam parfüüm teevad imet. Ja võib-olla on mehel sellisteks puhkudeks paar siidist boksereid.

* Erutavad mänguasjad - Teil peaks olema karbitäis salle, silmakatteid, käeraudu, niisutusvahendeid ja seksikaid lelusid, mis erutavad teid mõlemaid. Ka ei ole välistatud väike rollimäng spetsiaalsete kostüümidega.

Kõige olulisem on meeles pidada, et selle päeva peamine eesmärk on näidata teineteisele, kui palju te teineteisest peate, ning veeta koos kvaliteetselt aega.

Alustage seda päeva rahustava või sensuaalse duši või vanniga - see lõõgastab teid mõlemaid ning loob seksuaalse meeleolu. Hõõruge teineteise kehale lõhnastatud niisutavaid vannitooteid, et nahk muutuks siledaks.

Armupesas tagasi, pange peale aeglane lugu või kui seksikad filmid sobivad teile rohkem, ange neist mõni peale. Järgmisena tehke mehele kerget massaaži - muljuge ta kehale massaazhiõli, pöörates erilist tähelepanu erogeensetele piirkondadele.

Ja siis on tema kord samaga vastata! Seejärel võikside siduda teineteisel silmad kinni ning puudutada teineteise keha sulega. Julgustage teda puudutama teid intiimsetest kohtadest ning kasutage ära seksilelusid - vibraatoreid, kuule ja helmeid, et lisada armastusele vürtsi.

Kui teil on tekkinud söögiisu, võtke suupisteid, jahutage end värskendava joogiga ning magustoiduks võiksite mekkida teineteise kehalt söödavaid kehavärve.

Ja kui te olete pärast armastamist kurnatud, siis jääge voodisse ja vaadake oma lemmikfilmi või lugege lemmikraamatut - võite seda teineteisele kordamööda ette lugeda, et nautida koosolemist.

Päeva sujudes mängige voodis mänge - mitte ainult seksimänge! Mängida võib kaarte või Monopoli - midagi, mis ajab teid naerma ja tuletab teile meelde, kui tore alguses kõik oli. Ja loomulikult võib võitja kaotajalt midagi riivatut nõuda!

Kui te olete põhjalikult kurnatud ja läbiarmastatud, siis suudate te jälle maailmaga rinda pista, naeratus näol. Ja siis on aeg hakata plaanima järgmist ühist voodipäeva.