Kas te olete mõelnud sellele, kui hea või halb teie uus kavaler voodis võiks olla? Enne linade vahele pugemist tasuks pöörata tähelepanu kindlatele märkidele, mis viitavad sellele, kas ta on tulikuum armastaja või leige kiretapja.

Ta on hea tantsija

Kui ta saab tantsupõrandal kenasti hakkama, siis on igati alust arvata, et ta liigub teiega ühes rütmis ka voodis. Et olla hea tantsija, peab ta olema enesekindel ja tunnetama oma keha, mis on äärmiselt oluline ka edukaks soorituseks linade vahel.

Kui ta seisab paigale naelutatuna, õõtsutades keha sugugi mitte selles taktis, mis parajasti lindilt kõlab, siis on ta arvatavasti kesine armastaja. Ja jumal hoidku, kui ta kargab ringi nagu väike paharet!

Kontrollige, et ta hoiaks tantsu ajal silmsidet ning et te suhtleksite aktiivselt. Suhtuge ettevaatusega ülbesse mehesse, kelle puusad liiguvad tantsu ajal kui maol - ta on arvatavasti isekas armastaja.

Tal on stiili

Mees, kes näeb hea välja, teab seda, mis on heale armastajale oluline. Ta ei pea kandma Armani ülikonda ega kulutama riietele tervet varandust, ka ei pea tal olema pungitavaid käelihaseid ega silmatorkavalt trimmis kõhulihaseid, aga ta peaks olema maitsekalt riides, tundma ennast vabalt ning kiirgama stiili.

Ragbisärgid näevad lahedad välja, aga jalgpallisärgid on seda harva, kui just ei ole tegemist Beckhamiga palliplatsil. Miski ei suuda ületada hea lõikega teksaseid, ilusat triiksärki või musta ja valget T-särki.

Ta suhtub toidusse seikluslikult

Toitu hinnata oskav ja uusi asju prooviv mees on tõenäoliselt ka voodis seikluslik. See on seotud hedonismiga. Kui ta naudib head toitu ja sööki, siis suhtub ta tõenäoliselt samuti ka seksi.

Kui aga tema ettekujutus heast toidust on šašlõkk pärast paari õlut kõrtsis, siis ei huvita teda ka voodis ilmselt muu kui kiirseks puhtalt füüsiliste vajaduste rahuldamiseks, misjärel ta pöörab teile kiiresti selja ja jääb magama.

Tema puudutus on elektriline

Õige puudutamine on kriitilise tähtsusega - kui ta väldib kehalist kontakti, siis mõjub ta kõhkleva ja närvilisena või ei tunne ta end teiega mugavalt. Liiga ulatuslik kehaline kokkupuude on aga ülepingutav ja võib teid häirida.

Hea märk on see, kui ta seisab teile nii lähedal, et kehad puutuvad peaaegu et kokku, kui ta silitab teie kätt, mitte ei hoia seda lõdvalt käes, ja kui teie tunnete tungi talle lähemale nõjatuda.

Ta on suurepärane suudleja

Kui ta suudleb kindlameelselt teid samas emmates, broneerige kiiremas korras baldahhiinvoodiga tuba luksushotellis.

Parim suudlus on kirglik ja pikk . aga mitte nii pikk, et te jõuate vahepeal mõelda, kas te ikka andsite kassile süüa.

Lakkumine, väiksed hammustused - pehmed ja tugevamad vaheldumisi - viitavad seksuaalsele vaheldusele. Mitme asjaga korraga tegelemine ei ole meeste jaoks, aga kui teie mees suudab keskenduda voodis kahele asjale, siis on mõnu tagatud. Aga agressiivne kurgumandli-tennis viitab eelmängu vahele jätmisele.

Ta teab, mida tahab

Enesekindel mees on seksikas ja kui ta teab, mis talle meeldib, siis suudab ta suure tõenäosusega ka teie meele järele olla. Sellised mehed tavaliselt teavad, millised riided ja soeng neile sobivad, nad on rahul oma tööga, flirdivad oskuslikult ja tekitavad teis hea tunde.

Ta ei pruugi olla kõige parema välimuse või füüsilise vormiga mees seltskonnas, aga enesekindel mees tekitab teis alati erilise tunde.

Ja kui ta on vaimukas ega võta ennast väga tõsiselt, on teil olemas vajalik kokteil magamistoa jaoks.