Teie elu on liiga kiire, et aktiivset seksielu elada? Te ei ole ainus. Hiljuti läbi viidud uuring näitas, et naiste seksuaalelu on praegu palju vähem aktiivne kui koduperenaistel 1950tel aastatel. Allpool on ära toodud nipid aja leidmiseks seksi jaoks…

1. Tasakaalustage oma eluviis

Ärge laske tööl oma elu üle võimust võtta. See ei röövi mitte ainult seksile mõeldud aega, sellest põhjustatud stress võib mõjuda laastavalt ka teie libidole. Kui võimalik, katsuge mõlemad leida vaba aega hommikul või pärastlõunal. Armastus ajakava järgi võib mõjuda ebaromantilisena, aga tegelikult on see erutav, kui te mõlemad ootate pinevusega ühiselt veedetavat aega. Te võite märkida selle koguni kodeeritud keeles köögikalendrisse.

2. Ärge olge majapidamistööde ori

Haarake ohjad enda kätte. Kujutage ette, et olete tunnitasuline koristaja ning tehke majapidamistöid ainult loetud tunnid, eelistatavalt siis, kui teie partner teeb samuti tööd. Kui temal on vaba aeg, peaksite ka teie aja vabaks võtma. Ei ole midagi seksikat Domestose järgi lõhnavas koduperenaises, kellel ei ole aega isegi põlle eest võtta, rääkimata millegi seksika selga panemisest. Koostage nimekiri tingimata tegemist nõudvatest töödest, delegeerige ülesanded ja ärge tundke masendust, kui teie kodu ei ole plekitu. Kellegi hauaplaadile ei ole kirjutatud: “Ta oleks võinud rohkem majapidamistöid teha.”

3. Öelge “ei”… ning ärge sellest taganege

Ärge tehke pidevalt teistele teeneid. Õppige ütlema “ei”. Küsige eneselt, kui palju kordi te loobusite seksist või teesklesite magajat, kuna olite armastamiseks liiga väsinud? Ja võrrelge seda kordadega, mil te ütlesite “ei”, kui keegi teilt teenet palus. On tõenäoline, et te tulete hea meelega perele ja sõpradele vastu, aga kui te seletate neile, et see on teile liiga koormav, peavad nad edaspidi teie ajast rohkem lugu.

4. Ärge rääkige, tegutsege

Ärge kulutage aega sellele, et arutada, millal seksiks aega leida. Krabage mehest kinni ja asuge asja kallale. Talle tõenäoliselt meeldib, kui te ootamatult initsiatiivi üles näitate, ja lapsed ei pane ilmselt tähelegi, et te vahepeal kuhugi kadusite. Kui teil ei ole lapsi, siis seksige trepi peal - siis ei ole teil hiljem vaja isegi voodit üles teha.

5. Hommikusöök võib olla erutav

Arutage partneriga hommikusöögilaua taga, millal te sellel päeval seksiks aega võiksite leida. Sageli erutab paljalt seksist rääkimine partnereid ja enne kui te arugi saate, olete juba vahekorras olnud. Selle asemel, et koostada nimekiri kõikvõimalikest tegemist vajavatest asjadest, pange kirja oma seksuaalvajadused. Pange kirja, mida te mõlemad tahate, ja otsustage, millal te need tahtmised rahuldate. Kui seks ei ole teie elus prioriteet, siis küsige eneselt, miks see nii on. Küsige teineteiselt, mida tegemist vajavate asjade nimistusse kanda, et partnerile meele järele olla.

6. Unustage kangelaslikkus

Üritage olla supernaine ja te tunnete end kõike muud kui sellena, kui te õhtul voodisse vajute. Kui teil on väikesed lapsed, kutsuge nende sõbrad külla - on võimalik, et nemad kutsutakse omakorda sõprade juurde külla. Kui uudishimulikud teismelised segavad teie seksielu, saatke nad ööseks sõbra juurde ning kutsuge sõber hiljem vastutasuks enda koju pidzhaamapeole.

7. Õhutage hääbuvat tuld… kuuma ahju kohal

Mõned majapidamistööd, näiteks söögi valmistamine, on vältimatud, aga te võite neist maksimaalse välja pigistada… Kui teil on majatäis lapsi, siis ei ole partneri koorega kokku määrimine magustoidu valmistamise ajal kuigi reaalne, aga keegi ei takista teid valmistamast kaaslasele romantilist õhtusööki, kui lapsed vaatavad telerit või on voodis. Söögivalmistamine võib olla sensuaalne kogemus, eriti kui ta valite välja seksikad vürtsid ja ahvatlevad mereannid.

8 Trimmige oma keha

Jõusaali minek võib võtta terve õhtupooliku, aga te ei peaks sellele vaatamata loobuma trenni tegemisest. Mida rohkem te end treenite, seda seksikama ja energilisemana te end tunnete. Ka muudab see teie keha ahvatlevamaks. Üks võmalus on teha trenni kodus trenazhööri või jooksuraja peal. Ka võite te teha trenni koos partneri või terve perega. Muide, füüsiline koormus väsitab lapsed kiiresti ära… aga õhtu on veel noor.

9. Prioritiseerige tegemised interneti abil

Lihtsustage oma elu ning vähendage kodustele töödele kulutatud aega interneti abil. Tellige toit, kingitused ja puhkusereisid internetist, sooritage pangatoimingud interneti teel ja makske arved otsekorradusega, et aega säästa. Sellega vabastate aega, mille saate veete koos partneriga. Elu on niigi liiga lühike.

10. Fantaseerige endamisi

Võtke päeva jooksul paaril korral aeg maha, olenemata sellest, kui kiire teil on. Kõigest viis minutit suletud silmadega diivanil lebamist aitab teil lõõgastuda, paremini keskenduda ja elusse positiivsemalt suhtuda. Kui te olete stressis, kujutage endale ette lõõgastavat stseeni, näiteks mereranda, ja kujutage ette, kuidas te seal lebate, kui lained loksuvad randa. Ka partnerist võib fantaseerida. Sellisel juhul olete jälle kokku saades rohkem seksilainel.

Nurkade lõikamine

* ÄRGE KASUTAGE TEKSTISÕNUMEID: Puhkuse või ühise õhtu planeerimine tekstisõnumite abil on sulaselge lollus, palju lihtsam on teineteisega rääkida.

* MITME ÜLESANDE KORRAGA TEGEMINE: Kui teil on käsil põnev raamat, lugege seda vannis ligunedes… siis on teil linade vahele pugedes meeles vaid üks asi.

* OLGE ISEENDA SEKRETÄR: Tehke kõik pikad telefonikõned ära pühapäeva pärastlõunal ning lülitage õhutuks peale automaatvastaja.

* SALVESTAGE PIDEVALT OMA TÖÖ: Kui te töötate arvutiga, siis õppige tehtut iga minut salvestama, te ju teate, kui masendav on kõike uuesti teha, kui teie arvuti kokku jookseb.

* ÄRGE PIDEVALT LASTE TAGANT KORISTAGE: Määrake õhtuks kindel koristamisaeg ning koristage siis kõik korraga ära.