Katkestate end töö, koduste askelduste, mehe ja laste vahel. Olete närvis ja tige, õhtul varisete väsinult voodisse. Te igatsete romantikat ning ei taha rutiini, seks on aga muutunud stressi lisaallikaks.

Ühelt poolt on seks suurepärane ravim stressi vastu. Te lõdvestute, olete rõõmus, tunnete end noore ja ilusana. Teisalt võib aga seks saada tugeva stressi allikaks.

Ajakirjad ja filmid jutustavad teile lõpututest rõõmudest. Reaalses elus muutub aga lähedus mehega rutiiniks ning te ei saa enam rahuldust. Olete mehe peale solvunud. Süüdistate teda selles, et ta pole enam nii tähelepanelik, et nüüd eelistab ta seksile telerit ning õhtuseid ajalehti. Kui ta aga suvatseb teieni jõuda, siis tegutseb ta mehaaniliselt. Tunnete and mahajäetuna, petetuna ning inetuna. Sulgute enesesse. Ning kõige selle tulemusel ei taha seksist enam kuuldagi.

Sellises olukorras soovitatakse kusagile sõita ning veeta mehega romantiline nädalalõpp. Romantiline nädalalõpp? Pärast seda, kui te pole mitu nädalat üldse teineteist puudutanud? Ei, sel pole mõtet. Kuid võib ju tasahaaval lammutada müüri, mis on teie vahele kerkinud.

Aeg kahele

# Püüdke olla emotsionaalselt lähedased ning füüsiline tõmme ei lase end kaua oodata. # Paluge, et vanaemad ja vanaisad võtaksid kord nädalas lapsed enda juurde, nii saaksite mehega kahekesi jääda. Või leppige kokku sõpradega, kel umbes sama vanad lapsed. Võite ju oma võsukesi kordamööda hoida - kord üks, kord teine pere. Nii saate mehega rahulikult rääkida või lihtsalt vaikides teineteise kõrval istuda. Kahekesi koos olla on palju tähtsam, kui koduseid toimetusi lõpetada. Esiteks ei lõpe need kunagi, teiseks võib iga asi oodata. Ainult mitte teie tunded.

Kui seks ei paku enam naudingut

# Võimalik, et lugu on tupe liigses kuivuses. Proovige spetsiaalseid lubrikante.

# Paljudele naistele meeldivad erootilised filmid. Tehke mehele ettepanek neid koos vaadata, ükski mees ei keeldu sellest. Ning pole sugugi kohustuslik korrata ekraanil nähtud akrobaatilisi harjutusi. Ometi võib juhtuda, et midagi tahaksite siiski proovida.

# Rääkige mehega seksist. See teema ei tohiks olla tabu. Rääkige talle, mis teile meeldib, mis valmistab ebamugavust. Mehed ei oska ju mõtteid lugeda ning nii ei saagi nad teada, kuidas teile rahuldust pakkuda.

Seks - see on relv

Loomulikult, kui teil on halb tuju ning sellele lisaks veel probleemid tööl, siis ei taha seksist mõeldagi. „Pean end korralikult välja magama”, ütlete, ning keerate seina poole. Ometi peale väsimuse on siin veel teinegi külg. Kui olukord ametisfääris hakkab kontrolli alt väljuma, otsite eneseteostust perekonnas. Te valate oma solvumised oma laste, vanemate, aga loomulikult ka mehe peale.

Füüsiline lähedus muutub naudinguallikast ergutamise ning karistamise võtteks. Kui mees on end kenasti üleval pidanud, kingite talle suuremeelselt oma keha. Kui on millegagi hakkama saanud - keeldute sellest. Teatud hetkeni näib teile, et kontrollite olukorda magamistoas. Kuid uuringud näitavad, et on kaks peamist põhjust, miks mehed petavad. Esiteks - emotsionaalse läheduse puudujääk. Teiseks - vähe seksi.

Niisiis tuleb õppida pereprobleeme lahendama hoopis teiste meetodite abil. Palju lihtsam on solvuda ning sulguda enesesse, kui rääkida avameelselt sellest, mis muret teeb.

Miks kaob iha?

Peaaegu 2/3 üle 30-aastastes naistest pole rahul oma intiimeluga seetõttu, et ei tunne end enam veetlevana. Ja asi pole sugugi selles, et peale meheleminekut on naised inetumaks muutunud. Lihtsalt töö, lapsed ning kodused toimetused võtavad kogu jõu ning aja. Enese jaoks seda aga enam ei jätku.

Pealegi, vanemaks saades oleme ikka rohkem mures oma väljanägemise pärast. Kahjuks pole võimalik aja kulgu peatada ning taas nooreks muutuda. Ometi peale 30-t jätkab naiste seksuaalsus aina tõusuteed. Nüüd on olemas kogemus, te olete targem, teate, mis teile meeldib ning mis pakub rahuldust teie kaasale. Isegi kui olete palju aastaid koos elanud, võib seks olla ikka veel külluslik ja harmooniline. Peaasi - ei tohi ära unustada iseennast. Naist, kes hindab ennast, hindab ka mees. See on aga omavahelistes suhetes kõige tähtsam.

Tundke end veetlevana

Minge kohtamisele. Jah, tõelisele kohtamisele! Istuge kohvikus kolleegiga. Või jalutage pargis koos vana sõbraga, keda pikka aega pole näinud. Tavaliselt ütlete hämmeldunult ära kutse kohtumisele, sest olete abielus, ega pole „niisugune”. Olgu see lihtsalt kohtumine, ei midagi enamat. Kuid tänu sellele võite end taas tunda noore ja veetlevana. Tulete koju säravate silmadega. Ning võimalik, et just see sära oligi puudu olnud, ning teievaheline armastus süttib uue jõuga.

Võtke endale aega meelelahutusteks

Tavaliselt on päev jagatud täpselt kella järgi: viite lapsed kooli, mehe tööle, tormate ise ka tööle, õhtul valmistate õhtusööki, kontrollite laste õppetükke, pesete… Aga enesega tegeleda ei jõuagi. See on vale. Valige ka enese jaoks aeg. Näiteks olgu teil reegel: pärast õhtusööki aidatakse teil pesta nõud ning jäetakse pooleks tunniks rahule. Või lähete igal laupäeva hommikul basseini, lapsed jäävad aga isaga koju - alati, isegi siis, kui kodu on segi ning toit pole valmis. Kõike seda saab ka hiljem teha.

Sportige

Valige spordiala, mis teile meeldib. Jookske, ujuge, tantsige, sõitke jalgrattal. Esiteks, tunnete end kohe palju paremini. Saate uut jõudu ja energiat. Teiseks, märkate, et teie keha muutub sportlikumaks ja saledamaks. Ning kolmandaks - esimesed edusammud lisavad tohutult enesekindlust. Esimesel korral jooksite kuidagiviisi 300 m, nüüd aga pole 3 kilomeetrit ka midagi. Kui tubli!

Pange end massaashi kirja

Ja kui te pole eriti häbelik, siis meessoost massööri juurde. Massaash parandab vereringet ning aitab lihastel toonust säilitada. Lõppude-lõpuks pakub see ka lihtsalt rahuldust, ning just seda teile tarvis ongi.

Avaldage armastust

Rääkige oma mehele, et ta on kõige parem maailmas, et ta on vapustav isa ning suurepärane armuke. Seda pole tarvis just iga päev kinnitada, kuid aeg-ajalt vaimustuge temast - valjusti ja tema juuresolekul.

Olge avameelne

Iga inimese elus on perioode, mil ta vajab rohkem seksi, aga ka selliseid momente, mil ei taha seda kohe mitte sugugi. Kui teil on hetkel languse periood, ärge häbenege seda mehele tunnistamast. Ärge öelge, et teil valutab pea, olge avameelne. Ning isegi sellistel hetkedel ärge mehest kaugenege. Puudutage kindlasti teineteist, kallistage meest ning olge ta vastu hell ja tähelepanelik.

Olge vaba

Nii lähedased, kui te ka poleks, vajab inimene ka aega üksinda olemiseks. Laske oma mees kohtumisele sõpradega ning käige ka ise, ilma temata vahel ringi. Olgu teil võimalus tunda teineteise järele igatsust ning rõõmustada taaskohtumise üle.

Seks stressi vastu

Kolm moodust olukorra parandamiseks

Seks ja stress on teineteist välistavad asjad. Kui naine on stressis, ei suuda ta lõdvestuda. See aga tähendab, et ta ei saavuta orgasmi, mis omakorda lisab niigi keerulisse olukorda pingeid.

1. Tugeva närvipinge puhul saab naine kiiremini orgasmi kliitori otsesel stimuleerimisel ning oraalseksi puhul.

2. Te vajate uusi elamusi. Soovitage näiteks mehele vibraatori kasutamist. Ja üldse mitte sellepärast, et mees teid ei rahulda ning te soovite teda asendada vibraatoriga, vaid sellepärast, et teil on huvitav ja mõnus koos temaga midagi uut katsetada.

3. Kui näiteks ärritus ja solvumistunne ei lase mehega orgasmi saavutada, püüdke siis ilma temata hakkama saada. Masturbatsiooniga saabub rahuldus kiiremini kui partneriga seksides. Te olete siis iseenda tunnetele keskendunud ning ei pea mõtlema sellele, kuidas sel hetkel kõrvalt vaadates välja näete.

Looge endale armastuse meeleolu

1. Armastage oma keha. Tormate töö ja kodu vahet, vahel unustate õhtul isegi hambaid pesta. Ja unustate muidugi ka selle, et olete naine - salapärane ja ligitõmbav. Mida rohkem teile teie keha meeldib, seda seksuaalsemana te end tunnete. Nii et ärge unustage ennast. Alustage ilusa aluspesu ostmisest. Ärge valige sellist, milles pildistatakse modelle meeste ajakirjade kaantele, vaid võtke selline, milles tunnete end kauni ning ihaldusväärsena. Ostke vapustava lõhnaga kreem ning kreemitage igal õhtul oma keha. Ehk lausa mehe nähes, et ta ei unustaks, et olete - jumalanna.

2. Mõelge armastusest. Ükskõik, mida spetsialistid erogeensetest tsoonidest ka ei räägiks, asub peamine seksuaalne keskus ikkagi ajus. Just aju saadab impulsid kehasse ning sunnib teid tahtma või mitte tahtma. Kui pea on hommikust õhtuni töiste mõtetega täidetud, ei suuda te end seksuaalsena tunnetada. Leidke mõned minutid, et meeldivast mõelda. Tuletage meelde oma erootilisi unenägusid, fantaseerige. Võib-olla soovite ühel ilusal päeval oma fantaasiad tõeluseks muuta. Võib-olla, et ka mitte - las jäävad meeldivateks unenägudeks ilmsi.

3. Muutke oma harjumusi. Seksite kindlasti üksnes abieluvoodis ja alles pärast seda, kui kodused toimetused lõpetatud, lapsed magavad ning näole on kantud niisutav kreem. Te olete nii harjunud, harjumus on aga erutuse surm. Proovige seksida duši all või köögis; püsti ning riided seljas. On ju ometi hetki, mil jääte mehega kahekesi koju ning ei pruugi karta, et lapsed teid näevad.