Olgu teadmiseks et geid mehed vaatavad igat seksuaalvahekorda kui ainulaadset asja, mis ei pruugi enam iialgi korduda. Seepärast teevad nad alati selle enda ja ka partneri jaoks eriliseks ja unustamatuks. Seepärast siinkohal mõned kasulikud vihjed järgmiseks korraks kui mehega ühte voodisse poed.

1. Pesemine. On hea alati enne seksi, ükskõik kas ta lõhnab nagu ta oleks äsja jõusaalist tulnud või mitte. Loomulikult on naturaalne mehe kehalõhn ka erutav, kuid kui su erinevad kehaosad (ka käed, suu jne.) satuvad peagi kohtadesse, kus nad muidu ei käi, on parem kui ta on „puhtaks küüritud“. Ja sama käib tegelikult ka su enda kohta. Kindlasti ei tohiks sa teda niisama duši alla saata, see alandaks teda ja muudaks ta ebakindlaks. Parem ütle talle sensuaalselt et ta on nii kuum, et pead end jaheda dušiga maha jahutama, vaata talle sügavalt silma ja võta pluus seljast ära. Selleks ajaks kui sa oled vannitoas peaks tema juba sind duši alla ootama. Või kui ta tõesti ei saa sinu kavatsustest aru siis mine ise ees duši alla, jäta vannitoa uks pisut lahti ja palu tal endale seep, rätik või mõni muu vajaminev ese tuua ja siis tõmba ta endaga koos pesema.

2. Ole ehetega ettevaatlik! Käe-, jala- ja kaelaketid, naba- ja kõrvarõngad ning sõrmused on küll kõik väga kaunid kuid võivad osutuda veidi ohtlikuks. Kujuta ise ette, kui valus võib mehel olla kui need teda kraabivad või jäävad habemesse või mujale karvadesse (!) kinni. Samuti ole ettevaatlik pesuga, millel on igasuguseid pärleid ja muid vidinaid küljes.

3. Kunstküüned – nad on ju ilusad, kuid kas sa tahaksid pärast mööda voodit murdunud küünt taga otsida? Ja mis veel hullem, kui su partner selle järgmine päev ise sealt leiab võib ta sattuda paanikasse, sest ega tema ei tea mis see on või kui isegi teab, võib ta hakata sind võltsiks pidama.

4. Ära lõhnaõliga liiale mine. Mehele võib küll meeldida sinu parfüümi hõng ja see võib talle isegi meelde jääda (kuid ära looda sellele liiga palju... kui ta isegi su sünnipäeva ei mäleta) ja hiljem sind meelde tuletada, kuid ükski kutt ei taha naise lõhnaõli oma voodilinadele, riietele või nahale.

5. Ära pane selga odavat ja kanget pitsi, karedaid puuvillatooteid või kangaid, mis sind jubedalt higistama ajavad. Palju parem valik on kašmiir, siid ja nahk.