Filminäitleja Brad Pitt tunnistati ajakirja Company küsitluses maailma seksikaimaks meheks, Portugalis jalgpalli Euroopa meistrivõistlustel penalti mööda löönud David Beckham kukkus neljandaks.

Pitt oli möödunud aastal saja seksikaima mehe edetabelis kolmas. Tänavuses edetabelis tõusis teiseks Orlando Bloom, Pittiga koos filmis “Trooja” mänginud näitleja, edastab Ananova.
Paistab, et brittide armastus Beckhami vastu on lahtumas Rebecca Loosi skandaali ning mehe kesise jalgpallivormi tõttu. Beckham jäi tänavuses pingereas alla ka “EastEndersiga” südameid võitnud Nigel Harmanile, kes kerkis 73 koha võrra, kolmandaks.
Kahe aasta eest edetabelit juhtinud Beckham jäi möödunud aastal napilt alla Justin Timberlake’ile, kes on tänavu viies. Järgnevad Colin Farrell, Johnny Depp ja Robbie Williams. Jude Law on üheksas ja Blue Duncan James kümnes.
Company lugejad panevad järjekorda ka maailma kõige vähemseksikad mehed. Seda edetabelit juhib taas Michael Jackson, järgnevad Chris Evans, Peter Andre ja Simon Cowell. David Beckham oli selles nimekirjas kaheksas.