Briti poissmeeste peokorraldajad otsivad Tallinnas naisi, kes oleksid nõus inglastega jaaniõhtu veetmise eest välja käima 1200 krooni. Kohad on juba täis.

"Tore jaanipäev Inglismaa poissmeestega eesti naistele. Otsime kontakti igas vanuses naistega, kes sooviksid osa võtta. Organiseeritud lõkkeõhtu peokorraldusfirmast. Kakskeelne õhtujuht. Osalemistasu 1200 krooni, mis sisaldab toitlustust, transporti jm. Kõigile, kes lunastavad pileti välja enne 3. juunit, üritus poole hinnaga," vahendab SL Õhtuleht oma veerul ilmunud kuulutust.

"Oi, nüüd on selline lugu, et meil on kõik kohad täis. Järgmine samasugune üritus toimub juulis, kui olete huvitatud,” teatas näitsik kontaktiks antud numbril naerdes. "Et kõik soovivad keelepraktikat, tundub sedapidi."

Jaanipäevaüritus peaks toimuma turismitalus. Korraldajad pole veel pakkumisest soodsaimat välja valinud.

"Meie ise neid inimesi ei vahenda, vaid teeme koostööd kahe teise firmaga," seletab telefoninäitsik. "Üks on see, kes vahendab poissmeesteõhtuid siia Tallinna ja teine on peokorraldusfirma, kes selle ürituse organiseerib. Meie siis tegelesime naiste otsimisega, et kes oleks huvitatud sellisest õhtust."

Meestest pilte enne näha ei saa. „Aga noh, mis seal vaadata. Nad on üldiselt väga kenad ja erinevas vanuses.” Vanus küündivat alates 25-st ja 45ni.

Koos inglastega ulatub seltskond poolesaja inimeseni. Korraldajad tahavad teha uue ürituse juuli teisel nädalal. "Täpselt samasuguse õhtu, sellise grilli- või lõkkeõhtu. Programm ja mängud ja asjad, et saaks lõbusalt aega veeta." Juulikuus on sama hind, 1200 krooni.