Nooremad mehed kardavad seksuaalselt kogenud naisi, vanemad mehed aga eelistavad just neid, selgus läbiviidud uurimusest.

Nooremad mehed kardavad vanemaid, kogenumaid naisi, sest kardavad teistega võrdlemist, vahendab Metro Indiana ülikoolis läbiviidud uuringut.

Vanemad mehed peavad kogenud naisi aga ahvatlevamateks ning ütlesid, et muutuvad aastatega oma sekspartnerite suhtes valivamaks.

Samuti selgus, et mehi erutavad absoluutselt erinevad asjad, mis lükkab umber levinud eksiarvamuse, et mehi kütavad üles sarnased signaalid.

Uuringus tõestati samuti seda, et erektsion ei ole alati erutusega seotud. Enamik küsituses osalenud mehi kinnitas, et neil on olnud erektsioone, ilma et nad oleksid kellesti seksuaalsest huvitatud.

"Seksiuuringud kipuvad keskenduma meeste- ja naistevaheliste erinevuste uurimistele, mitte aga erinevuste otsimisele naiste ja meeste endi seas," rääkis uurimuse läbiviija dr Janssen. "Üks peamistest tulemustest, milleni me jõudsime, oligi see, et justnagu naised, on ka mehed erinevad."

Uuringus osalesid kolmes vanusegrupis mehed: 18-24-, 25-45- ja enam kui 46aastased.