Osad meist ei otsigi pidevalt uut armastusest tulvil suhet, vaid lihtsalt midagi vaheldusrikast ja lõbusat. Ööklubis tantsides on ju enamasti palju atraktiivseid meihi silmapiiril ning miks siis mitte mõni neist endaga koju kaasa tuua? Kuid sellises olukorras on olemas ka omad reeglid, millest tuleks kinni pidada või vähemalt neist teadlik olla.

1) Ole oma kavatsustest üsna avameelne, et su järjekordsel uuel partneril ei tekiks mingeid illusioone (näiteks roosilise tuleviku kohta). Enamasti on see loogiline, kuid et vältida hilisemaid ebamugavaid olukordi ei tee se ju kahju ennast selgelt väljendada.

2) Kui vestlus sujus kohtudes hästi ja seks oli suurepärane ning mees siis lahkudes ukse pealt ettepaneku teeb midagi taolist teine kord veel korraldada, ära hakka teda kohe hirmunult tõrjuma. Ta ei pruugi sellega midagi tõsist otsida, vaid ehk tõesti ta tahabki suga lihtsalt veelkord magada.

3) Kui oled juba mehega enda juures ja taipad siis, et tegelikult sa ei tahakski teda sinna, on äärmiselt ebaviisakas teeselda, et ta sulle tegelikult meeldib. Mõtle hoolega läbi enne kui kutse teed. Sulle ei pea su ühe öö partner ilmtingimata meeldima, kuid pole hea teeselda, et ta sulle sümpaatne on.

4) Vestlus peaks olema suhteliselt pinnapealne. Elueesmärgid, tuleviku plaanid ja muu säärane on sellises olukorras EI.

5) Võõra aktsiendi teesklemine, et oleks kergem endale sekspartner leida, ei ole õige lähenemine!

6) See on ideaalne olukord et proovida midagi, mida sa muidu ei ole julgenud! Te ju alles kohtusite ja ega tema ei tea, milline sa tegelikult oled. Kes teab, äkki sa oled siiani poolest lõbust ilma jäänud?

7) Kuna selle seksi eesmärgiks ei ole pikk ja meeldiv suhe, siis peaks vältima hellitavaid kallistusi ja pikki suudlus-sessioone. Muidu võib ka su partner asjast valesti aru saada. Ole agressiivne ja võta seda, milleks te kokku saite!

8) Ole diskreetne, kui pead ilmtingimata pärast sõbrannade ees uhkustama, siis ära maini ta nime (kui sa selle üldse teada said) või muid silmatorkavaid tunnusjooni. See, et ta oli võõras sinu jaoks, ei tähenda et ta on seda ka su tutvusringkonnas (eriti väikeses Eestis).

Ja veel, kui olete läinud tema, mitte sinu koju, siis ära lase lihtsalt keset ööd (kui tema veel magab) jalga. Kui sa ilmtingimata pead enne hommikut lahkuma siis jäta vähemalt mingi kirjake, tänuks või lihtsalt märgiks, et sa üldse seal olid. Kui aga ühe-öö-suhe on midagi, mis on sulle rohkem parema puudumise leevendamiseks ja mitte lihtsalt huvitav seiklus, siis kes teab milleni ühine hommikukohv võib viia?