Ajakirjanik Gary Thomas kontrollis oma“piletit. Veendunud, et kõik oli õige, suudles ta naist ja tütart hüvastijätuks ning läks Rooma otselennuki peale. Ta pidi olema ära tervelt kaks nädalat - jalgpalli maailmameistrivõistluste alagrupiturniiri aja ja ehkki ta ootas juba põnevusega Euroopasse jõudmist, oli ta kindel, et hakkab tundma puudust perest, mis jääb maha Ühendriikidesse.

Lennukisõidu ajal ei juhtunud mitte midagi märkimisväärset. Lennuväljalt ostetud raamatut lugedes möödusid 10 tundi isegi kiiresti. Rooma jõudnud, sõitis Gary taksoga hotelli, varises voodisse ja jäi kiiresti magama.

Mängude alguseni oli mitu päeva aega. Gary pidi küll käima mängijate ja treenerite korraldatud pressikonverentsidel, kuid suurema osa esimestest päevadest oli ta iseenda peremees. Ta polnud kunagi Itaalias käinud ja oli kindlalt nõuks võtnud näha talle antud lühikese aja jooksul nii palju kui ainult võimalik.

Viimasest päevast enne mängude algust veetis Gary suurema osa ringsõitudel vanalinnas. Kella nelja paiku istus ta maha vabaõhukohvikusse, et võtta klaas veini krõbeda saiaga. Istudes mugaval toolil ja nautides elu, märkas Gary, et üle tee pargis mängiti jalgpalli. Sellega käisid kaasas tavalised hõiked ja hüüud nagu ikka sõpradevahelises vutimängus. Gary pani raha lauale ja läks sinnapoole, et mängu pealt vaadata. Ta oli natuke üllatunud, nähes, et pallurid polnudki poisid, vaid kahekümne ringis noormehed. Gary istus väljaku lähedale maha ja jälgis mängu oma pool tundi. Ehkki see polnud MM-tase, olid mängijad igati oskuslikud. Gary mõtles, et kirjutab väikese loo sellest, mille poolest sõbralik vutimats pargis sarnaneb maailma parimate meeskondade kohtumisega hiigelstaadionil.

Gary ei pidanud ennast eriliseks jalgpalliasjatundjaks, kuid ometi ei jäänud talle märkamata, et üks mängija oli teistest tunduvalt üle. Kui ta palli sai, tundus, justkui oleks see tema jala küljes kinni. Kõikidele pingutustele vaatamata ei suutnud kaitsjad temalt palli ära võtta. Mida rohkem Gary seda oliivikarva nahaga mängijat silmitses, seda võlutum ta temast oli. Ta oli vaadanud sadu spordivõistlusi üle maailma ja käinud lugematutes riietusruumides, kuid kunagi varem ei olnud tal olnud sellist tunnet nagu praegu. Gary tundis oma ehmatuseks, et see mees erutab teda seksuaalselt. Närviliselt tõusis ta püsti, et ära minna, kuid just siis lendas pall üsna tema juurde. Seesama mängija jooksis palli ära tooma ja vaatas Garyle otsa pilgul, mis võttis tal põlved nõrgaks. Gary ei teadnud ühtäkki enam, mida teha. Nii jäi ta veel natukeseks mängu vaatama.

Ühtäkki lõpetasid mehed aga mängimise ja läksid igaüks oma teed. Enne, kui Gary arugi sai, seisis ahvatlev nooruk tema kõrval ja küsis heas inglise keeles

"Sa oled ameeriklane, eks?"

Gary suutis vaid noogutada. Noormees kutsus teda käeviipega kaasa ja viis ta oma auto juurde. Kui nad olid istet võtnud, kummardus veetlev itaallane Gary poole ja suudles teda õrnalt huultele.

"Sa ootasid mind! Ma teadsin seda sinu näoilmest."

"Ee... ma ei ole kunagi varem midagi sellist teinud," ütles Gary kohmetult.

"Mida sa ei ole kunagi varem teinud küsis itaallane.

"Noh, sa just suudlesid mind. Sa saadaru küll, mida ma mõtlen."

Noormees kummardus uuesti Gray poole ja suudles teda. "Kas sulle ei meeldi, kui Carlo sind suudleb?"

Carlo - ideaalselt sobiv nimi itaallasele, mõtles Gary, enne kui vastas:

"Ee... ei, või ma tahtsin öelda, et meeldib küll. Muide, minu nimi on Gary."

Carlo istus natuke aega vaikides, silmitsedes oma uut tuttavat, ja küsis siis vaiksel häälel: "Ütle, Gary, kuidas sulle minu riist meeldib?"

Nende sõnadega tõmbas ta välja kõva suguti, mis oli Gary meelest imeilus.

"Mul läks sinu vaatamisest kõvaks," ütles Carlo.

Gary vaatas mitu korda Carlo nägu ja siis jälle tema peenist. Carlo ei öelnud sõnagi. Saamata isegi aru, mida ta teeb, kummardus Gary aeglaselt madalamale ja võttis suguti suhu - esimest korda elus. Nagu iga heteroseksuaalne mees, oli Garygi vahcl mõelnud, mis tunne võiks olla teise mehe riista imeda. Nüüd sai ta teada, et see on parem tunne kui miski muu, isegi seks tema enda naisega! Suguti ots tundus pehme nagu samet ja lakkudes väikest augukest selle otsas tundis Gary, kuidas tal endalgi kõvaks läks. Carlo riista katsid mitmes suunas jooksvad imeilusad sinakad sooned ning kontrast kõva türavarre ja pehme otsa vahel oli uskumatult erutav.

Seda imelist sugutit ennastunustavalt imedes haaras Garyt korraks häbitunne, et ta oma naist petab, aga see möödus sel hetkel, kui Carlo keha jäigastus ja kuuma itaalia sperma juga lendas nagu tuletõrjevoolikust Garyle suhu!

Gary ei tahtnud oma saagist loobuda, kuid Carlo tõmbas ta pea õrnalt eemale ja ütles: "Nüüd läheb alles päriselt lahti!"

Ta läks autost välja ja vüpas Garyle, et see kaasa tuleks. Päike oli loojumas ja kuigi polnud veel pime, oli palliplatsi ümbritsevate puude ja põõsaste vahele kerge ära kaduda. Tundus, nagu nad oleksid ainsad inimesed pargis. Gary polnud märganudki, et Carlo oli autost teki kaasa võtnud. Laotanud selle maha, tõmbas Carlo justkui muuseas Garyl püksid alla, võttes siis ka iseendal alakeha paljaks. Kui Gary aluspüksid ära võttis ja tema riist pendeldades nähtavale ilmus, hüüdis Carlo:

"Mamma mia! Kui ilus munn sul on! Sa oled tema üle kindlasti väga uhke!"

"Mm... nojah," vastas Gary, "Ega tal vist viga ei ole."

Gary sulges mõnust silmad, kui noormees tema riista imes. Teda hämmastas, kui palju paremini Carlo suhu võttis kui tema naine. Gary oli alati arvanud, et Cathy valdab suuseksi meisterlikult, aga võrreldes selle itaalia kutiga oli ta hale amatöör. Oi, kuidas ta oleks tahtnud orgasmi saada, aga Carlo hoidis teda meisterlikult just seemnepurske äärel. Gary püüdis intensiivsemalt liigutada, et pauk lahti läheks, aga tema uus sõber liikus eest ära ja jätkas tema õrritamist. Nii möödus tubli kümme minutit ja Carlo küsis:

"Mida sa selle heaks teeksid, kui ma sul paugu lahti imeksin?"

"Ma teen kõik, mis sa tahad," vastas Gary hingeldades. "Palun, ime lõpuni ja ma teen sinu heaks mida iganes!"

Carlo naeris: "Ei, kulla sõber! See käib teistpidi. Enne teed sina, mida mina tahan, ja siis teen mina, mida sina tahad."

Gary oli täiesti võimetu vastu vaidlema: "Olgu, olgu, ükskõik mida, ütle, mida sa tahad, ainult tee kähku!"

Carlo andis Garyle märku põlvili laskuda. Suudelnud Garyt pikalt, lükkas ta ameeriklase käpuli ja ronis talle selja taha. Tundes Carlo riista oma tagumisse auku surumas, palus Gary: "Ei! Tee õrnalt, palun! Õrnalt!"

Carlo ihkas seda mõnusat kitsast perset looma moodi keppida, kuid mõistes, et see on Gary esimene kord, hoidis ta ennast tagasi ja surus oma riista hästi pikkamööda sõbra neitsilikku pärakusse. Kui ots oli sulgurlihasest möödas, hakkas Carlo edasi-tagasi liigutama. Gary suust hakkas kostma mõnuoigeid, kui ta nautis seda täiesti uut tunnet.

Mõlemad mehed olid nüüd kiiresti orgasmi poole liikumas ja kui Gary tundis riista enda sees tukslemas ja sooja spermat välja valgumas, läks ka temal endal pauk lahti.

Pärast hotellis dushi all mõnuledes mõtles Gary kõik õhtu jooksul asetleidnu veel korra läbi. Ta oli kindel, et homsetel MM-võistlustel on jalgpalli tase kindlasti parem kui täna, aga seltskonda ei anna võrreldagi.