Kui Viki mulle tunnisias, et talle meeldib ka naistega seksida, tundsin, kuidas mu keha läbis terav elektrilöök.

"See on tõepooiest vahva!" ütles ta silmade särades.

Ta heitis laubalt koketeeriva pealiigutusega pikad heledad laines juuksed. Ma pole iialgi naistega olnud, kuid olin salamisi mõelnud, mis tunne oleks naiserindu hellitada ja sooja niiskust jalgevahel tajuda.

Peale Viki ülestunnistust ei saanud ma enam endaga midagi teha. Peast ei kadunud mõte, kuidas me temaga seksime. Ta täiuslik keha, rinnad, peen piht ja tugevad puusad toitsid mu fantaasiat külluslikult.

"Miks sa seda mulle räägid? Kas tahad mulle mingit ettepaneku teha? küsisin temalt.

"Võibolla," lausus ta salapäraselt.

Samal õhtul istusin oma mehe, Toivoga oma kodudiivanil ja olime mõlemad pilkupidi telekasse klammerdunud, kuid ma ei näinud, mis seal parasjagu näidati: olin oma mõtetega Viki juures. Pilt, kuidas me temaga teineteist hellitame, ei tahtnud mu peast kaduda.

"Millest sa mõtled?" küsis Toivo mu hajevilolekut märgates. Pidasin mõõduka pausi ning küsisin ta käest: "Mida sa arvad kahest teineteist hellitavast naisest?"

Nüüd oli tema kord mõttesse jääda.

"Arvan, et see vöiks olla võimas vaatepilt."

"Aga mida sa ütleksid, kui need naised olekime mina ja Viki?"

"Sina!?" ei varjanud ta üllatust, kuigi silmis helkis juba uudishimulik sädemeke. "Ma võiksin terve päeva jälgida pilti, kuidas te teineteist erutate, teineteise rindu mudite."

Mõni päev hiljem istusime Vikiga kohvikus ja endalegi ootamatult küsisin sõbratarilt "Mäletad, mida sa mulle läinud nädalal rääkisid, noh. seksi osas?"

"Naistest?" sai ta asjale kohe pihta.

"Naistest. Sinu ja minu vahel," kogusin kokku kogu oma julguse, lootes, et ta oma mõne päeva taguseid sõnu veel kahetsema hakanud pole.

Mu kartuseks polnud aga põhjust.

"Millal sa tahad seda teha?" oli tema vastus ning ta silmad läksid kavalalt pilukile kui kassil, kes koorekarpi märganud on. Märkasin, et Viki hakkas oma toolil nihelema, justkui oleks ta juba paljast mõttest erutunud.

"Äkki võiks Toivo meile publikuks olla?" lisasin ettevaatlikult, sest polnud kindel, kuidas ta sellisele mõttele reageerib. Jätkasin naeratamist.

"Wow, see on midagi minu hingele," ütles ta kaunis rahulikult ja põrmugi solvumata.

Kujutlesin, kuidas hakkan suudlema ta pikki vooglevaid juukseid, ta valget kaela, neid vaimustavaid rindu...

Leppisime kohtumise osas kokku järgmiseks laupäevaks. See oli tõepoolest sobiv päev meie hullumeeiseks ettevõtmiseks. Avatud aknast voogas tuppa kerget sooja tuult. Olin kaljukindlalt häälestatud meid ootavaks seikluseks. Kuid vaatamata sellele hakkas mu süda uksekella helinat kuuldes kiirmini lööma. Uksel seisis Viki. Hetkeks tundsin, kuidas mu põlved jõnksatasid ja süda lööke vahele jätma hakkas ning peas vasardas mõte: "Mida ma küll teen?! Veel pole hilja ära öelda!"

Üks mõte vahetas teise välgunoolena välja ning kõik nad hajusid olematusse, kui me Vikiga diivanil istet võtsime. Ta käitus niivõrd lihtsait ja loomuikult, et kõik mu hirmud muutusid lausnaljakateks.

Vikil oli seljas napp pluus, mis vaevalt ta rinnad kinni kat: s ning jalas lühikesed liibvac püksid, mille alt ta kannikad selgelt välja joonistusid. Olin lõplikult vallutatud. Vaatasin teda ja tundsin oma jalge vahel meeldivat pulseerimist.

Järgmisel hetkel Viki kummardus ja suudles mind. See oli põgus suudlus, kuid piisav selleks et iha üle mu kogu keha valguks. Viki kordas suudlust. ta käed aga asusid mu keha kallale ametisse.

Samal ajal istus Toivo meie selja taga, aeglaselt õlut imedes. Võisin pea panti panna et ka tema on juba erutunud. Teadsin, et ta on teravateks elamusteks valmis.

Viki vabastas mu õhukesest rinnanoidjast. Toivo aina vaatas õlle oli ta unustanud. Viki kaevus peadpidi mu lopsakate rindade vahele, suudeldes neid ja hellitades nibusid, mis hakkasid tasapisi kõvastuma, turritades kui väikesed nööbid. Vastasin talle samaga. Lükkasin ta aeglaselt selili ja suudlesin omakorda ta veidi tujukalt laiali asetsevaid rindu. Mu huuled haarasid ta võlunibude järele - tundsin ta naha soolakat maiku.

Me sulasime kokku pikaks kirglikuks suudluseks, liibudes tihedalt teineteise vastu. Meie käed libisesid mööda siledaid kehi.

Toivo ei pidanud vastu ja ma märkasin, kuidas ta end läbi teksade masturbeeris.

Viki aitas mul püksid jalast. Meeldiv soojus valgus üle terve keha. Enne, kui ma j8udsin veel midagi taibata, olid ka tema jalast püksid kadunud. Me paljad kehad olid teineteise tihedas embuses. Tundsin ta soojust. Mu sõbratari käsi libises alla ja sõrmed avasid mu häbeme. Ta suudles ja hellitas keelega mu kliitorit, aidates mul orgasmi saada. Heitsin end tagasi ning võbisesin igast ta lummavast liigutusest.

Kui Viki sörmed lõpuks mu sees olid, otin juba küps lõpetama. Kuumad krambi-hood läbistasid mu keha ja ma anusin teda, et ta jätkaks. Ta kiirendas rütmi. Ta keel töötas vaimustava osavusega. Oigasin ja väänlesin lähenevat orgasmi tajudes...

Vahetasime Vikiga kohad. Ta heitis selili. Ajasin ta jalad laiali ja avastasin siidpehme karvastikuga kaetud kauneima looduseime. Ahnelt kummardusin selle aarde kohale ja tundsin huultega õrna roosaka naha niiskust ja kliitori kõvadust. Mu partner oli seestpoolt magus.

Iha läbistas ta pealaest varbaotsteni kui ma lisasin mängule kiiust Mu sõrmed sisenesid mahlakasse tuppe ja Viki vaid oigas vaikselt. Ta keha hakkas liikuma mu sõrmele vastu, kliitor nägi välja kui väike riist.

"Jaa-aah! Ja-a-a-ah!" Orgasm läbis jõuliselt ta keha. Nägu tõmbus roosakaks.

Jätkasin ta kannikate ja reite sisekülgede silitamist. Viki keha oli kui maitsvaim shokolaad ning ma ei tahtnud veel mängu lõpetada. Jõudsin vaevalt kahjutundega mõelda, et peagi on kogu rõõm läbi, kui äkki nägin oma silme ees Toivo riista, mis ootas minetti. Haarasin ahnelt selle üleni suhu. Viki ühines minuga, hellitades mehe suuri munandeid. Püüdsime Vikiga teha Toivole maksimaalset naudingut.

Missugune unustamatu päev sellest sai!

Peale seda korda kutsusime Vikit tihti meie poole, et küllastada üksteist joovastavate naudingutega.