Täna hommikul olime voodis, kuni ma hüüdsin: "Viimased 5 minutit enne ärkamist, kasuta need ära!" ja ma pöördusin ümber, andes talle oma selja ja palja tagumiku - ma magan ainult kerge särgiga. Ta asetas oma peopesad mu puusadele, mis läksid alla mu tagumikule, ja siis lähenes mulle ja lasi oma erektsiooni mu reite vahele libiseda, puutudes kokku mu väikese tussuga. "Ma arvan, et kasutan neid niimoodi..." sosistas ta mulle kõrva.


Ta hakkas oma peenart mu reite vahel liigutama, virises ja rääkis mulle, kui hea tunne see on; ma jäin vait, nagu nukk, erootiline mäng, mida kasutada naudinguks.


Noh, tegelikult ei saanud ma kaua vaikida, hakkasin - tema liigutustest tuimestatuna - andma väikseid helisid, mis muutusid tema sõrmede tungimisel minusse virvendusteks.


Keerasin end kõhuli ja palusin tal tuua meie seksuaalpadja - täispuhutav kiilukujuline padi, mille eesmärk on tõsta mu vaagnat eri asenditesse ja võimaldada sügavamat ja täielikumat tungimist -, asetades selle mu vaagna alla, ikka veel kõhuli allapoole. Mu tagumik oli püsti, mu augud pakkusid talle.


Ta jätkas minu sõrmitsemist, kuni mu tuss hakkas helisema nagu kauss, siis andsid tema sõrmed teed oma riistale ja ta hakkas mind väga kõvasti peksma: "Ma tahan sulle nii väga haiget teha, väike lits!" virutas ta mind keppides.


Küsisin temalt virisemise vahel, kas ta tahab mulle pistikupesa perse panna; "Fuck yeah!" hüüdis ta mitmendat korda tõugates.


Kui ta jätkas minu keppimist, sirutasin kohmakalt oma pistikute karbi järele, haarasin valge kiviga terasest pistiku ja pudeliga määrdeaine, mille lasin mänguasja peale tilkuda.


Kõigepealt tema käte vahel ja siis minu käte vahel tegi pistik minu sees ruumi, kui ta mu tussu oma sõrmedega täitis. "Ma tunnen seda! Siin on ots..." ütles ta, kui tema sõrmed minu sees surusid vastu mu tupekanali seina, pistik mu pärakusse.


Me mõlemad riietusime täielikult ja siis töötas ta kõvasti, et saavutada oma eesmärk: minu orgasm.


Tema sõrmed minu sees olid peatumatud, ma ohkasin, hakates küsima tema riista kohta; "Ei, sa pead seda ära teenima, lase mul kuulda, kuidas kummitab selline lits nagu sina!".


"Veel üks sõrm..." Küsisin sosinal. "Lakkamatu lits", naeris ta, laksas mu tagumikku ja lisas veel ühe sõrme mu kitsasse tussuse.


Veel mõned liigutused ja orgasm on saabunud, mu tuss oli nagu järv, mu keha kaardus naudingust.


Varsti pärast seda sisenes tema riist minusse, kui mu tuss ikka veel värises. Tema käsi mu peas, läbi mu juuste, surub mu nägu vastu voodit ja tema riist surub pistiku ikka veel kindlalt mu tagumikku.


Tema vaagna kokktõmber ei lase kaua oodata, kiirustamine, et ta munad minusse tühjendada, on elu ja surma küsimus, tal on ainult üks eesmärk ja ma mõistan seda, kui mitte ainult tema vaagen ei suru vastu mind, vaid kogu tema kaal; mitte ainult tema riist ei suru kõvemini ja sügavamale, vaid iga löök edastub ka pistikusse, mis tungib minusse iga kord rohkem.


Tunnen, et minu uus orgasm kaasneb tema orgasmini ja et minu oma algab seekord täpselt minu tagumikust, mis hakkab iga uue tõuke korral kokku tõmbuma.


Mõni minut hiljem oleme mõlemad kurnatud, lamades teineteise kõrval, jääme ikka veel sügavalt hingama. Ta jälgib mind, ma sirutan end linade vahel, mu paistes rinnad on paljastatud, nibud kõvad... Ma vaatan talle küljelt, vihjates perverssele naeratusele. Tema käsi pigistab mu rinda, kui ta sosistab "sa oled seksimasin" ja naerab.