Saabusime koju jõusaalist ja mõnest muust asjaajamisest. Käisime koos duši all. Ta tahtis, et me "teeksime koos õhtusööki". See tähendab, et ma teen õhtusööki, samal ajal kui ta häirib mind oma räpase olemisega.

Ta on minust 4 aastat noorem, lõpetab kolledži, läheb sel aastal meditsiiniõppesse, väga tark tüdruk. Me oleme mõlemad 20ndates. Me kohtusime algselt eskort-kliendina. Ta nõudis eksklusiivsust ja ametlikku suhet. Tal on uhke nägu, ümmargune paks tagumik, väikesed rinnad, lühike, peenike ja heas vormis. Tal oli seljas minu vana sinine kampsun, mis sobis talle nagu kleit, valged aluspüksid, jõulusokid, pükse polnud, ja juuksed olid tal punutud punutud, ulatusid veidi alla õlgade. Kui tahate natuke minust teada, siis ma olen kuus jalga, 7-tolline lõikamata, lahja kehaehitusega.

Me sõime õhtusööki. Rääkisime. Lihtsalt tema jalad üle minu ja tema vaatamine oli piisav, et mind kivikõvaks teha. Ma olen tema ümber pidevas erutusseisundis. Ta teeb minuga kuidagi alati füüsilist kontakti ja see aitab sellele kindlasti kaasa.

Kui me lõpetasime ja koristasime, mainis ta, et tal on mulle üllatus. Ta pani mind lubama, et ma ei ava silmi. Me "suudleme selle peale". Ta paneb mind käed silmade kohale panema, suudleb mind ootamatult, kui ma seda teen.

Ta ütleb mulle, et ta on valmis. Ma avan silmad ja näen, et ta istub köögilaua peal kitarriga ja ilus naeratus näol. Ma soetasin talle oma kitarri umbes siis, kui me ametlikuks saime. Kui me oleme kodus ja ta tahab rääkida millestki tõsisest või tema jaoks haavatavast, istub ta samale kohale leti peal. Ma usun, et see peab teda enesekindlamaks tegema, ta on niimoodi minust pikem. Paar nädalat tagasi istus ta seal ja küsis, mida ma arvan, et ta laseb endale nina teha, ma ütlesin talle, et see ei ole vajalik ja ei kiida seda heaks.

Ta kirjutas mulle laulu ja esitas selle. See oli väga romantiline ja ilmselt kõige armsam asi, mida keegi minu jaoks teinud on. Ta oli närviline, aga mulle meeldis see. See oli tegelikult hea, mitte ainult öelda, kuna ta on minu sõbranna. Ma näen, et ta nägi palju vaeva, mis on iseenesest seksikas.

Ma seisin tema ees. Ta kasutas oma jalgu, et tuua mind endale lähemale, kui ta lõpetas. Tahtsin suudelda pisaraid tema põskedel, nagu ma harjunud olen tegema. Ta oli veidi emotsionaalne. Siiski ei olnud mul mugav seda teha, sest see oli tema jaoks haavatav hetk. Lohutasin teda ja küsisin, kas tal on kõik korras, sest paistis, et ta tahtis algatada.

Ta ütles jah, haaras mu näost kinni ja suudles mind. Ei raisanud aega kergelt suudeldes, tema keel oli mul suus juba varsti pärast alustamist. Oli kuidagi ebamugav, sest meie vahel oli kitarr. Ta käskis mul viia ta meie magamistuppa. Sai kitarri ühe käega kätte. Ta küsis mänguliselt "mis minust". Ta pani oma jalad ja käed ümber minu ja ma kandsin teda teise kehapoolega.

Kui ma teda magamistuppa kandsin, ütles ta mulle, et ma "kuulun" talle. Ta tegi mulle meelega lonksu, et toetada oma väidet. Panin kitarri statiivile ja sain ta paremini kätte. Istusin voodile. Ta tõstis käed õhku ja ma võtsin tema kampsuni maha. Ta ei kandnud rinnahoidjat, mis ei olnud üllatus. Keerasin ta ümber, asetasin ta voodile ja hakkasin tema keha ülevalt alla kummardama.

Ta armastab, kui teda otsaesiselt suudeldakse, selle eest hoolitsen alati. Suudlesin tema punetavaid põski, tema nina, vaheldumisi kerget ja sügavat prantsuse suudlust. Ma ei ole kunagi varem tema nina suudelnud, kuid nüüd hoolitsen ka selle eest. Jõudsin tema kaelani, andsin talle meelega lonksu, kuna ta andis mulle ühe. Suudlesin tema toonuseid õlgu, imesin õrnalt tema nibusid ja suudlesin tema kõhtu.

Libistasin aeglaselt tema aluspüksid jalast alla ja viskasin need kõrvale. Ta oli enne alustamist väga märg. Ta maitses hämmastavalt, kui ma teda söömas käisin. Ta hoidis mu juustest kinni, kui ma tema kliitorit imesin ja teda sõrmitsesin. Mu käed olid tema puusadel ja ta hoidis aeg-ajalt mu kätest kinni. Tundus, et ta sai orgasmi, kui ma tema peal söömas käisin, ma lihtsalt jätkasin imemist. Suudlesin teda, et ta saaks ennast maitsta ja läksin tagasi tema kliitori juurde.

Võtan püksid maha. Ta libistas üle mu keha mu huultele ja suudles mu aluspüksteni. Võtame selle maha. Ma olen enam kui kivikõva ja seal on precum kogu see punkt. Talle meeldib mu eesnahaga mängida, tõmmates seda edasi-tagasi, tõmmates seda üles ja pannes oma keele selle alla, et mind kiusata.

Milline vaatepilt. Tema tagumik taustal, punutud juuksed, üks kummalegi õlale, tema käed ja huuled, mis käivad mu võlli üles ja alla, kui ta oma ilusate pruunide silmadega silmsidet loob. Ma tundsin, et koormus koguneb, nii et ma ütlesin talle, et ta tuleks üles.

Ta libistas mu keha üles ja me jätkasime pusimist. Talle meeldib panna oma käed minu näole/kaelale, kui me suudleme. Ta oli nii märg, et ma tundsin, kuidas vedelikud temast minu peale tilkuvad. Mul oli vaja olla tema sees. Ma tundsin, kuidas ma seal allapoole tõmbun. Ta sisestab mind enda sisse.

Ta tundis end uskumatult. Nii märg, soe, so soe, kuid samas nii pingul. Ta hüppas õrnalt ja lihvis minu peal, kui me pugesime. Mu käed olid tema puusadel. Ta mängis endaga, kui ta mind ratsutas. Ma aitasin teda, hõõrudes tema kliitorit. Mulle meeldis, kuidas tema nägu oli alati minu lähedal. Tema huuled ei lahkunud kunagi mu näost.

Hakkasin teda kõvemini keppima, kui me lõdvestusime. Lööksin tema tagumikku, sest mulle meeldib seda punaseks näha. Ta järgis minu tempot ning põrutas ja lihvis minu peal kõvemini. Tundus, et ta tuli minu peale. Ma aeglustasin veidi ja lasin tal taastuda. Võtan ta ja tõusin voodi kõrvale, hoolitsedes selle eest, et jääksin tema sisse.

Panen teda püsti seistes. See oli peaaegu nagu lehmatüdruk, aga lihtsalt teisel tasandil. Minu käed hoiavad teda üleval tema tagumiku ümber. Tema käed minu kaela ümber. Talle meeldib see, sest ta armastab, kui teda kantakse, ja ta saab mind suudelda nii palju kui tahab, kui ma teda punnitan.

Pärast mõnda aega istun ma voodiservale ja ta jätkab minuga ratsutamist. Tundsin, et lähen tema sees plahvatama, kuid püüdsin oma parima, et hoida end kinni. Ma sülitan talle suhu. Ta sai aru, et olin lähedal ja lükkas mind voodile. Ta sülitab mulle suhu, ta "jäi" esimesel korral eesmärgist mööda. Ta sülitas mulle põsele ja hõõrus seda mu näo alumisele kolmandikule ja kaelale. Ta haaras mu näost kinni, et seda paremini kontrollida, ja sülitas teist korda sihikule.

Panin käed tema puusadele, läksin nii sügavale tema sisse kui suutsin ja purskasin tema sees, mis tundus pikalt. Tema käed olid kogu aeg mu kaela ümber, sundides mind vaatama tema silmi, kui ma end tema sees lahti laadisin. Tõmbusin temast välja ja ta jäi kogu oma kaaluga minu peale. Vedelik tilkus temast välja. Ta naljatas, kuidas ta "muneb" mind. korjasin selle sõrmedega üles ja toitsin teda sellega, samal ajal kui ta mind vaatas. Talle tõesti meeldib silmakontakt.

Ta ronis üles ja istus mu näole. Me "jagame sööki", nagu ta seda nimetab. Lihtsalt nähes, kuidas ta mu näo juurde tõuseb ja istub, sai mind jälle kivikõvaks, ma armastan tema paksu reite. Meie suhte alguses hõljus ta alati, kartes tegelikult minu näole istuda. Mulle meeldib, et nüüd istub ta lihtsalt kõhklematult ja kasutab mu nägu vastavalt vajadusele. Minu käed olid tema tagumikul / puusadel, kui ta lihvis end minu näol, ta hüppas aeg-ajalt selle peal, et mind segada. See nägi välja, nagu oleks ta minu näol tulnud. Ma lihtsalt jätkasin tema imemist ja nautisin tema maitsmist.

Üritasin vahepeal silitada ennast, kuna olin nii kiimas, kuid ta lihtsalt haaras mu käest kinni ja pani need tagasi tema peale. Ma "ei tohi" tema sõnul ennast puudutada.

Ta sai kõik 4s, kui ta oli lõpetanud minu näo kasutamise. Osutas mulle oma tagumikku. Ma pidin teda tagantpoolt veel natuke sööma ja teda peksma. Oleme mõlemad põlvili. Ta oli minu ees. Ta taganes minu poole. Ta sirutas käe alla ja pistis mind enda sisse. Ta armastab olla see, kes seda teeb. Hakkasin teda selles asendis aeglaselt silitama ja hiljem pikali. Hoidsin teda tagantpoolt. Panin oma käed tema rindade ümber. Ta sirutas end alla, et mängida oma kliitoriga ja minu pallidega, samal ajal kui ma teda silitasin, mis oli hämmastav tunne. Ma suudlen teda tagantpoolt. Tema õlgadele, põskedele, kõrvade taha, kõikjale, kuhu ma jõudsin, kui ma teda silitasin.

Ta ütles mulle, et tahab, et ma teda kinni hoiaksin, kui ta tuleb. Panin ta küljele. Olin tema selja taga, lusikaasendis. Ühe käega hõõrusin tema kliitorit ja ühe käega hoidsin teda enda all, hoides teda enda lähedal. Tundus, et ta tuli minu peale, tundus, et ta üritas mulle öelda. Raske on teda mõnikord seksi ajal mõista, sest ta muutub veidi segaseks. Ma aeglustasin lööke ja hõõrusin jätkuvalt õrnalt tema kliitorit. Varsti pärast seda ei saanud ma enam hakkama ja tulin tema sees uuesti teda kinni hoides.

Ma tõmbasin välja. Ta liigutas oma tagumikku mind kiusates. Temalt ei vaja palju, et mind jälle kõvaks ajada. Me puhkasime seal mõnda aega. Ta sai minust üle, nagu ta tavaliselt teeb. Ma suudlesin teda, patsutasin talle tagumikku, asetasin ta voodile ja ütlesin talle, et tulen kohe tagasi. Ta ütles mulle, et ma ei lahku ja maadles mind, et see juhtuks. Ma surusin ta randmetest kinni ja lahkusin. Just see väike suhtlus pani mind täiesti püsti kõndima kööki ja tagasi meie magamistuppa.

Istusin voodile. Tõin meile suure kannu vett. Jõin natuke ja ulatasin selle talle. Ta ei tahtnud seda käes hoida, vaid käskis mul anda, sest tema käed olid täis. Tehniliselt olidki, sest ta hoidis mind seal all, silitas ja tundis mind vahepeal õrnalt. Panime vee kõrvale ja hakkasime jälle pusima. Asetan ta selili. Ta avab mulle jalad. Ta toob oma kätega mu pea alla, et teda suudelda, ja ta haarab mind oma jalgadega kinni.

Ta sisestab mind enda sisse. Panen käe tema pea alla, et olla talle lähedal, samal ajal kui ma aeglaselt tema sisse kaevun, suurendades järk-järgult tempot. Ta märgistab oma küüntega mu selga, tugevdades veelgi, et ma kuulun talle, samal ajal kui tema keel lihtsalt ei lahku mu suust. Kui ta seda teeb, meeldib talle silmakontakt, on lihtne eksida tema silmadesse ja nägu. Ma suudlen tema otsaesist, põskedest ja ta haarab jälle mu peast kinni, et mind paremini kätte saada, et mind suudelda. Ma hõõrun õrnalt tema kliitorit, kui ma pidevalt oma teed pallid sügavale tema sees teen.

Tundub, et ta on minuga järjekordse orgasmi saanud. Näis üsna intensiivne. Ma lohutasin teda vahepeal ja ta hakkas pärast jälle pisarama. Ma lõpetasin silitamise ja küsisin, kas ta on ok. Ta vihkab seda, kui ma seda teen. Ta lööb mu kätt nii kõvasti kui suudab, et ma jätkaksin, aga ma tahan veenduda, et tal on kõik korras. See on lihtsalt formaalsus, sest ka mina tahan jätkata.

Lõpuks leiab ta sõnad, et öelda, et tahab jätkata. Puhastan pisarad tema näolt, suudeldes seda ära. Panen tema jalad üle mu õlgade, et anda talle võimalus taastuda, samas vähendan tempot. Võtan tal sokid jalast. Ta kandis sel ajal veel sokke. Ma suudlen tema jalatalda, imen kõiki tema varbaid ja nende vahel misjonäri ajal. Asetan oma käe kindlalt ümber tema kaela pärast, jätkates samal ajal tema sees kaevamist.

Ta tõstab oma käed üles, et jõuda mu pea juurde, mis tähendab, et ta tahtis, et ma talle jälle lähemale tuleksin. Ma teen seda. Tundsin, et peagi lõpetan. Ma tõstan ta voodisse, ikka veel tema sees ja hoian teda kinni. Haarasin teda randmetest ja panin need üle pea. Ta hoidis mind samuti kinni, kuna tema jalad olid minu ümber.

Ta püüdis oma käed alla liigutada, et mu kätest kinni hoida. Ma lasin tal. Sügasin tema sisse ja suudlesin teda, kui ta mind tagasi nussis. Tundus, et ta tuli minu peal veel kord ja ma lõpetasin tema sees kohe pärast seda. Ma ei suutnud teda täita, sest olin end tema sees juba kaks korda varem tühjendanud. Aga see tundus imeline, kui ma tema sees tulin, tema keel kogu aeg mu suus ja tema käed pea kohal.

Pärast puhkasime veidi. Üritasin välja tõmmata. Ta ei lasknud mul välja tõmmata. Ta oli oma jalad minu ümber keeranud. Lõpuks tõmbusin välja ja lebasin tema kõrval. Ta käskis mul teda "ümber pöörata", nii et ma tegin seda. Panin oma käe tema alla ja keerasin ta üle minu nagu pannkoogi. Nüüd lebas ta minuohal. Ta oleks kohe magama jäänud, kui ma oleksin lasknud tal magada. Ütlesin talle, et me peaksime pärast kõike seda, mis juhtus, ilmselt duši alla minema. Ta ütles jah, kuid ei liigutanud end üldse, ei kavatsenudki lahkuda. Kandsin ta duši alla. Teel sinna suudles ta mind õrnalt.

Ta nägi nii täiuslik välja, kui ta duši all käis. Karvased kaenlaalused, põõsas häbemekarvade jaoks, punased küüned kätel ja varvastel, punane tagumik, rinnakas, kuid lihaseline, tugev figuur, ilus nägu. Me käisime duši all. Pärast ei juhtunud midagi seksuaalset peale suudlemise, ta puudutab mind kogu aeg, nagu tundub, ja rääkimise. Kunagi ei saa otsa asjadest, millest temaga rääkida.

Valmistasime end voodisse. Läksime varakult magama, sest pidime järgmisel päeval varakult ärkama. Ta kasutab mind igal õhtul magamiseks kehapadjana, mida ma naudin. Andsin talle meie "head ööd suudluse", mida on tegelikult kaks, üks tema huultele ja siis üks tema otsaesisele. Jäi varsti pärast seda magama.