Olen rekkajuht juba umbes 8 aastat, ma naudin seda tööd, sest töö on huvitav ja näed palju, lisaks saad oma mõtetega omaette olla ! Minu liin kulgeb Norrast kuni Hispaaniani, põhiliselt Oslo - Barcelona. Iga reis on alati täis seiklusi ja ootamatusi.

Seekordne reis algas juba ootamatustega. Pakkisin kodus oma kompsud kokku ja valmistusin ära minema, kui ukse peal tormas mu juurde järsku mu naine! "Oota vana tõbras!" ja kargas mulle sülle, suudles mind meeletult kirglikult ja ronis siis ilge kiirusega mu sülest maha ja enne kui ma arugi sain olid mul püksid maha tõmmatud ja mu riist naise suus! Seal ma siis seisin kott ühes käes, auto võtmed, telefon ja rahakott teises käes ja riist naise suus, see kuidas ta mind imes, see oli midagi erakordset! Mu jalad värisesid ja asjad mu käest kukkusid maha, ma tõstsin ta püsti ja rebisin temalt hommiku mantli seljast, surusin ta vastu seina ja suudlesin teda, tema kaela, tema rindu, tema kõhtu ja siis lõpuks tutti, mis oli nii ilusti paljaks raseeritud ja õhetas lausa, nõudis kohe suudlusi ja hellusi, ma hakkasin seda õrnalt keelega lakkuma ja siis kiirendasin ennast, mu naine väänles mu otsas, ma tõusin püsti ja surusin oma riista õrnalt ta tussu mokkade juurde, liigutasin seda vaikselt ja siis surusin sisse, me mõlemad värisesime nagu hullud! Ma nikkusin teda alguses väga õrnalt, siis kiirendasin veidi ja võtsin jälle hoo maha, ta surus oma küüned mulle sõna otseses mõttes tagumikku ja ma trukkisin teda aina kiiremini, siis keerasin ta seljaga minu poole, lasin tal ette kummarduda ja sisenesin siis tagant, me nikkusime nüüd juba päris kirglikult, niimoodi, et asjad lendasid kapipealt. Tundsin, et hakkan tulema ja aeglustasin käikku, naine aga ei soovinud aeglustada ja hakkas oma kannikatega aina rohkem ja rohkem vastu mind rammima, ma tõmbasin ennast välja ja ta vajus mu ette kükili, võttis mu riista omale jälle suhu , imes seda meeletu kirglikusega ja teise käega mudis vända kaela! Nüüd ei suutnud ma ennast tagasi hoida ja lasin terve ta näo ja suu oma mahladest täis, tõstsin ta siis kapipeale ja lakkusin ta tussi, ta värises ja kiskus mu juukseid, ma tõusin taas ja surusin oma riista uuesti temasse, ma nikkusin teda veel ja veel, kuni lõpuks tundsin, kuidas mu kallis kramplikult erutusest väriseb! Ta oli saanud! Me võbisesime veidi mõlemad ja hingeldasime minuti või kaks, siis jooksin ruttu pessu ja asusin minekule!

Tööjuurde jõudes tabas mind samuti ootamatu üllatus, minu rekka oli parklast kadunud, olin hämmingus, sammusin kontorisse ja küsisin logistikult, et kuule kas ma jäin hiljaks, et mu auto kadunud on ? Logistik naeris ja käskis oodata veidi, endal salakaval nägu peas, rahunesin kohe ja sain aru, et ju mu autol tehtakse kiire kontroll enne reisi. Ootasin kontoris oma pool tundi lörpisin kohvi ja vahtisin ajakirju, kui järsku tõusis logistik oma toolilt ja palus mul maja ette platsile vaadata. Tõusin ja vaatasin aknast välja, mul käis jonks jalgadest läbi, platsil oli kaks tuttuut MB Actrost, rekkate lippulaeva, ilusad mustad, kõikvõimalike lisadega, mul jäi hetkeks hing kinni, olin hämmingus, küsisin logistikult, et mida fakki ? Logistik teatas, et vana auto on nüüd ajalugu, mine nüüd naudi uut!. Võtsin oma kompsud ja kobisin platsile, taamalt tuli juba ülemus, lai naeratus näol. "Noh Marko, kas nüüd neelame kilomeetreid juba sirgema seljaga" . Ma olin endiselt hämmingus ja uurisin uut autot, viskasin oma kompsud autosse, ülemus tegi kiire ülevaate ja soovis head teed, hakkas juba eemalduma, kui peatus hetkeks, " kuule Marko, kui sa bartsast hakkad tagasi tulema, äkki helistad mulle korra, mul on tütar seal ja äkki tood tema ka koju? " , see jutt pani mind muigama ja ütlesin, " selle auto eest võin neid sul mitu sealt ära tuua". Boss naeris ja lahkus siis, käevitasin mootori ja nautisin selle 600 hobujõulise mootori heli, oi raisk, see juba on midagi, logistik jooksis koormalehtedega juba minu juurde, panin asjad paika ja sõitsin haagise juurde, haagis taga, hakkasin sõitma, jõudsin sadamasse, kust pidin laevaga Rootsi sõitma ja sealt siis edasi mööda maad Oslosse, laevas kõik kutid vaatasid suud ammuli, kes kurat see on, kui mu ära tundsid, siis lehvitasid kõik rõõmsalt aga suure kadedusega. Laevas olid kõik ilged sõbrad ja uurisid uue auto kohta.

Lõpuks Oslosse jõudnud, keerasin ma selle tehase hoovi, kust koorem maha pidi minema, laadimisega läks umbes tund ja peale pidin saama uue koorma ka umbes tunniga, olin suht graafikus! Pühkisin siis Norra tolmu kohe oma jalgadelt ja kihutasin Taani, kust läbi kimades suundusin Saksamaale ja siis edasi lõpuks Hispaaniasse, olin kaks päeva oma uue hobusega juba tööd teinud ja olin meeletult rahul! Barcelonas viibis laadimine veidi, kuna olin jõudnud veidi varem sihtkohta, kui nad arvestasid, tegin õues suitsu nautisin päiksepaistelist ilma ja koorisin särgi seljast. Mul meenus ülemuse palve tütre kohta ja helistasin bossule. Boss lubas kohe tütre laadimiskohta orgunnida.

Nii ma siis passisin seal päikse käes, päevitasin müüri najal ja popsisin sigaretti, olin mingi pool tundi passinud, kui sain loa auto laadimisplatvormile ajada. Kui pool koormat peal, keeras platsile mingi pisike kabrio ja seal sees kaks blondiini, üks tuli autost välja ja võttis pagasnikust kotid, sain aru, et tegemist võib olla bossu tütrega. Jalutasin talle vastu ja küsisin " Tere kas Kristi ? " tüdruk naeratas ja vastas jaatavalt, tutvustasin ennast ja võtsin tema kotid ja tassisin need kabiini, kuna meie reis eestisse kestis 3 ööpäeva siis uurisin, et kas tal voodi linad ka olemas on? " On, kallike! ", naeratasin ja mõtlesin endamisi, et see reis saab huvitav olema, tibi ronis kabiini ja ma läksin vaatama kaugel laadimine on, laadijad poisid naersid taga, et ah eesti rekkamehed reisivad niimoodi, viidates blondiinile. Ok kaup peal, tõmbasin haagise kinni, jalutasin kabiinipoole ja võtsin küljekastist veekanku, kastsin oma näo üle ja tegin pea märjaks, silmanurgast avastasin, et meie nukuke oli ka kabiinist välja roninud, tegi suitsu nõjatus vastu kabiini ja imes suitsu ja jälgis mind teraselt, kuna olin kunagi suht kõva spordimees olnud ja mul särki seljas ei olnud siis see pilt võis talle huvi pakkuda küll, olin nimelt kunagi atleet olnud ja mu lihased olid suht hästi säilinud. Vaatasin teda, naeratasin ja tõmbasin särgi selga.

"Davai , hakkame sõitma!" ütlesin, kobisime kabiini ja alustasime sõitu, olime juba päris mitu tundi sõitnud ja päike enam ei kõrvetanud nii palju, ta tundus tore vestluskaaslane ja huvitava silmaringiga. Sain teada, et ta on 27 aastat vana ja ta õppis Hispaanias mitu aastat ja nüüd töötab kuskil Hispaania firmas sekretärina. Veetsime esimese öö Hispaania piiril ja see möödus rahulikult, tema magas üleval ja mina all, öösel polnud ka väga palav. Hommikul värskendasime ennast tanklas, tegime kohvid ja mõned pirukad ja asusime jälle teele, järgmise öö veetsime saksamaal, Taani piiri lähedal, väljas oli suht palav ja kabiini oli seega jumalast soe, ärkasin öösel palavuse peale ja avasin katuseluugi, kobasin kapist veepudeli ja kulistasin sellest korraga pool ära. Järsku tundsin, et keegi silitab mind selja pealt, tardusin hetkeks ja keerasin ennast ümber siis, Kristi vaatas mind väga meela pilguga ja silitas mu rinda, ta tõmbas mind oma koikule lähemale ja suudles mind, ma olin suht hämmingus ja ei osanud kohe midagi teha, ta lükkas endalt teki pealt maha ja ma nägin tema ilusat keha mida kattis vaid napp pesu, tema rinnad olid ilusad suured ümmargused pallid, mis hoidsid väärikalt oma vormi, tema puusad olid nagu mõnel modellil ja kõht selline armas pisikene, tundsin läbi bokserite kuidas mu riist hakkab vormi võtma, peas möllas mul segadus, et see pole ju õige, ta on ju bossi tütar jne jne. Kristi ronis oma koikust välja, lükkas mu bokserid alla ja kummardas mu riista juurde, ta vaatas seda tükk aega ja silitas mu riista samal ajal, lõpuks limpsas korra keelega üle riista pea, ma värisesin, siis tegi ta seda veel ja veel ja aina intensiivsemalt, lõpuks võttis ta kogu riista omale suhu ja imes seda väga põhjalikult, ma oleks kukkunud kui ma kätega laest kinni poleks hoidnud, nii mõnus oli!. Lõpuks tõstsin ta üles ja haarasin ta tuti omale pihku, suudlesin Kristit ja mudisin ta tutti oma sõrmedega, ta väänles nii oivaliselt mu näppude otsas, tundus nagu oleks balleti tantsija. Siis lükkas ta mind toolile istuma, ja ronis kaksi ratsi mu otsa, rebis oma rinnad paljaks ja nühkis oma tissidega vastu mu rinda, samal ajal hõõrus oma tudiga mu riista peal, lõpuks lupsas see talle sisse ja me trukkisime nagu segased! Lõpuks ta sai ja värises mu otsas, tundsin ka et mul kohe tuleb, aga hoidsin ennast tagasi, kuni ta pealt ära tuleb, ma ei julgenud sisse lasta, ta kobis mu pealt maha, võttis mu riista oma rindade vahele ja hõõrus seda nende vahel samalajal tegi keelega mu riistapea peal ringe, siis mul tuli, pritsisin ta silmad, juuksed suu ja rinnad kõik kuuma jobi täis, ta naeratas, haaras mu riista pea omale suhu ja imes sealt veel viimast, see oli alles kaif, kui riist puhas, tõusis ta ja suudles mind, " Marko, kas ma võin su kaisus magada täna", ma olin nõus ja me läksime pesime ennast parklas asuvas rekkajuhtidele mõeldud dussiruumis puhtaks, kusjuures ta oli minuga ühe dussiall.

Järgmisel ööl me keppisime jälle ja see oli juba uutmoodi huvitav. Siis ta tahtis perse saada! Uskumatu! Jõudsime Tallinna umbes kell 1 öösel, keerasin just meie platsile sisse ja nägin juba kaugelt bossi S-mersu tulesi, tõmbasin oma auto kenasti paika, korjasime asjad kokku ja aitasin Kristeli asjad isa autosse viia, " Noh Marko, kuidas auto oli? " , " ma ei jõua ära kiita" vastasin ja naeratasin talle soojalt! Siis küsis boss tütrelt kuidas reis läks! Ta naeratas ja vastas " Parim"

Me lehvitasime ja läksime laiali, selline seiklus siis !