Mina ja mu naine Jenny - mõlemad 29-aastased - elame Hispaania pealinnas. Töötame viis päeva nädalas, lapsi meil veel ei ole. Vähemalt kord aastas võimaldame endale kolmenädalase puhkuse kusagil lõunas.

Minu vana sõber Carlo, 35-aastane elu- ja kepimees, elab ühel imeilusal päikesepaistelisel saarel. Hilissuvel saime Carlolt kirja, milles ta kutsus meid paariks nädalaks enda juurde külla. Otsustasime hetkegi kõhklemata tema küllakutse vastu võtta ja terve puhkuse Carlo juures veeta.

Möödus veel viis pikka kuud, lõpuks oli puhkuseaeg käes jaraha koos. Pakkisime kohvrid ja põrutasime lõunasse.

Carlo tervitas meid südamlikult ja esitles oma naist, kes jättis algusest peale väga sümpaatse mulje. Rosa, nii oli Carlose abikaasa nimi, näitas meile tuba, kus meil tuli järgmised kolm nädalat elada. Balkonilt avanes suurepärane vaade rannale ja merele. Vaatepilt oli nii vaimustav, et Jenny ei tahtnud aega raista kohvrite lahti pakkimiseks. Välkkiirelt kiskus ta endal riided seljast ja tõmbas nende asemel selga ülinapid bikiinid. Kohvrist ujumispükse otsides silmitsesin silmanurgast rahulolevalt oma naise laitmatute proportsioonidega keha.

Samas kujutlesin enda ees Carlose naist Rosat, rassilist, lopsakate vormidega iludust. Rosa oli Jenny täielik vastand. Oma kujutluses mudisin juba Rosa lopsakaid tisse. Sellele mõeldes kippus mu vänt kõvaks minema. Jenny märkas seda ja seostas minu "meeleolumuutust" muidugi endaga. Siiski ei andnud ta kätele vaba voli, vaid jooksis randa. Olles ikka veel mõttesse vajunud, leidsin lõpuks ujumispüksid üles, sikutasin need jalga ja lonkisin Jennyle järele. Terrassilt viis trepp alla ja hetk hiljem leidsin ennast oivalisel inimtühjal rannal.

Jenny juba ootas mind. Me sööstsime otsekohe vette ja nautisime tükk aega sooja soolast merevett. Kui jälle tagasi randa sumasime, meenus Jennyle äkki minu alastiolek toas ja ta võttis bikiinid seljast.

Soe vesi ei suutnud mu meeli kuidagi maha jahutada Kui ma nägin oma naist ihualasti minu ees, tundsin kohe alakehas tuttavat kripeldust. Jenny tuli väga aeglaselt ja võrgutavalt puusi hööritades minu juurde, laskus põlvili ja tõmbas mul ujumispüksid jalast, tehes seda nimme hästi aeglaselt. Mu riist tervitas vabadusse pääsemist sellega, et ajas ennast kohe rõõmsalt püsti. Jenny võttis selle pihku ja hakkas Jenny hakkas eesnahka rutjama. Ja jällegi mängis fantaasia mulle vembu, sest mu vaimusilmas kerkis taas esile Carlose naine. Jenny laskus neljakäpakile ja upitas oma tagumiku mu11e kutsuvalt vastu.

Kui ma oma kivikõvaks paisunud riista Jennyle sisse lükkasin, ei näinud ma Rosat mitte ainult oma vaimusilmas, vaid ka ilmsi - ta seisis villa ühe akna juures. Niisiis meid jälgiti! Mu tõuked muutusid üha kiiremaks, sest nüüd tegid minu kujutluspildid tõelisi kukerpalle. Ma kujutlesin ette Jennyt Carloga ja ennast Rosaga. Ei kulunud kuigi palju aega, kui ma tundsin, et ma ei suuda ennast enam tagasi hoida ning lõpetasin valju oigega.

Teadmine, et meid jälgitakse, suurendas minu erutust tohutult, kuid ka Jenny nägi väga rahulolev välja. Lebasime kurnatult teineteise kõrval kuumal liival, kui Jenny ilma igasuguse sissejuhatuseta küsis, kuidas Rosa mulle meeldib. Olin kergelt segaduses ega osanud midagi kosta. Kuid ma polnud sellega arvestanud, et järgmisena küsis Jenny Carlo kohta. Leidsin, et hetk on sobiv, võtsin julguse kokku ja küsisin, kas ta tahaks majaperemehega magada.

Tema vastus rabas mind: "Kui sa seda soovid!" Hm, selle üle pidin kõigepealt järgi mõtlema. Mõte näha oma naist koos Carloga ja seejärel Jennyga lõbutsemas näis üsna ahvatlevana.

Saabumispäeva õhtul istusime neljakesi terrassil küünalavalgel ning kuulasime vaikset muusikat. Sellal kui Carlo ja Jenny tantsisid, vestlesin mina Rosaga. Vein voolas ojadena ja varsti olime kõik mitte ainult auru all, vaid ka väga ülemeelikuks muutunud. Jenny kannatab väga vähe alkoholi ja ta oli juba väga lõbusaks muutunud. Mingi hetkelise tuju ajel tõusis ta äkki püsti ja hakkas üksinda tantsima. Ilmselt oli tal väga palav, sest peagi hakkas ta ennast lahti riietama. Kõigepealt langes kleit õlgadelt põrandale. Rinnahoidjat kandis ta väga harva. Varsti järgnesid püksikud.

Meie vestlus laua ääres oli juba ammu vaibunud ning kõik jõllitasid üksisilmi Jennyt, kes ihualasti tüüris Carlo juurde ning tõmbas ta oma improviseeritud etteastesse kaasa. Mõnda aega tantsisid nad tihedalt teineteise vastu lübunult. Siis eemaldus Jenny temast, et peremeest lahti riietada. Carlo laskis sellel tõrkumata sündida, sest ka tema oli juba üsna kõvasti purjus.

Mina ja Rosa jälgisime vaatemängu üha kasvava erutusega. Meil oli tunne, nagu jälgiksime kusagil baaris striptiisishowd.

Nüüd, kui Jenny oli alasti ja tema ees oli parimas sugutamiseas kult, ei suutnud ega tahrnud ta enam oma etteastet lõpetada. Nagu madu liibus ta vastu meest ning huultega mööda tema keha libistades jõudis ta Carlose riistani, mis hetk hiljem kadus naise himurate huulte vahele. Carlo heitis pea kuklasse ja nautis Jenny hellitusi.

Kui ma Jennyga seksisin, ei tahtnud ta kunagi mu munni suhu võtta. Kuid nüüd oli ta kõigist kammitsustest vabanenud. Olles põlvili Carlo ees, tegi ta keelega ringe mehe sugutipea ümber, mudides samal ajal taprinke kannikaid. Carlo pani aga käed ümber Jenny pea, et tema imemisliigutusi paremini juhtida. Sellal, kui me koos Rosaga seda mängu jälgisime, kuulsin, kuidas ta minu kõrval hingeldama hakkas. Sellises situatsioonis ma lihtsalt pidin oma käed käiku laskma! Ma libistasin aeglaselt oma käe üle Rosa reie seeliku alla. Otsekohe ajas ta reied laiali, et ma paremini ligi pääseks. Mu käsi peatus hetkeks, kui tundsin, et ta ei kandnud püksikuid!

Tema armugrott oli nii märg ja avanenud, et minu sõrmed vajusid kohe sinna sisse. Mu püksid muutusid mulle üha kitsamaks. Minu väikemees igatses vabadusse pääseda. Asjade seisu aimav Rosa avas mu püksiluku ja sikutas mu munni välja. Mul oli juba sel hetkel tunne, et mul läheb iga hetk pauk lahti, kuid suutsin ennast siiski valitseda. Näis, et sama probleem oli ka Carlol. Valjusti oiates lõpetas ta Jenny suhu. Oma suureks imestuseks märkasin, et Jenny neelas jobi viimse tilgani alla.

Täiesti kurnatud Carlo nõjatus vastu terrassi barjääri. Jenny tõusis püsti, võttis kätega Carlo ümbert kinni ja suudles teda pikalt ning kirglikult. Sealjuures hõõrus ta oma alakehaga vastu tema jalga, andmaks märku, et ka vitt nõuab oma osa. Kui Carlo oli pisut toibunud, hakkas ta kätega mööda Jenny keha libistama. Mu naine avas pisut reied ja Carlo pistis oma sõrmed õrnalt tema armugrotti. Jenny haaras kätega barjäärist kinni ja laskus kükakile, et oma vittu veelgi paremini välja pakkuda. Siis pistis Carlo oma pea naise reite vahele ning tema osav keelemäng viis Jenny lausa ekstaasi. Naise pilk selgines, tema suu avanes kergelt ja tema rinnad vappusid kiires rütmis.

Pisut enne seda, kui me võisime Jenny orgasmile kaasa elada, sosistas Rosa mulle kõrva, et me oleme juba küllalt kaua ainult pealt vaadanud. Ta tõusis, võttis mul käest kinnija juhatas mind oma tuppa. Me mõlemad olime nii erutatud, et oleksime lahtiriietumisel äärepealt oma rõivad puruks rebinud. Terrassilt oli kuulda Jenny orgasmikarjatusi, mis minu erutust ainult suurendasid. Lõpuks seisis Rosa alasti minu ees, just sellisena, nagu olin teda saabumisel ette kujutanud: suured pringid rinnad, lopsakas figuur ning prink tagumik.

Rosa heitis selili voodisse ning sirutas käed mulle kutsuvalt vastu. Nüüd ei suutnud ka mina enam hetkegi kauem oodata, viskusin talle peale ja lükkasin oma riista üheainsa jõulise tõukega sisse. liigutasin ennast ikka kiiremini ja kiiremini. Kumbki meist ei hoolinud hellitustest, sest me tahtsime ainult "puhast seksi" ja kiiret rahuldust. Pärast pikka erutust oli igasugune eelmäng meie jaoks täiesti üleliigne.

Oma meeletus kires polnud me märganud, et Carlo ja Jenny olid majja tagasi tulnud ja ukselävel kõike jälgisid. Nad ootasid, kuni me kurnatute ja rahuldatutena teineteise kõrvale lamama jäime, siis tuli Carlo voodi juurde. võttis Rosal käest kinni ja mõlemad lahkusid toast. Jenny heitis minu kõrvale, puges mu käte vahele ja me uinusime sõnagi lausumata.

See päev oli meie puhkuse paljutõotavaks alguseks.

Järgmisel päeval pidi Carlo paariks päevaks ära sõitma. "Vahejuhtumit" eelmisel õhtul ei meenutanud keegi sõnagagi.

Kolmanda päeva õhtul imetlesin koos Jennyga rannas päikeseloojangut. Lamasime ihualasti teineteise kõrval ja nautisime meile avanevat imekaunist vaatepilti. Mõni aeg hiljem tuli Rosa meie juurde koos kandiku veini, juustu ja teiste suupistete ning linikuga, mida ta kasutas laua asemel. Kuna ta oli ainsana riides, palus Jenny, et ka perenaine ennast alasti võtaks. Rosa tegigi seda ja õhtu huvitavaim osa võis alata. Kange portveini mõjul muutus kõigi meeleolu järjest ülevamaks ning ikka sagedamini hakkasime üksteist puudutama. Äkki küsis Jenny: "Kas te ei himustagi teineteist? Ma vaataksin hea meelega pealt. Üleeile õhtul oskasite te mind päris korralikult üles kütta!"

Ma olin pisut kohmetunud, kuid Rosa ainult muigas, nihutas ennast mulle lähemale ning tõmbas õrnalt keelega üle mu huulte. See põgus puudutus lausa elektriseeris mind. Nagu iseenesest põimusid mu käed ümber tema keha, et teda endale lähemale tõmmata. Mu huuled avanesid ja mu keel otsis teed tema suhu. Me lamasime üsna kaua teineteise embuses ja nautisime keelemängu, kuid varsti jäi meile ka sellest väheseks - me tahtsime midagi enamat. Nüüd olin mina see, kes Rosa selili keeras. Hästi aeglaselt liikus mu keel mööda tema keha, nautides tema naha lõhna ja maitset, kuni ma olin lõpuks tema armugrotini jõudnud. See oli väga niike ja rohkem kui valmis.

Kui mu keel tuppe tungis, oiatas ta valjusti ja üritas mind enda peale tõmmata. Ta sõna otseses mõttes viskus mulle vastu, suurendades mõõtmatult meie erutust. Me saime peaaegu üheaegselt võimsa orgasmi ja ma purskasin tema sisse lõpmatuna näiva joa.

Jenny istus kogu aeg meist pisut eemal ja jälgis toimuvat kirgastunud pilguga. Nagu iseenesest avanesid tema reied ja ta käsi libises reite vahele. Tema nimetissõrm liikus nagu väike peenis roosade häbememokkade vahel, ikka samas rütmis nagu mina ja Rosa.

Äkki tõusis Rosa püsti ja läks Jenny juurde, kes vaatas talle ootusrikkalt otsa, endal salapärane tuluke silmades. Hästi aeglaselt, nagu poleks tal kunagi kuhugi kiire, põlvitas Rosa Jenny ette maha ning hakkas imeõrnalt tema reisi silitama. Jenny naaldus tahapoole ning laskis mõnust oiates ennast hellitada.

See oli ülimalt erootiline vaatepilt: kaks himurat ja suurepärase figuuriga naist teineteisele andumas. Jälgisin üha kasvava erutusega seda vaatemängu.

Rosa lükkas Jenny reied laiali ja silitas sõrmedega tema märga grotti, nii et see ennast tahtmatult tema poole upitama hakkas. Jenny lausa anus, et Rosa oma sõrmed sügavamale tema tuppe lükkaks. Ka mina ootasin suure põnevusega, mida Rosa edasi teeb ja millal ümbrus Jenny naudingukarjetest kajama hakkab.

Jälgisin pingsalt Rosat, kes oma pea aeglaselt Jenny sülle langetas. Mu riist oli pingest lausa lõhkemas! Kui Rosa veel kord keelega oma huuli limpsis, Jennyle naeratas ja siis hakatuseks õrnalt keelega üle tema häbeme tõmbas, vaatasin oma naisele otse silma.

Jenny looritatud pilgus peegeldus otsatu himu, aga ka armastus ja õnn, mis tekitas ka minus kirjeldamatut himu ja lausahullumeelset õnnetunnet. Sellal, kui Rosa sõrmed üha sügavamale Jenny tuppe tungisid ja tema keel Jenny kliitorit limpsis, ei suutnud ka mina ennast kauem valitseda. Lõin endale pihku ja lõpetasin just sel hetkel, kui Jenny valju karjatuse saatel orgasmi sai...

"Kui Carlo tagasi tuleb, siis seksin temaga ja te võite pealt vaadata," ütles Jenny hiljem. Mina ja Rosa aga rõõmustasime juba ette!

Carlo saabus kahe päeva pärast. Kuna ta Jenny plaanist midagi ei teadnud, siis nautis ta kõigi meeltega mu abikaasa ülepakutud tähelepanu. Jenny võrgutas teda kõigi reeglite järgi. Igal võimalusel läks ta ihualasti Carlost mööda ega jätnud talle vähimatki võimalust alt ära hüpata.

Rosa ja mina olime väga ärevil ega jõudnud kuidagi ära oodata, millal tegudeni jõutakse. Me olime juba ammu jõudnud arusaamisele, et meil mõlemal on vuajeristlikud kalduvused ja meile oleks kõige rohkem meeldinud see, kui Carlo ei saaks kõigest eelseisvast haisu ninna.

Carlo oli pingutavast reisist pisut väsinud ja tõmbus varakult tagasi. Kui Jenny oli kindel, et leiab peremehe voodist, järgnes ta talle, kuid võttis enne ennast täiesti alasti.

Carlo oli juba uinumas, kui Jenny tema teki alla puges. Oletades, et tulija on Rosa, võttis ta silmi avamata naise kaissu ning laskis tollel ennast hellitada. Alles siis, kui ta libistas käega üle Jenny keha, märkas ta oma eksitust. Kuid oli juba hilja! Väsimus oli nagu käega pühitud ja teda haaras meeletu himu. Jenny heitis teki pealt, et Carlo keha paremini vaadelda. Carlo ei jäänud aga passiivseks mõnulejaks, vaid kummardus tema kohale, imes kordamööda Jenny nibusid ja lükkas oma jalaga naise saledad reied laiali. Carlo põlvitas tema jalgade vahele, tõstis naise reied oma õlgadele ja tungis jõuliselt sisse. Ta tegi hästi aeglasi liigutusi, kuni Jenny hakkas rahutult oma pead raputama. Carlo tundis, et naine hakkab orgasmile lähenema ning tõmbas oma riista välja, kuid ainult selleks, et asendit vahetada.

"Keera ennast ümber!" käsutas ta. Kui Jenny oli tema ees neljakäpakil, surus ta naise reied kokku, tõmbas ta enda vastu ja lükkas munni uuesti sisse. Kuigi tema tõuked muutusid üha kiiremaks ja ägedamaks, tahtis ta vahekorda maksimaalselt nautida ega kiirustanud lõpetama. Siis keeras ta ühet katkestamata Jenny uuesti selili ja jätkas aeglases tempos.

Jenny ei tahtnud ega suutnud enam ennast tagasi hoida. Ta tõstis oma alakeha Carlole vastu ja hakkas puusadega ringjaid liigutusi tegema. Nüüd ei suutnud ka Carlo ennast enam valitseda ning hetk hiljem said mõlemad valjusti oiates võimsa orgasmi.

Kuna magamistoa aknad avanesid terrassile, oli see minu ja Rosa jaoks ideaalne vaatiuspaik. Rosa kandis lühikest seelikut, ja kui mu sõrmed selle alla rändasid, ei kohanud need mingit takistust, vaid sattusid kohe karvasele kolmnurgale.

Ta seisis laiali aetud reitega akna ees ja mina tema selja taga. Nii võisime mõlemad toimuvat kõige paremini jälgida.

Carlo iga tõuge suurendas meie endi himu ning mu püsti seisev vänt otsis tegevust. Pärast hetkelist arupidamist lasksin pükstel langeda ja lükkasin oma riista Rosale sisse. Ka seekord ei suutnud me vahekorda aeglaselt nautida. Ma keppisin üha kiiremini ja kiiremini ning Rosa lõi mulle samas tempos vastu. Tema oigamine muutus järjest valjemaks ning me lõpetasime varem kui paarike magamistoas.

Jenny läks tagasi meie magamistuppa ja Rosa Carlo juurde. viimane jutustas talle äsjatoimunust ning vabandas, et ta pole momendil vormis. Selle peale ütles Rosa naerdes, et ta nägi kõike pealt. Carlol jäi seda kuuldes suu lahti. Kujutades ette, kuidas Rosa teda seksimisel pealt vaatas, lastes ennast samal ajal sõbral tagant võtta, erutas Carlot sel määral, et väsimus taandus nagu nõiaväel ja tema riist hakkas tasapisi kõvastuma.

Kuna ka Rosa oli ikka veel äsja kogetud elamuste mõju all, oli ka tema valmis oma mehega seksima ning seda ta ka tegi. Esialgu keele ja kätega ning hiljem kogu kehaga. Ta lihtsalt istus mehe peale ning lükkas tema riista enda prakku. Rosa liigutas ennast alguses üsna aeglaselt, et vahekorda võimalikult kaua nautida. Mingil hetkel võttis Carlo tal puusadest kinni ja hakkas ise juhtima tempot, mis muutus üha kiiremaks ja kiiremaks. Nende naudingukarjeid oli kuulda terves majas.

Ka meie puhul ei olnud teisiti. Ma kirjeldasin Jennyle põhjalikult, mida ma Rosaga akna taga tegin. See küttis ta nii üles, et ta võttis mu lõdva riista suhu ja imes selle mõne minutiga kõvaks. Ma nautisin seda uuelaadset tunnet, kuni ta mind sõna otseses mõttes tühjaks imes.

Sellest ajast peale veedame puhkuse alati koos. Me anname oma lõbujanule ja fantaasiatele vaba voli ning seksime küll kahekesi, kolmekesi või isegi neljakesi. Pärast kolm nädalat kestnud puhkust olime ohjeldamatust seksist nii küllastunud, et me poleks tahtnud enam päevagi puhata. Me sõitsime tagasi koju kindla teadmisega, et järgmisel aastal veedame jälle puhkuse Carlo ja Rosaga...