"Hei, Timmy," hõikas turske tüüp üle riietusruumi, "too veel üks rätik!"

"Ee... otsekohe, härra!" vastas Timmy jooksuga Briani poole rutates. Ta hoidis käes puhast saunalina. "Kas ma võin teie heaks veel midagi teha?"

"Ei oska kohe öeldagi," vastas Brian muigel näoga Kenny poole vaadates. "Kas ta võib minu heaks veel midagi teha?"


"Nooo...," vastas Kenny irvitades, "ta võiks ju su munni imeda, kui see sind väga ei häiri!"

"Hmm," ütles Brian. "Kas sa arvad, et ta on selleks juba püsavalt vana?"

"Eks küsi ta käest," arvas Kenny. "Minu arvates on ta juba suur poiss. Kui vana sa üldse oled, Timmy?"

"Ma olen kaheksateist, härra," vastas Timmy punastades, "ja mulle väga meeldiks härra Briani munni imeda."

"Lase siis käia!" ütles Brian oma higiseid reisi laiali ajades ja kiiresti paisuvat türa paljastades.

Kiiruga laskus Timmy põlvili ja avas suu, et Briani riist suhu võtta.

"Sa ei tea, kuidas mulle meeldib noortele poistele suhu anda!" ütles

Brian Kennyle. "Võiks arvata, et nad ei oska midagi teha, aga neil on selle peale nagu mingi loomulik anne."

"Mhmh," vastas Kenny, pugedes Timmy alla, et tema väikest riista imeda. "Ja neil läheb alati nii kiiresti kõvaks. Noore poisi munn suus on nii mõnus, kas sa ei leia?"

"Oo jaa," nõustus Brian. "Mulle õudselt meeldib vaadata nende armsaid türasid taeva poole vaatamas. Neile pole vaja muud kui midagi paljast näha saada ja juba on riist kikkis."

Timmy keel limpsis samal ajal Briani türa otsa, temal endal läks aga juba Kenny suhu pauk lahti. Kenny ei lasknud veel suust välja ja selleks ajaks, kui tal sperma ära lakutud oli, purskas ka Brian oma laadungi Timmyle suhu. Kenny haaras Timmy veel poolkõvast riistast ja tiris teda dushiruumi poole. "Nüüd tuled meiega, pisike. Meil on vaja kedagi, kes meie türad puhtaks nühiks."

Brian, orgasmist veel natuke uimane, vantsis neile järele. Mõlemad mehed võtsid sisse kohad sooja vee jugade all, Timmy aga seebitas kuulekalt Kenny suguelundeid, samal ajal kui Kenny ja Brian teineteise tagumikke paitasid.

"Oo, see poiss on tõeline aare!" kiitis Kenny, samal aj al kui Brian tema poole kummardus ja tema rinnanibu lutsima hakkas. "Hea tunne on tulla klubisse, kui tead, et siin sinu munni eest korralikult hoolitsetakse!"

Nüüd oli Briani kord õhku ahmida, kui Timmy võttis oma hoole alla tema keha, hoolitsedes, et suguti, kottt ja tagumik oleksid üleni korralikult sisse seebitatud. Brianil läks uuesti kõvaks ja sel ajal, kui Timmy lõpetas tema perseaugu seebitamist, läks tal uuesti pauk lahti. Ainult Kenny õlale toetudes suutis orgasmis möirgav Brian püsti jääda.

"Brian, vana pederast," irvitas Kenny, "sa oled täna eriti kergesti erutuv!"

"Ei, ma olengi selline," vastas Brian. "Minu süda lihtsalt ei suuda noortele poistele vastu panna."

"Mis süda," mühatas Kenny. "Südamest on asi küll kaugel!"

"Sinus ei ole grammigi romantikat," vastas Brian teeseldud pahameelega. samal ajal kui Timmy tema riista uuesti spermast puhtaks pesi. "Mul on hea mõte, kas tahad kuulda?"

"Kas mul on valikut?" küsis Kenny. "Ei," kinnitas Brian, andes Timmyle märku püsti tõusta ja suudeldes teda pikalt. "Ütle, Timmy, kas sa oled täna nussi saanud? Ma mõtlen, kas keegi klubiliikmetest on lasknud sul endale persse keerata?"

Timmy nägu oli lõkendavpunane, kui ta vastas: "Ei, härra."

"Väga hea," vastas Brian. "Mul on sulle üks töö. Vaata seda kutti seal, näed see heleda peaga. Oled sa talle kunagi taha pannud?"

"Ei, see on rangelt keelatud!" vastas Timmy ehmunult. "Teenijapoisid ei tohi omavahel seksida, ainult klubiliikmetega."

"Jaa, jaa!" ütles Brian kannatamatult. "Ma tean reegleid, aga see kehtib ainult siis, kui te teete seda vabal ajal.

Kui klubiliige tahab, et te seda teeksite, siis see on lubatud-vähemalt mina tõlgendan reegleid nii."

Kenny vaatas oma sõpra ja pööritas imestusest silmi, samal ajal kui Brian hüüdis: "Joe, kuule, kas me võime Pete korraks laenata?"

"Ära ütle "meie"!" sõnas Kenny. "See on sinu isiklik ettevõtmine, kullake. Ma ei taha, et mind klubist välja visataks."

"Oi, aitäh toetamast, sõber!" ütles Brian kuivalt, samal ajal kui Pete lähemale tuli ja tema ette seisma jäi. "Nii, kuhu ma jäingi... aa, Pete, sa tunned Timmyt hästi, eks ju?"

"Ee... jah, härra," vastas häbelik nooruk, silmad maas.

"Väga hea!" ütles Brian. "Kohe saad sa teda tundma veel palju paremini."

Brian tõmbas noormehe enda poole, nii et nad seisid rind rinna vastas, ja küsis: "Kuidas sulle meeldiks, kui Timmy paneks oma väikese kõva riista sinu kitsasse perseauku?"

"M-ma ei tea," vastas Pete. "Ma arvan, et me ei tohi seda teha."

"Ära selle pärast üldse muretse," vastas Brian häirimatult, näppides samal ajal Timmy kõvastunud riista. "Vaata, kui ilus ja kõva munn tal on. Kas sa ei tahaks maha heita ja lasta sellel enda sisse libiseda - see oleks nii hea!"

Nüüd paitas Brian juba sõrmega üle segaduses nooruki päraku. Pete üritas olukorda kainelt hinnata, aga kuidas sai ta seda teha, kui Brian teda ägedalt masturbeeris, ajades ta vastupandamatult kiima? nii ei-osutanudki Pete mingit vastupanu, kui Brian ta põrandale aitas, tema jalad hoolikalt laiali ajas ja siis Timmyle peaga osutas, etta asja kallale asuks.

Pete ümises ootusemõnust, kui Timmy valmistus talle sisse panema, kuid ta oli täielikult ette valmistamata tundeks, mis teda tabas, kui Timmy riist ründas teda ägedalt nagu kaubarong. "Oooo...," tegi Pete, kui Timmy keppis tema neitsilikku pärakut raevukas tempos.

Brian paitas samal ajal Pete rinnanibusid. Ringi kahe poisi ümber oli nüüd kogunenud meeste grupp, ja kuna vaatepilt nende silme ees poleks saanud kedagi külmaks jätta, hakkasid nad üksteist häbenemata pihku lööma. Ehkki Timmy oli kõike muud kui kogenud, teadis ta instinktiivselt. mida teha, ja keppis metsikult, kuni viimaks tema keha jäigastus ja ta purskas spermaoja Petesse. Pete erutas tahasaamine ja Briani paitused samuti ning kohe läks temalgi pauk lahti ja sperma ujutas üle põranda tema all. Timmy vajus rammetuna Petele selga.

Kümmekond alasti keskealist meest nende ümber aga oigasid, kui nad üks teise järel oma laadungi Timmy ja Pete peale lasid - kes seljale, kes pähe. Mõne minuti pärast oli peale meeste hingeldamise ainsaks heliks ruumis üksiku lahtiunustatud dushi solin...