Kui mul oli esimesest kursusest pool läbi, tehti mulle ettepanek astuda korporatsiooni. Üks mu parimatest sõbrannadest oli korporant ja tema oligi mind soovitanud. Ma nõustusin ja mul kästi tulla korporatsiooni majja reedel täpselt kell 12 päeval.

Sel ajal, kui ma fuajees ootasin, kõndis mitu korporanti minust mööda. Nad vaatasid mind, sosistasid omavahel ja kihistasid naerda. Viimaks tuli alla minu sõbranna Barbara. Ta ütles, et vastuvõturituaali ajal pean ma tegema täpselt seda, mida kästakse. Kui ma kõhklen, siis mind karistatakse, ja kui ma vastu hakkan, ei võeta mind korporatsiooni. Ta kaisutas mind julgustuseks ja juhatas mu saali. See oli suur ruum, milles hulk diivaneid ja tugitoole seisis hobuserauakujuliselt tuleaseme ees. Barbara juhatas mu keskele ja esinaine hakkas korporantidele rääkima. Ta ütles, et mina olen selle aasta uustulnukatest viimane ja kaasvõitleja Barbara soovitas mind, ning küsis, kas kellelgi on midagi minu kandidatuuri vastu. Kellelgi ei olnud.

Nüüd pöördus esinaine minu poole. Ta ütles, et vastuvõturituaali ajal tohin ma rääkida ainult siis, kui kästakse, ma pean kõnetama korporante sõnaga "preili", ja pean täitma kõik käsud või ma saan karistada. Ta küsis, kas ma nõustun nende reeglitega. Ütlesin jah. Korporandid naersid. Esinaine ütles, et ta ei kuulnud korralikult.

"Jah, preili esinaine," ütlesin mina.

Nüüd võttis üks korporantidest välja toimiku. Teine tegi minust polaroidfotoaparaadiga pildi ja andis temale. Preili esinaine selgitas mulle, et nad peavad minust kõike teada saama. Ta käskis mul rääkida oma seksuaalkogemustest, alustades esimesest suudlusest. Ma hakkasin rääkima neile oma esimesest poisist Jimmyst, kirjeldades, kuidas me esmakordselt suudlesime ja kuidas ma lasin tal käe kampsuni alla rinnahoidja sisse pista.

Üks korporantidest katkestas mind. Ta käskis mul pluusi ära võtta. Vaatasin preili Barbara otsa. Ta noogutas. Nööpisin pluusi lahti ja libistasin üle õlgade alla. Preili esinaine ütles, et ma paneksin pluusi väikesele lauakesele tuleaseme kõrval. Tegin seda ja läksin tagasi ruumi keskele. Preili Barbara käskis jutustada esimesest korrast, kui mu tissi imeti. Kirjeldasin neile, kuidas me Jimmyga ühel peol välja läksime ja ta mu paljaid rindu imes. Toimikuga korporant - preili Janet - küsis mu rinnahoidja numbrit. Ütlesin 32A ja jätkasin oma järgmise poisi Tomiga. Tom oli esimene, kes sai käe mu pükstesse ja katsus pilu. Preili Janet küsis, kas ma olin ennast enne seda sealt katsunud. Ütlesin, et ma ei ole seda mitte kunagi teinud. Jätkasin aruannet, kirjeldades, kuidas ma esimest korda nägin Tomi kõvastunud sugutit. Üks korporant tagantpoolt hüüdis, et ma võtaksin püksid jalast. Vaatasin jälle sõbrannale otsa. Ta noogutas. Ma läksin lauakese juurde, võtsin püksid jalast ja panin nad pluusi peale.

Preili esinaine käskis mul seista jalad harkis, käed kukla taga ja küünarnukid külgedel. Kui ma olin võtnud selle asendi, käskis ta mul rääkida esimesest suhuvõtmisest. Kui ma jutustasin Tomi kõvast erutavast riistast, oma esimesest suhuvõtmiskatsest ja esimesest spermamaitsmisest, tundsin, kuidas mul alt märjaks hakkas minema. Kui ma kirjeldasin Bobi ja tema sümpaatiat vitulakkumise vastu, tuli minu juurde preili Karen. Ta käskis mul edasi jutustada ning tõstis üles mu vasaku ölapaela ja lõikas selle kääridega katki. Kõik korporandid naersid minu ehmatuse peale. Preili Karen lõikas katki ka parema rinnahoidjapaela. Kui ma kirjeldasin, kuidas Bobi pikk keel oli lakkunud mu orgasmini, tõmbas preili Karan mul rinnahoidja päris maha ja viskas põrandale. Ta käskis mul oma väikesi tisse korporantidele näidata. Käed ikka veel kukla taga, jalutasin korporantide eest läbi, et demonstreerida neile oma paljast rinda. Mitu korporanti kasutas juhust mu tisse paita,da ja mudida. Mind ei olnud kunagi enne naine katsunud ja ma hakkasin pikapeale kiima minema.

Kui olin oma ringi lõpetanud, läksin tagasi keskele ja ootasin uusi korraldusi. Preili esinaine käskis mul kirjeldada, kuidas ma süütusest ilma jäin. Ma hakkasin jutustama Markist ja tema imelisest kõvast riistast. Kui jõudsin 69-ni, kus mina olin peal, käskis preili esinaine mul peatuda, ümber pöörata ja ettepoole kummarduda. Ta käskis mul püksikesed natuke alla lasta, nii et kannikad oleksid paljad. Ma ei teinud seda, sest mul oli piinlik neile oma tagumikku näidata.

Nüüd tõusid kaks korporanti kiiresti püsti ja haarasid mul kätest. Hetk hiljem tõmmati mu püksid üles ümber kannikate. Preili esinaine küsis preili Barbaralt, kas see sooviks endale minu esimese karistamise au. Preili Barbara tõusis üles ja tuli minu juurde, käes lauatennisereket. Ta käskis muljalad kahekordse õlgade laiuseni harki ajada. Ma tegin seda. Nüüd käskis preili Barbara mul alla kummarduda ja pahkluude ümbert haarata, selgitades, et korporandid hoiavad, et ma pikali ei kukuks. Tegin nagu kästud. Nüüd oli mu pükstega kaetud pilu kõigile näha. Preili Barbara võttis käärid ja hakkas mu pükse külgedelt katki lõikama. Lõiganud püksikummi katki, küsis ta korporantidelt, kas nad tahavad, et mind karistataks. Need karjusid lõbusalt: "Jaa!" Preili Barbara lõikas mu püksikesed veel kahest kohast katki ja tõmbas nad siis järsu liigutusega ära, jättes mu ihualasti. Olin paljas kõikide nende tüdrukute pilkude all, kes hõiskasid, plaksutasid käsi ja vilistasid. Keegi ütles preili Barbarale, et ta oli mind soovitades hea valiku teinud.

LAKS! Torkiv saojus hajutas mu mõtted, kui reket vihises alla mu upakil pepu pihta. Ma rahkem ahmisin õhku kui karjatasin. Ootasin hinge kinni hoides järgmist hoopi ja kuulsin aplausi. LAKS! LAKS! Kaks kiiret haapi, üks kummalegi kannikale. Karjatasin ja mul valgusid pisarad silmadesse. Kipitus levis üle kogu tagumiku. Kuulsin veel plaksutamist. Preili Barbara pani reketi vastu mu tagumikku ja hõörus seda edasi-tagasi, Nüüd paitas tareketiga mööda mu parema reie sisekülge põlveni ja siis üles mööda vasakut reie kuni reket puutus otsaga vastu mu avali vittu. Preili Barbara keeras reketit nii, et see puudutas servaga mu tundlikku pilu, ja liigutas üles-alla.

Siis aitasid korporandid mu püsti. Tõusin üles ja vaatasin pealtvaatajate poole, kes aplodeerisid. Preili Barbara pühkis mul pisarad silmist ja suudles mind hellalt põsele. Mul kästi jutustada edasi, kuidas ma Markile oma süütuse kaotasin. Preili Janet pidi mulle meelde tuletama, kus ma pooleli olin jäänud. Olin juba kohutavas nikunäljas. Selleks ajaks, kui olin lõpetanud jutustamise 69-st, mis lõppes Marki seemnepurskega, olin rohkem kiimas kui kunagi varem. Ma olnuksin valmis laskma ennast keppida ükskõik kellel. Aga midagi polnud teha, tuli edasi jutustada. Hakkasin kirjeldama, kuidas Mark paitas oma riista otsaga mu häbememokki. Nüüd tuli preili Karen ja katsus mind käega jalgade vahelt. Ta ütles korporantidele, et talle tundub, nagu oleks mul mingi probleem. Ta küsis, kas mul on midagi vaja. Ma teadsin, mida ta kuulda tahtis. Ütlesin, et olen erutunud ja tahan keppi. Korporandid naersid. Preili esinaine ütles, et neil ei ole siin poisse, aga tal on midagi muud välja pakkuda. Preili Karen käskis mul häbememokad kätega laiali ajada. Tegin seda areldi. Siis käskis ta mul sõrme kõdistile panna.

liigutasin pikkamööda keskmist sõrme oma kirenupu peal. Ma polnud kunagi varem end ise rahuldanud. Korporandid itsitasid. Preili Karen käskis mul edasi jutustada ja samal ajal kõdistit näppida. Rääkisin, kuidas Mark paitas mu pilu munniga. Rääkides temast ja hõõrudes ennast, erutusin veelgi enam. Preili Karen käskis mul liigutada kätt pilus nii, nagu Mark oli liigutanud oma riista. Siis jutustasin ma, kuidas Mark sihtis oma riistaga mu auku, ja hõõrusin ennast kiiremini. Rääkides, kuidas Mark lükkas otsa mulle pikkamööda sisse, hõõrusin ennast tugevamini väikeste häbememokkade vahelt. Edasi jutustasin, kuidas Mark suudles mind ja lükkas mulle sügavamini sisse, hoides mind kõvasti kinni. Nüüd aeglustasin liigutusi, vajutades kõdistile kõvemini. Kui ma kirjeldasin, kuidas Mark ennast järjest innukamalt liigutama hakkas, ja samal ajal sõrme endale auku toppisin, olin juba läbimärg. Preili Karen käskis mul sõrmed sügavale auku pista. Ta pigistas mu kannikaid ning käskis mul loo lõpuni rääkida ja ennast orgasmi ajada. Just siis, kui tahtsin rääkida Marki kõrgpunktist, sain ise korporantide ees orgasmi. Jutustasin õhku ahmides, kuidas Mark rammis oma türa minu sisse kiiresti nagu loom. Preili Karen aitas mu põlvili. Jalad harkis, nõjatusin taha tema vastu, lastes oma vitu soojusel levida üle kogu keha, lõdvestudes ja nautides iseenda tekitatud naudingut. Rääkisin seosetute katkendlike lausetega, kuidas Mark pumpas oma spermat minu sisse, kuidas ta minu peal lamas, siis välja tõmbas, kuidas ma katsusin valget vedelikku, mis minust välja voolas. Samal ajal varisesin kokku preili Kareni käte vahele, sõrm ikka veel putsis.

Korporandid plaksutasid ja juubeldasid. Pärast hingetõmbepausi aitas preili Karen mu üles. Ta ütles, et vastuvõturituaali ajal tuleb pärast igat orgasmi korporantidele niksu teha ja tänada. Tegin niksu ja tänasin korporante kogu südamest selle imelise orgasmi eest. Nad plaksutasid.

Preili esinaine ütles, et on aeg jätkata minuga tutvumist. Paar korporanti tõid kohale polsterdatud pingi ja padja. Preili Janet käskis mul padja peale põlvili laskuda. Preili Barbara ja preili Karen tulid minu kõrvale. Nad võtsid mõõdulindi ning mõõtsid ära mu rinna-, võö- ja puusaümbermõõdu. Siis mõõtsid nad mu nibuväljakese laiust, kõvastunud rinnanibude pikkust ja nibude vahekaugust. Preili Barbara möötis üle mu häbemekarvade ala (laiuse ülevalt ja vahemaa ülevalt piluni).

Siis käskis preili Janet mul pingile pikali heita, Kaks korporanti tõstsid mu jalad üles ja kergitasid mind, kuni said padja alla panna. Preili Barbara ja preili Karen lükkasid mu jalad just nii palju harki, et preili Janet saaks mõõta ära mu pilu pikkuse ühest otsast teise. Nüüd lükkasid nad mu jalad laiemale, mõõtes ära vahemaa pilu algusest vituauguni, kahe augu vahelise kauguse ja pepuaugu kauguse sabakondist. Nad lükkasid mu jalad rinna poole, ajades neid rohkem laiali. Preili Janet mõõtis ära mu kõdisti pikkuse, laiuse, häbememokkade pikkuse ja ma ei tea, mida kõike veel. Nad ajasid mu häbememokad nii laiali kui võimalik ja mõõtsid, kui laiali need lähevad. Siis läks preili Janet eemale. Ma ei näinud, mis toimus, kuid kuulsin kihistamist.

Preili Janet tuli tagasi ja ütles, et mõödab ära mu tupe sügavuse. Ta hoidis käes hiiglaslikku kummipulka, mis oli vähemalt pool meetrit pikk ja mille külje peale olid märgitud sentimeetrid. Ma ei tahtnud, et see jälkus mulle sisse topitaks, aga samal ajal oli mul hirmus vajadus endale midagi sisse saada. Preili Karen pistis selle mulle aeglaselt auku, keerates ja lükates üha sügavamale. Mu vitt lõdvestus järk järgult, kuni mul oli sees 20 cm. Preili Karen lükkas veel. Aietasin valust ja ta jättis lükkamise. Ta ütles, et see ei olnud karistus, vaid kõik tüdrukud olid korporatsiooni astudes samasuguse mõõtmise läbi teinud. Nüüd tõmbas ta pulga pikkamööda välja.

Preili Karen käis veel korra ära. Tagasi minu juurde tulnud, seletas ta, et nüüd on vaja mõõta mu pepuaugu sügavust. Ta hoidis käes peenemat, painduvat kunstriista. Ma palusin, et ta ei paneks seda mulle sisse. Ta küsis, kas mind on kunagi sinna kepitud. Ütlesin, et ei ole. Preili Karen naeratas ja lubas, et käitub minu neitsiliku pepuauguga hellalt. Ta hakkas sinna midagi libedat peale määrima. See oli külm ja natuke kripeldav. Ta hõõrus seda õrnalt ringikujuliste liigutustega ümber augu ja siis auku sisse. Seejärel määris ta kreemi augus laiali ja tõmbas viimaks sõrme välja. Nüüd pistis ta riista mu augu vastu ja lükkas selle pikkamööda sisse.

Kipituselained levisid üle mu keha. Ahmisin õhku. See oli täiesti uuelaadne tunne, natuke nagu käristataks mind lõhki, aga ka omamoodi mõnus. Ma ei tea, kui sügavale see asi lükati. Pärast väljavõtmist aitasid preili Karen ja preili Barbara mul istuli tõusta. Nad võtsid padja ära ja panid mu lamama, jalad kahel pool maas. Nad käskisid mul silmad kinni panna ja puhata. Paari minuti pärast tõi preili Janet mulle limonaadi. Tõusin istuli ja jõin paar lonksu. Nüüd juhatati mind ülemisele kotrusele millessegi, mis nägi välja nagu riietusruum. Seal olid kapid ja puupingid ning seintel olid kahhelkivist plaadid. Veel seisis ruumis kaks polsterdatud lauda nagu arsti juures. Ühes nurgas oli dushiruum, kuhu mind sisse juhatati. Preili esinaine keeras peakraani lahti ja mulle hakkas vett pähe voolama. Pöörasin ennast aeglaselt ja lasin sooja vee jugadel ennast üle keha paitada. Preili esinaine keeras vee kinni ja ütles, et nüüd tuleb mind hästi puhtaks teha. Preili Barbara ja preili Karen hakkasid riidest lahti võtma. Preili Barbara võttis seljast pluusi, paljastades paari paljaid pendeldavaid rindu. Siis lasi ta püksid alla, astus neist välja ja tõusis püsti, Ma nägin teda esmakordselt alasti. Tal oli kuldsetest juustest lõvilakk, lopsakad rinnad, lihaseline kõht, ümarad puusad ja minu üllatuseks raseeritud häbe. Ma vaatasin preili Kareni poole. Ta oli teksadest välja astumas. Tal olid lühikesed krussis pruunid juuksed, haprad õlad ja väikesed kikkis rinnad (mitte nii väikesed kui minu omad). Kui preili Karen püksikesed alla lasi, nägin tema ilusaid puusi ja, kui ta minu poole pöördus, jälle raseeritud häbet.

Preili Barbara ja preili Karen tulid minu juurde dushi alla, kummalgi käes suur käsn ja plastmasspudel. Preili Barbara laskis rohelist vedelseepi mu rinna kohale ja preili Karen hakkas seda oma käsnaga laiali nühkima. Seep hakkas vahutama ja see oli mõnus tunne, kui ta mind nühkis. Preili Barbara hõõrus samal ajal mu ölgu ja selga. Edasi pesid nad hoolikalt ära mu tissid, kumbki nühkides oma poolt - Barbara vasakut tissi ja Karen paremat. Siis liikusid nad kõhtu mööda alla puusade juurde. Kumbki seebitas sisse endale lähema kannika. Preili Barbara ütles, et ma jalad harki ajaks. Siis pidin käed kukla taha panema. Nad laskusid põlvili ning seebitasid jalgade tagakülgi, siis eest üles põlvedeni ja pikkämööda pilu juurde. Preili Karen laskis seepi mu häbemekarvadele, preili Barbara pani käe pilule. Ta liigutas sõrmi voltides, ajades seepi igale poole. Ta hõõrus seebiga mu kõdistit, mudides ja pitsitades seda. Tema käsi tundus nii meeldivalt soe ja libe. Mind ei häirinud enam see, et naised mind katsusid. Nautisin seda, kuidas preili Barbara ja preili Karen töötasid kiirustamata ja pöhj alikult, kuni ma olin üle keha igalt poolt seebivahuga kaetud.

Nüüd haarasid nad käsidushid. Ma seisin vastavalt käsule, jalad harkis ja käed laiali, kui mind igalt poolt üle pesti. Sulgesin silmad ja nautisid teravate veejugade paitust rindadel. Siis kästi mul ümber keerata ja lükati mind vastu seina. Nibud külma seina vastas, tundsin, kuidas veejoad mu lihaseid lõdvestasid. Selg pestud, läksid preili Barbara ja preili Karen alla kannikate juurde. Tõmbasin kannikad tahtmatult kokku, kuid mõnusate sooja vee jugade all lasin end kiiresti jälle lõdvaks. Nüüd kästi mul ette kummarduda ja käidi veejugadega üle mu jalgevahest. Siis keerati vesi kinni ja preili Barbara pühkis mu rätikuga kuivaks.

Mind vüdi tagasi riietusruumi ja aidati ühele arstilaudadest. Sinna olid tulnud ka teised tüdrukud. Ühed tõmbasid mu jalgu laiali, teised hoidsid käsi üle pea. Keegi tõstis mu tagumiku üles ja pani selle alla padja, nii et vitt oli kõikidele näha. Preili esinaine hakkas mu käharat põõsast paitama. Ta ütles, et tüdrukud, kes korporatsiooni vastu võetakse, peavad nägema välja nagu ilusad väikesed neitsid. Ta võttis välja kääridja lõikas mu häbemekarvadest ühe salgu ära. Ta andis selle preili Janetile, kes pani selle kilekotti. Preili esinaine lõikas edasi. Ta tõmbas õrnalt karvu mu häbememokkadel, et saaks lõigata nahale nii lähedalt kui võimalik. Kui ta oli nii palju ära lõiganud kui kääridega sai, pani ta mu avali vitu peale sooja märja käterätiku. Võtnud selle jälle ära, laskis ta tuubist mu kolmnurga keskele joa habemeajamisvahtu. Ta ajas pehmete liigutustega selle üle jalgevahe, võttis raseerija ja ajas mu õrnalt karvadest puhtaks. Siis käskis ta mul jalad veel rohkem harki ajada. Mu tagumik tõsteti padjalt lahti ja preili esinai- ne ajas ära karvad ka pepu vahelt. Ta pesi kreemi teise sooja märja käterätikuga ära. Mul oli nii imelik paljas tunne. Igalt poolt oli soe. Preili esinaine pani mingit lõhnavat vedelikku mu puhta pilu peale ja hõõrus seda igale poole. Tundsin kõdistit tema paituste käes erutuvat.

Nüüd hakkasid kellegi käed mu tisse paitama. Igalt poolt tuli käsi, kombates ja paitades mu keha iga ruutsentimeetrit. Tüdrukud katsid mu näo magusate suudlustega. Sulgesin silmad ja nautisin. Korporandid hõõrusid mu vittu, vajutasid ja venitasid, ma tundsin mitut sõrme korraga oma märjas augus. Kui ühed sõrmed välja võeti, tulid nende asemele kohe järgmised. Peagi voogasid minust üle imelise kipituse lained ning ma sain orgasmi, ja kohe pärast seda järgmise ja veel järgmise. Ma karjusin ennastunustavalt oma elu esimeses multiorgasmis.

Kui olin mõnda aega puhanud, tõusin üles, tegin niksu ja tänasin korporante nende imeliste orgasmide eest.