"Ära muretse!" ütles Erivajadustega Poiste Erakooli direktor Jordan Vickers sõbralikult uuele õpilasele Brianile. "Sinu vanemad võivad külastada sind igal ajal kui soovivad, pealegi on jõulud käes enne kui sa seda märkadki, ja sa lähed pühadeks koju."

"Küllap vist," vastas Brian.

"Ma arvan, et sul on aeg kohtuda oma uue toakaaslasega," jätkas direktor. "Kas oled nõus?"

Mõtlemata enam sellele, et vanemad olid ta mitmeks kuuks siia internaatkooli toonud, küsis Brian erutatult: "Kas ta on sama probleemiga nagu mina? Ma mõtlen, kas tal on nagu minulgi suur suguti?"

"Eks sa vaata ise järele," vastas hr. Vickers ja vajutas nuppu oma kirjutus laual, käskimaks sekretäril saata sisse Will Knight, noormees, kelle ta oli valinud Briani uueks toanaabriks. Brian ootas kannatamatult. Uks avanes aeglaselt ja sellest astus sisse umbes temavanune kõhn nooruk.

"Tule sisse, Will," kutsus direktor, "mul on siin keegi, kellega ma tahan sind tuttavaks teha."

Kaks poissi vaatasid teineteisele hindavalt otsa, aga ainult hetkeks, sest mõistagi jäid nad jõllitama teineteise jalge vahelt paistvaid riistu. Kummalgi hakkas kohe kõvaks minema.

"Soo-soo," märkis hr. Jordan, "paistab, et teil on midagi ühist!"

Mõlemad poisid punastasid. Aitamaks neil häbelikkusest üle saada, astus direktor, nagu taolistel puhkudel ikka, kahe poisi vahele, võttes nagu muuseas mõlemad sugutid pihku ja hakates neid masturbeerima. Brian ja Will oiatasid ühel häälel, kui kooli direktor nende toekaid riistu nühkis. Kui hr. Vickers tundis, et poisid on valmis oma laadungit välja purskama, astus ta paar sammu eemale, andes poistele märku ise teineteisel pauk lahti hõõruda. Unustanud igasuguse häbelikkuse, haaras Brian Willi türast, samal ajal kui Will tegi temaga sedasama. Sel ajal kui poisid teineteist vabade kätega embasid ja kirglikult suudlesid, plahvatasid kaks erektsiooni nende kätes, saates spermajoad direktori kabineti põrandale.

Poisid palusid sõnaohtralt vabandust, et olid põranda ära määrinud, aga hr. Vickers ainult naeris ja ütles, et see on asi, mis tema ametiga kaasas käib. "Ma loodan, et teie kaks saate headeks sõpradeks," lisas ta. "Will, sina oled siin juba kauem olnud, sellepärast näita Brianile kooli territooriumi ja selgita reegleid, eks?"

Will noogutas ja ütles: "Jah, härra direktor. Läki, Brian!"

Poisid astusid direktori kabinetist välja ooteruumi ja sealt koridori, aga nad ei olnud jõudnud kolme meetri kauguselegi, kui Will võttis Brianil käest kinni ja ütles: "Mulle meeldib hirmsasti su suur türa. Kas sa tahad, ma võtan ta suhu?"

"Või veel," vastas Brian, "ma mõtlesin, et sa ei küsigi."

Vaadanud ringi ja veendunud, et keegi neid ei näe, põlvitas Will oma uue sõbra ette, võttis Briani lahedariista otsa suhu ja imes ta innukalt järgmise seemnepurskeni.

Tagasi oma toas, seisid kaks poissi teineteist vaadates, sugutid pendeldamas ja nende otsad kokku puutumas.

"Kas sulle meeldib taha saada?" küsis Will. "Mulle küll meeldib, kui suur türa mind äestab."

"Kas see valus ei ole?" küsis Brian ebalevalt. "Ma mõtlen, vaata kui suur su munn on. Ta rebib mu lõhki."

"Ei rebi, kui ma teen ettevaatlikult," ütles Will rahustavalt, haarates käega oma uue sõbra pingul munakotist. "Ma ei teeks sul le iialgi haiget, Brian. Ma tahan ainult teha nii, et sul hea oleks."

Kergelt värisedes laskis Brian Willil ennast voodi juurde juhtida, kus Will käskis tal käpuli lasta. Võttes suure peotäie libestuskreemi, määris Will selle Briani perssevahesse, hoolitsedes selle eest, et tema neitsilik pepuauk saaks korralikult libestatud. Veendunud, et sõber on valmis, ronis Will tema selja taha ja surus oma türaotsa Briani päraku vastu.

"See on kindlasti valus," vigises Brian vaikselt. "Ma olen kindel, et see teeb haiget."

"Jää vait," ütles Will, "püüa ennast lõdvaks lasta. Varem või hiljem pead sa hakkama türa persse saama."

Brian teadis, et Willil oli õigus. Varem või hiljem võtaks keegi ta süütuse ja lasta seda teha Willi-taolisel armastaval sõbral oli parem, kui et teda võtaks mingi hoolimatu kiimakott.

"Tubli poiss," ütles Will, "ta on peaaegu sees. Ooohhh, siin ta läheb, uuuuhhhh, sa oled nii kuradi kitsas!" Briani meelest oli "kitsas" vähe öeldud. Tema õrna väikest pärakut venitati, nagu ei iialgi varem, ja ehkki ta püüdis tagumikku lõdvaks lasta, oli tal põrgulikult valus - ja Will oli kõigest otsa natuke sisse lükanud. Ta kavatses just paluda, et Will välja võtaks, kui see hakkas oma riista tema kitsas augus aeglaselt, kuid kindlalt sisse-välja liigutama. Valu oli peaaegu pimestav, aga vähehaaval segunes see imepisikeste naudingupaladega, kuni viimaks nagu võluväel tundus perssenussi saamine Brianile loomulikema asjana maailmas.

"Kuidas tunne on?" oigas Will Briani kõrva "Sul on kõige mõnusam väike perse, mida ma iial nussinud olen!" Briani enda riist oli nüüd juba kõva nagu teras ja ta kobas seda käega, et pihku lüüa, õhates oma uuele intiimpartnerile: "Kepi mind kõvemini!"

Ehkki Will oli lubanud olla õrn, oli ta ületanud piiri, kust ei olnud enam tagasiteed. Otsekui keegi oleks vajutanud lülitit tema ajus, hakkas ta rammima oma kivikõva munni Briani tagumikus sisse ja välja peaaegu julma raevukusega. Brian ei suutnud uskuda, et ta säärane äge kallaletung võis olla nauditav, aga ta pidi tunnistama, et perssenuss, mida ta veel kümme minutit tagasi oli väga kartnud, pakkus ülimat mõnu. Kaks poissi olid nüüd autopiloodil, Will Brianit ennastunustavalt keppimas, samal ajal kui see oma riista metsiku kiirusega nühkis. Nad olid mõlemad sellises seksuaalse hüsteeria seisundis, et kumbki ei märganudki, kui direktor Vickers astus vaikselt tuppa ja vaatas rahuloleva näoga, kuidas Brian võttis Willi paugu sügavale enda persseauku, pursates samal ajal iseenda jobi teki peale.

Will varises kokku Briani peale, munn ikka veel sügavalt selle tagumikus. Sel ajal, kui poisid hõõrusid ennast hellitavalt teineteise vastu oma orgasmijärgses hõõguses, tõmbas direktor välja omaenda riista ja onaneeris end ohtra seemnepurskeni, õnnelik, et poisid olid nii kiiresti omavahel hästi läbi saama hakanud. Selleks ajaks, kui ta oli munni tagasi püksi pannud, magasid kaks poissi sügavalt teineteise käte vahel, sugutid õrnalt teineteise vastu puutumas. Hr. Vickers lahkus toast ja suundus tagasi oma kabinetti, meel rõõmus, et kaks poissi olid teel õnnele.