See mees oli viimased kolm nädalat peaaegu iga päev käinud meie piljardisaalis snookerit mängimas. Juba tema esimese külastuse ajal ristusid tõsiselt meie pilgud. Kahjuks oli ta väga napisõnaline, kui leidsin pärastistel kordadel paar soodsat juhust jutu alustamiseks. Päev-päevalt nägin üha enam, et ta silmadega alatasa mind otsis. Tabasin end üleannetutelt mõtetelt. Vahel sain ta mängu jälgida ning naha vahele puges erutus. Ta seisis löögikorda oodates ja ma kujutlesin läbi pükste püstist peenist paistvat. Noh, oli just aeg, mil olin juba mitu kuud kehvas hingeseisundis üksinda elanud.

Pagan võtaks. Päev läbi ja keskööni välja polnud mu, ütlen tõesti, õitsvas baaris puudust huvitavatest meestest. Aga koduteel olin ikka üksi. Vannis või voodis rahuldasin ennast ise ja mõtlesin mehele, kes tuli, mängis partii ja kadus jälle. Ta pilku tunnetasin kogu kehaga.

Ühel päeval panin piljarditoa teenindajaonu baarileti taha, piljardiruumi uksele riputasin sildi "Tehnilistel põhiustel suletud", palusin mängijail paiga tunni jooksul vabastada. andsin neile tasuta zetoone ja läksin dushi alla. Mõtteid loodetavasti varsti saabuvast mehest ei suutnud ma alla suruda, sest tema pärast ju nõnda tegutsesin, ning tegin omale kärmelt ühe kõdina.

Lõhnatasin end siis ja panin selga helesinise värske pesu. Pika varrega kindad, sama värvi sukapaelad... ning võtsin seejärel käsile kepi, piljardikepi. Pesin kii korralikult ja lõhnatasin sama lõhnaga, millega ennastki.

Need ettevalmistused tehtud, viisin kii piljardituppa lauale ning veendusin, et ruum on tühi. Peagi on käes aeg, mil "minu mees" tavaliselt on tulnud. Ta tuligi. Teraselt vahtides tabasin ta sisenemisel ning kähku võtsin ukselt sildi ja kõpsutasin seda varjates mõne sammu eemale.

Põgus tervitus. Mees kadus piljardisaali. Asetasin sildi uksele tagasi, ootasin sekundit kümme ja astusin ka sisse. Läksin kohe peaaegu mehe külje vastu. Mu armsal isasel oli lõhnav kii peos ja üsna nina all. Ta vist mõtles, et miks pole ühtegi mängida soovijat ja vaatas mulle imestunult otsa. Siis vist haistis mees minust hõnguvat sama lõhna, sest ta avardas sõõrmeid.

Seisin otse silma vaadates ja end kergelt kekutavalt keerates mehe ees, keeleotsal lasksin huulte vahel edasi-tagasi käia. Kas sa näed, tema keeletipp hakkas instinktiivselt samuti liikuma. Kergitasin nägu ülespoole ja suudlesimegi. Keeled mängisid teineteisega. Panin keele korraks tema oma ümber ringlema, vedasin otsaga ta huultel vasakule-paremale ning vabastasin enda ta hoidest.

Kõndisin kõpsudes ukse poole. Tagasi vaadates nägin ooperlikku peatamiseks kerkinud ebakindlat kätt. Minul oli see käik kavandatud. Teadsin, et kitsa seeliku all joonistuvad nõksutavad kannikad kenasti välja, seepärast läksin ust seestpoolt sulgema just nüüd ega teinud seda kohe sisenemise järel.

Sammusin tagasi naeratava näo juurde ja tugevate käte vahele. Keerasin seljaga mehe poole, panin peod taha ta tuharaile ja surusin enda omi tugevasti ta vastu. Huvitav on iga kord kogeda, kuidas mehe suguliige sinu vastas kasvab ja kõveneb, kuidas sel kitsaks läheb, nii et mees peab veidi eemale tõmbuma, vahel püüdes seda märkamatult kohendada, vahel aga päästab ruuminõudja vabalt vallale. Viimasel puhul ei maksa arvata, et isane siis kohe peale kargab. Sugugi mitte, lihtsalt liiga ebamugav on tal olla. Aga minu salasoov ähvardas hakata täide minema ning kasvas varjamatuks himuks.

Mees tõmbus veidi tagasi, mu käed libisesid mööda teda, et katsuda seda kõva, millest jutt oli. Samal ajal lükusid tema käed võdisemapanevalt mu tagumikul.

Ei oska öelda, kuidas oli mõjunud küre dusi all masturbeerimine, vist kibelejat mõneti rahustanud, sest ma endistviisi ei kiirustanud tegutsemisega, vaid oskasin hetki nautida. Mees keeras mu ringi. Kaotasin peenisepaiga sõrmede alt ning tõstsin käed partneri õlgadele. Mu kannikad haarati uuesti pihku ning kadunud peenist tundsin oma kõhu vastas kuidagi üllatavalt naturaalselt. Pugesin käega jälle ligi ja paljalt see näppu sattuski. Mind keerates oli mees osanud püksid märkamatult alla lasta.

Ajasin ta1 kuue üle õlgade lauale ja ta astus pükstest välja. Noh, niimoodi vestiväel piljardimängijad kepiga sorgivadki. Nagu oleksin mõttes ära sõnanud - see püksata piljardimängija tegi sellise löögiseeria, et esimese hooga tahtsin toast kaduda. Ta võttis mul pihast ja lükkas oma riistaotsaga tonks-tonks-tonks sinna, kus seeliku all see torgatav koht ongi. Pükste langemist ma enne ei märganud, nüüd nägin kohe seelikule ilmunud märga plekki. Kargasin pahameelega eemale, aga kuidas siit niisuguse plekiga välja baariruumi saan minna? Kas pean kätt selle koha peal ees hoidma? Võtsin seeliku ära ja laotasin demonstratiivselt kuuele piljardilaual, plekikoha sättisin kõige peale.

"Kahju, et sulle ei meeldinud," olid esimesed kuuldavale tulnud bassihäälsed sõnad. Mina ei lausunud midagi. Seisime nagu kaks sekskomöödia tola, paljareisi ja totakate nägudega.

"Tead," ütles bassihääl, "ma hakkasin siin käima, kui ükskord juhuslikult mööda minnes läbi baariakna sind nägin."

"Miks sa nii tagasihoidlik oled olnud ega õieti reageerinudki, kui olen juttu püüdnud teha?"

"Ma mõtlesin tõesti passiivne olla. Uskusin, et kui tõega tahad, tuled ise. Nii ju läkski. Ära ole pahane, las plekk kuivab. Ma võtan sul pluusi seljast, et sellega midagi ei juhtuks..."

Ta võttis mu pluusi ja rinnahoidja, silitas mu õlgu ja siis rindu, kummardus nibusid suudlema. Tundsin, et taas hakkab mu keha võdisema nagu minuga ikka suguühte eel on olnud. Ükskord, 18-aastasena, sain niimoodi ootuses orgasmi, ilma et partner mind veel puudutadagi oleks jõudnud.

Tema huuled lükusid rindadel ja napsasid nibude järele. Nõjatusin tahapoole, kruustangidena tugevatele kätele. Erutus kasvas taas vastupandamatuks ihaks.

Mees tegutses otsusekindlalt: tõmbas mul püksid jalast, tõstis mu piljardilauale ning surus suguti sisse. Ta sugutas ligi kaks minutit rahulikus naudisklevas taktis, siis tempo kiirenes ja lõpus sain mõned tugevadki tõuked, nii et kõva puine poort valu tegi. Peenis lahkus tupest, mina kobisin maha. Laual, millel mängumehed keppidega kuule togisid, punkte ja võite kogusid, olin ka mina saavutanud võidu - eesmärgi, milleks siia olin tulnud. Märg laigularakas rohelisel kalevil tõendas äsjatoimunud akti. Mänguvälja kattev kalev ja selle vahetamine lähevad kalliks. Ehk õnnestub plekk puhastada, nii et jälge ei jää. Olin ju kangesti kartnud, et mõni mängija või kiibitseja läigatab kas veini või muud määrivat lauakalevile, aga mehed on olnud tublid - hoiavad mänguplatse ega astu neile ligi joogiga või söögiga, jätavad need selleks ajaks ilusti seina äärde pikklauale. Mäng on austust väärt. Aga minu eelmängu ajal rikkus plekk seeliku, pärismängu ajal nõrgus kallil kalevil hoorava vitu alla jälle plärakas.

Kannatamatu loll, miks ma ei võinud asja nii seada, et igatsetav mees mu juurde koju oleks tulnud. Aga tema! Tema on ju piljardimängija, miks tal mänguväljaku vastu austust pole, hakkab sellel naist keppima! Äh, mind, omanikku, osalesin asjas samavõrra...

Noh, sugutegu tehtud. Mehega, kellega tahtsin, aga kelle nimegi ma ei tea. "Kuule, mees, mis su nimi on?"

"Arva ära! Väga raske see pole. Teeme nii, et teatan, kui mingi täht pihta läheb."

"Kui sa täna uksest sisse astusid, siis tahtis keel ütelda: Tere, Viktor, minu võidumees! Eile sa ju võitsid mängus, minu olid võitnud juba varem."

Suu pärani vahtis mees mulle tükk aega otsa ja kostis siis: "No seda ma kü11 poleks osanud arvata, et keegi kohe esimese korraga mu nimele pihta saab. Uskumatu! Uskumatu! Siin mängijad ka ei tea mu nime, nendelt ei saanud sa seda kuulda."

Imestasin ise ka. Sorisin ta rinnakarvades ning pärisin: "Aga sina minu nime ei küsigi?" ja taipasin kohe oma lollust.

Viktor naeris: "Kui see pole Criselle, siis ma arvan, et ukse kohale on Criselle Piljard kirjutatud su vanaema nime järgi."

Viktor hoidis mu ümbert, pilk püsis mu näol. Ta ei vahtinud mind ihalevalt, vaid vaatas sõbralikult silma. "Crisellekene," ütles Viktor nõnda sulatava häälega, millist bassilt iial ei oskaks oodata, "sa näed - ma pole pealekäiv, aga ütlen sulle ausalt: olen sinusse armunud ja ometi oskasin sind pahandada. Anna mulle andeks!"

"Muidugi, Viktor, minu võidumees," peaaegu hõiskasin vastu ning kuulsin endagi hääles midagi kaugete aastate taha unustatut.

"Tead, nende plekkidega pole asi sugugi nii hull. Kalevilt saab jäljed kergesti ära, ja vaata, seelik vajas lihtsalt kuivamist."

"Kust sa tead, et sellist plekki saab piljardilaua kalevilt kergesti eemaldada?"

"Elukogemus," vastas Viktor ja tõstis mu jälle lauale. Täiesti alasti lebasin taas ta ees selili ja lükkasin segavaid kuule eemale. Siiski mitte päris alasti, helesiniste paeltega sukad olid jalas. See-eest võttis mees ennast nüüd ihualasti, ronis lauale ning mulle peale. Ning juba libiseski peenis häbememokkade vahelt tupe sügavusse. Meil klappis suurepäraselt. Viktor keppis mind nagu noor jumal, hingestatult ja suurt mõnu loovalt. Väänlesin ja oigasin ta all tõukeid nautides. Orgasmi sain kirjeldamatult magusa. Minu kolmanda tõmblushoo ajal purskas Viktor. Arvasin, et see on parim hetk mu elus.

Lõpetuseks ütlen, et selliseid hetki on nüüdseks olnud mu elus palju. Tolle päeva hingeline tipphetk oli, kui lebasime " teineteisest puhates ja Viktor küsis: "Criselle, kas tuled mulle naiseks?"

"Jah", vastasin ma ilma pikemalt mõtlemata.