Keitlin viskas käekoti esikukapile ning võttis ohates kingad jalast. Tänane päev polnud just parimate killast olnud. Hommik oli alanud kenasti. Ta oli käinud hubases kohvikus hommikukohvi joomas ning seejärel käis töövestlusel. Väike rahaline süst ülikooli kõrvalt on lausahädavajalik - sellisele otsusele oli ta jõudnud hiljuti oma riidekapi sisu revideerides. Ja samuti nõudsid oma osa solaarium, kosmeetika ja ehted. Kuid tuli välja, et tööle saaks ta ainult täiskohaga. See aga polnud ülikooli teise kursuse kõrvalt võimalik.

Keitlin oli kena ning sale tüdruk, täiuslike rindade ning pikkade tumedate juustega. Ta nautis tihti meeste pilke oma tagumikul ning rindadel. Ta vaatas peeglisse: tõepoolest kenad rinnad, kui ta ise mees oleks olnud, oleks talle kindlasti just sellised ümarad, kena kujuga ning väikeste nibudega tissid meeldinud. Ta libistas suvekleidi seljast ning jäi imepisikeste püksikute väel peegli ette seisma. Ta silitas õrnalt oma rindu ning sellest piisas, et nibud reageeriksid.

Kerge ohe pääses Keitlini täidlastelt kaunitelt huultelt, kui kui ta käega rinda kergitas ning nibu keelega kõditas. See erutas teda kohutavalt. Kohe aru saada, et pole kolm nädalat keppi saanud, mõtles Keitlin kerge kahetsusega. Aga kindlat suhet polnud tal juba üle poole aasta olnud ning ega just tihti ei sattunud tema teele meest, kellega oleks tahtnud seksirõõme nautida.

Ta hakkas juba püksikuid maha libistama ning kavatses otse peegli ees ennast orgasmini viia, kui talle meenus üks juba pikka aega mõttes olnud asi. Just sellel hetkel puutus tema sõrm vastu niiskeks tõmmanud kliitorit ning need kaks asja panid teda mõnutundest lausa värisema. Ta libistas teise näpu suhu endale ja vaatas peeglisse. Talle vaatas vastu meelalt kuum ning kiimas seksikas noor naine.

Ta oli kahevahel: kas rahuldada kohe oma kiimas keha või teha lõpuks teoks oma ammune salasoov. Ta sai kiusatusest ennast kohe rahuldada võitu ning pani lühikese suvekleidi selga. Erutusest värisedes kahmas ta käekoti ning lausa tormas trepist alla. Umbes 10 minuti tee kaugusel tema majast teadis ta olevat väikest poekest, mille uksel oleval sildil oli kujutatud alasti naist ning selle alla kiri SEX SHOP.

Just sinna ta nüüd kiirustaski. Ta oli ammu mõelnud, et peaks muretsema endale vibraatori, parajalt suure ja mõnusa kunstfallose. Aga ikka oli tal kas rahast kahju hakanud või oli häbelikkus temast võitu saanud. Nüüd aga ei mõelnud ta sellele kas ta ikka saab omale sellist mänguasja üldse lubada või mitte. Ta tahtis tunda midagi kõva enda sees, ta tahtis tunda orgasmilaineid mööda keha laiali jooksmas, ta tahtis seda nüüd ja kohe.

Pisikesed higipiisad, mis olid tekkinud kuuma suvepäikese mõjul, kleepisid tema õhukese suvekleidi tihedalt vastu peput ning tisse. Keitlin märkas, et tema nibud joonistuvad selgelt kleidi õhukese riide alt välja. Tavalises olukorras oleks selline seik keset tänavat pannud teda piinlikkust tundma, kuid hetkel oli ta nii kiimas, et see vaatepilt küttis teda veel rohkem üles.

Ta oli ennast mõttes nii üles kütnud, et hetkel oleks piisanud paarist ringjast liigutsest häbememokkade vahel, et orgasm võiks haarata tema keha. Ta olekski ilmselt ennast sealsamas keset tänavat orgasmini viinud, kuid ta kartis, et ta ei suudaks võimsa orgasmi ajal püsti seista. Nii üritas ta mõelda millestki vähemerutavast, kui eesseisev ost ning see, mida ta sellega pärast teeb. Ta üritas ennast rahulikuks sundida ning jõudis peagi majani, mille uksest ta oli varemgi tahtnud sisse astuda, kuid polnu seda veel teinud.

Nüüd vajutas ta väikese kõhklemise järel linki ning astus sisse. Ta sattus pisikesse ruumi, mida igast küljest ümbritsesid riiulitel kõikvõimalikud seksiga seotud asjad: ajakirjad, vidoed, karbid, millel seksikad kaunitarid ning kirjad "Love Doll", väikesed mänguasjad, mis meenutasid naise suguelundit, poe ülemisel riiulil märkas ta täispuhutut eeslit. Ega ometi see pole mingi seks-eesel, mõtles ta endamisi ning sellel hetkel märkas ta vibraatorinurka.

Uuh, tõeline seksiparadiis, mõtles ta ning külmavärinad jooksid mööda tema selgroogu alla. Keitlin hakkas vibraatoriletti lähemalt silmitsema. Valik oli korralik: seal oli musti, punaseid, siniseid, kollaseid, hõbedasi, sirgeid, kõveraid, natuke rohkem kõveraid. Üks vibraator äratas kohe tema tähelepanu: see oli hoopis omapärane, nagu oleks kaks vibraatorit kokku pandud, üks väiksem, teine suurem. Ja siis astus tagumisest uksest poekesse keegi kena meesterahvas. Keitlin jäigastus, ta oli alati arvanud, et sekspoe müüjad on kõik naised. Keitlini esimene mõte oli poest välja joosta, kuid enne kui ta jõudis ennast liigutada, tervitas noormees teda mahedal häälel.

"Kas tohib neiule midagi lähemalt näidata?" küsis noormees sametisel häälel.

Keitlin vaatas tema poole. Noormees oli pehmelt öeldes pandav. Isegi superseksikas, mõtles Keitlin endamisi. Noormees oli umbes 185 sentimeetrit pikk, Eestimaa suve kohta erakordselt päevitunud, meeldivate näeojoontega ning tundus, et temast õhkub mingit seksikat aroomi.

"Ee... jah... vist võib näidata küll" pomises ta üsna katkendlikul häälel.

"Saan ma õigesti aru, et sa oovid omale väikest abimeest?" küsis noormees letitaga vibraatorileti poole suundudes.

"Meil on siin orralik valik, siit on kõik omale leidnud just selle mida nad on otsinud. Näiteks see, Big Ben, see on meie müügitt: 28 sentimeetrit pikk ja 6 pool ümbermõõt. Koduperenaised lähevad juba seda nähes märjaks. Ja siis see, Black Power, see on nooremate naiste lemmik, suur ja originaalilähedane neegri peenis, väga hea vibratsiooniga," tutvustas noormees letil olevaid falloseid.

Keitlin oli oma esialgsest kohmetusest üle saanud ning taas tundis ta erutust. Situatsioon oli samuti väga erakordne ja erutav: seksikas noormees tutvustamas talle sekslelusid.

"Aga see?" küsis Keitlin näidates näpuga imeriistale, millele ta pilk enne oli pidama jäänud.

"See on samuti üsna kuum asi, sellega saad tunde, nagu oleks sinus korraga kaks meest. Mõlemad peenised vibreerivad ning see mis anuses on, teeb lisaks ka ringikujulisi liigutusi. Üldiselt on see super naudingurelv, aga enamus naisi kardab seda millegipärast kasutada. Need kes on saanud kahte meest enda sees korraga tunda, need ostavad omale just sellise topeltiista."

Keitlin tundis, kuidas erutus kasvas jälle nii suureks, et orgasmi saamiseks oleks piisanud mõnest ringikujulisest liigutusest kliitoril.

"On teil mingi konkreetne soov?"

Noormees oli teda silmitsema jäänud.

"Ma... ma pole varem neid asju proovinud, ma ei oska kohe otsustadagi," vastas Keitlin ning tundis, et punastab. Ehk poleks pidanud ikka siia tulema, mõtles ta häbitundega võideldes.

"Aga mingi ettekujutus on ikka olemas?"

Muidugi oli Keitlinil see olemas! Just see Big Ben oli tema unistuste vibraator. Suur ja võimas, ainult pilgust sellele piisas, et erutuselained mööda tema selgroogu alla jooksma hakkaksid. Tema fantaasiates oli just olnud selline fallos, mille mõõtmed olid suuremad kui keskmisel eesti mehel ning tema ettekujutuse järgi pidi kunstfallosel olema ka munandid, millest kinni hoides oleks hea fallost vitus sisse-välja liigutada. Ja veel erutas teda kunstfalloste juures see, et need olid mõnusalt siledad, ilma karvadeta. Seni polnud tal juhust olnud seksida mehega, kes oleks oma kubemekarvad ära raseerinud. "Kui sul soovi on, võid mõnda proovida," ütles mees leti tagant.

See ettepanek jahmatas Keitlinit tõsiselt. Proovida?! Kus? Siinsamas poes?!

"Mismoodi ma neid proovida saan?" küsis ta erutusest väriseval häälel.

"Millist sa proovida tahad?" küsis müüja.

Keitlin lasi pilgu üle leti libiseda. Teda võlusid siiski ainult sellised fallosed, mis olid sarnased päris mehe riistale. Ta mõtles, et kas leti taga olev noormees mõtleb temast imelikult, kui ta nüüd tahaks proovida Big Beni, seda koduperenaiste lemmikut. Kuid siis jõudis ta otsusele, et kui juba, siis juba. Ta osutas käega Big Benile. See oli arvatavasti suurim kunstfallos siin poes. Ja kahtlemata polnud tema tihkes vitus midagi nii suurt olnud. Ta isegi ei mõelnud, kes see võiks valus olla.

Noormehe näole tekkis lõbus muie. Keitlin jõudis mõelda, et oleks pidanud ikka alustuseks tagasihoidlikuma valiku tegema, kui noormees võttis leti tagant riiulist karbi, mille kaanel oli täpselt seesama Big Ben, mis leti all ilutses.

"Palun, siin see on. Ja proovida saad siin tagaruumis," ütles ta karpi Keitlinile ulatades ning käega tagaruumi varjavaid musti kardinaid eest lükates.

Keitlin astus arglikul sammul taharuumi. Ta ei suutnud uskuda seda, mida ta just kohe pidi tegema hakkama. Sekspoes vibraatorit proovima! Nagu kaubamajas bikiine, mõtles ta. Tagaruumis olid suued virnad videokassette, mille kaanel keegi ülisuurte tissidega naine hoidis kummaski käes mehe suguelndit samal ajal kui ta ratsutas kolmanda mehe peenise otsas, ning nurgas reas pakid, mille peal kaunitarid ning kirjad Sex Doll. Päris kenad, need kumminaised, mõtles ta, kuigi ta polnud ühtegi kumminaist oma silmaga näinud. Vähemalt pildil on kenad... Ruumi ühes seinas oli valge nahkdiivan ning sellel mõned padjad. Ta istus ettevaatlikult diivanile.

"Tunne ennast vabalt," ütles noormees ukselt ning tõmbas mustad kardinad ukse ette.

Oeh, mõtles Keitlin, kas ma tõesti teen seda? Erutusseisund oli kestnud juba peaaaegu tunni ning ta tundis lausa füüsiliselt, et vajab orgasmi ja kohe. Ta võttis Big Beni pakist välja. See oli võimas. Ta käsi ulatus napilt selles ümber kinni võtma. Ja pikkus võttis Keitlini lausa ahhetama. Oma käes tundus see veel suurem, kui letilt vaadates. Fallose küljes oli peenikese juhtme abil väike pult. Keitlin võttis selle kätte ja uuris lähemalt. Sellel oli kaks nuppu. Ta vajutas ON/OFF nupu asendisse on. Keitlin võpatas. Big Ben hakkas tema käes värisema. Kunstfallose pea tegi ringikujulisi liigutusi. Ta keeras teist nuppu. Vibratsioon suurenes ja kunstpeenise pea hakkas tegema kiiremaid ringe. Süvenemata mõttesse, et noormees võis iga hetk taharuumi astuda, heitis ta oma higist niiske suvekleidi põrandale ning tiris tupenestest läbimärjad stringid jalast. Ka need lendasid kiirelt põradale. Ta heitis valgele nahkdiivanile selili ning ajas jalad laiali. Tema roosad ning erutusest paisunud häbemokad liibusid tihedalt ümber tuppe siseneva kunstfallose.

Keitlin tundis kiimast ning joovastavat tupeneste lõhna. Ta hoidis kunstfallose munanditest ning surus seda endasse. See oli suur, suur ning erutav. Tal oli tegemist, et end tagasi hoida ning mitte mattuda orgasmilaine alla. Fallost edasi-tagasi oma armugrotis liigutades õnnestus tal peagi see kuni munanditeni endasse suruda. Tal oli tunne, nagu oleks ta kurguni täidetud. Nüüd taipas ta puldilt vibratsiooni sisse lülitada. Ta oli oma katsetuse käigus unustanud vibratsiooni kõige suurema peale ning vaevalt oli vibratsioon tööle hakanud, kui tema keha väristasid võimsad orgasmilained. Ta silmad olid kinni vajunud ning suust kostsid järjest valjemad oiged. Tohutu orgasm ei tahtnud kuidagi lõppeda, see väristas tema reielihaseid, varbad olid krampi tõmmanud ning üks käsi oli kramplikult patja klammerdunud. Teise käe sõrmed aga liikusid kliitoril kiiresti ringjaid liigutusi tehes. Sellist orgasmi polnud Keitlin varem kogenud. See ei tahtnud ega tahtnud lõppeda. See tunne oli super, kuid ühtlasi ka väga väsitav.

Ta avas silmad, et otsida üles fallose pult ning keerata vibratsioon kinni. See tehtud, langes ta pilk vaheruumi uksele. Seal seisis noormees, kes enne oli leti taga olnud. Keitlin võpatas. Ta tundis korraga kohutavat häbi. Ta oli alati häbenenud ennast alasti näidata ning praegune situatsioon oli eriti kohutav: ta oli kusagil sekspoe tagaruumis, jalad laiali suur kunstfallos tuppes ning tupelihased veel vaikselt tõmblemas just kogetud superorgasmist. Ta ei suutnud kohe otsustada, mida varjata, kas oma rindu, või niiskeid ning paisunud häbemokki ning nende vahel ikka veel surisevat Big Beni. Ta tõusis istukile ning nihutas ennast hahkdiivani äärele, et tupes olev vibraator tal istuda laseks ning kattis tissid kätega. Ta üritas kleiti varbaotsaga endale lähemale liigutada, kuid see oli liiga kaugel ning ta ei ulatunud päästva kehakatteni.

"Kuidas "see" tundus?" küsis noormees vaheruumi uksest sisse astudes ning Keitlini ette seisma jäädes.

Keitlin ei suutnud midagi vastata, ta kurk oli kuiv ning tema olek üsna abitu.

"See... see oli vist hea, ma võtan selle...," tuli kuidagi üle tema kuivade huulte.

Noormees naeratas ning võttis kiire liigutusega endal särgi seljast. Sama kiire liigutusega langeseid ka teksad tema puusadelt. Appi, mõtles Keitlin, ta tahab mind vägistada! Ta nihutas ennast diivani nurka. Pilk alasti tema ees seisvale mehel pani ta naeratama. Noormees oli kena ning tema vänt suur ning täies vinnas. Esialgu tundus see isegi jämedam, kui Big Ben, kuid natuke lühem. Kuid see polnud ainuke põhjus mis Keitlini naeratama pani. Mehe riista vaadates nägi ta, et selle ümbrust ei kata karvad. Vinnas riista ümbrus oli täiesti sile ning nahk ühtlaselt pruun. Pole paha, mõtles Keitlin ning samal ajal astus mees talle lähemale.

"Ega Big Ben noore neiu tihke vitu jaoks liiga suur polnud?" küsis ta.

Keitlin raputas pead ning vaatas oma jalge vahele. Kunstfallos oli endiselt tema sees. Mees lükkas ta õrnalt valgele nahkdiivanile pikali, asetas ühe padja Keitlni pea alla ning teise tuharate alla. Keitlini puusad tõusid esile ning ta jalad vajusid ohkega laiali. Ta sulges silmad, ning mõtles, et mida iganes see mees ka ei teeks temaga, vastu panna ta ei kavatsenud. Mees silitas käega üle tema pringi keha ning asus siis keelega Keitlini rinnanibusid kõditama. See erutas teda nii, et ta surus käed mehe selga. Mehe keel libises ühe nibu juurest teise juurde ja nii ikka edasi ja tagasi. Peagi oli tema erutus sama suur, kui enne esimest orgasmi. Samal ajal kui mees tema tisse kätega masseeris ning nibusid limpsis ja imes, liikus tema käsi tupe juurde ning ta hakkas kunstfallost tasases rütmis enda sees sisse ja välja liigutama. Mees keeras ennast tema peale kõhuli nii, tema kikkis vänt jäi otse Keitlini näo ette pendeldama. Keitlin tundis järsku kuidas midagi sooja ja pehmet tema kliitoril edasi-tagasi liikuma hakkas.

Korraks käis tema peast läbi mõte, et oma elus esimest korda on ta täiesti võõra mehega tegemas midagi sellist. Kuid kuna enam polnud kaotada midagi, võttis ta teise käega mehe peenisest ning juhtis selle endale suhu. Riist oli suur ning kena, Keitlinil oli raskusi selle suus hoidmisega. Ta laskis teises käes olnud kunstpeenise lahti ning hakkas sellega mudima mehe prinke tuharaid. Teise käega liigutas ta suguti eesnahka edasi-tagasi. Ta tundis, et mees oli võtnud kunstpeenise juhtimise oma kätte. Vibratsioon suurenes ning samal ajal jätkas mehe keel liikumist tema kliitoril. Taas tundis keitlin, kuidas tema selgroogu mööda hakkasid jooksma värinad, mis andsid märku lähenevast finaalist. Ilmselt sai mees sellest aru ning tuli tema pealt maha. Ta tõmbas vaikselt suriseva Big Beni Keitlini märjast ning tukslevast vitust välja ning surus oma peenise selle asemele. See täitis neiu armugroti peaaegu samatihedalt kui oli seda teinud kunstfallos.

Keitlin oli peaaegu saamas orgasmi, mehe peenis temas tundus kohutavalt mõnus. Mees tõstis tema jalad oma õlgadele ning ise põlvili Keitini ees olles hakkas tegema aeglaseid liigutusi. Keitlin keeras pea külili ning talle turgatas pähe, et mehel on praegu väga hea ülevaade tema alasti kehast, kikkis nibudest ning märjast vitust, mille sees liikus edasi tagasi kena ning raseeritud peenis. Ta kohendas patja niipalju, et ka tema näeks seda vaatepilti.

Nagu pornofilmis mõtles ta oie pääses tema huulilt. See vaatepilt lummas teda kohutavalt, kuidas kena ning suur ja jõuline peenis tema sees aeglaselt liikus. Tasapisi kiirendas mees tempot ning hakkas sõrmedega tema kliitorit masseerma. Teise käe nimetissõrme libistas ta aga neiu kannikate vahele ning enne kui Keitlin midagi aru sai, oli mehe näpp tema tagumiks, tugev oie pääses tema huulilt. Ta tõmbas oma rinnanibu käega üles nii, et ulatus seda keelega erutama.

Tal oli raskusi, et mitte lasta orgasmilainel enda üle võimust võtta. Tema suust kostus juba üsna tugevaid oiged. Mees suurendas veel tempot. Enam ei suutnud Keitlin teda raputama kippuvaud värinaid tagasi hoida ning ta mattus jälle võimsasse orgasmilainesse. Mees tema sees ei liigutanud enam, kui näpud jätkasid kliitori erutamist. Mees nautis naise orgasmi vaatamist peaaegu samapalju, kui noor neiu oma võimsat orgasmi. Kui neiu varbad, mis olid endiselt mehe õlal lõpuks jälle krambist vabanesid, hakkas mees uuesti teda keppima. Kiirete ja jõuliste liigutustega.

Keitlin ei jõudnud teha muud, kui silmad kinni vaikselt oiata. Peale veerandtunnist jõulist ja kiiret keppi võttis mees oma riista temast ning käega kaasa aidates jõudis ta orgasmini. Valge juga pritsis Keitlini kõhule ja rindadele. Neiu libistas käega üle kõhu ning pistis näpu suhu. Kuum ja soolane, mõtles ta...

Ta kuulis kuidas noormees püsti tõusis ja ruumist lahkus. Keitlin tõsus püsti. Ta polnud kaua kogenud midagi nii vapusatavalt erutavat, kui täna siin ruumis. Sellele ilmselt aitas kaasa tema fantaasia suurest vibraatorist ning raseeritud mehest. Ta korjas maast üles oma püksikud ning kleidi, ning piilus poe eesruumi. See oli tühi. Ta riskeeris ning lipsas alasti eesruumi, et oma letile ununenud käekotist salvrätikuid võtta. Iga hetk võis keegi ju poodi sisse astuda. Keitlin oli ajataju täiesti unustanud.

Ta ei teadnud, et kell oli ammu niikaugel, et pood oli suletud ning enne kui müüja taharuumi oli tulnud, oli ta poeukse seestpoolt sulgenud. Keitlin seisis alasti keset poodi ning vaatas leti taga olevasse peeglisse. Ta nägi üsna räsitud välja, juuksed salkus ning näol ilme väsinud ilme. Täpselt nagu oleks kõvasti keppi saanud, mõtles ta muigega. Ta pühkis salvrätiga kühult ning rindadelt sperma. Teise salvrätikuga kuivatas ta häbememokad ning riietus kiirustades. Müüjat polnud endiselt näha. Ilmselt oli veel mingi ruum, kuhu ta oli ennast kas pesema läinud või lihtsalt jälgis salaja, mida neiu teeb. Keitlin piilus taharuumi. Nimelt oli ta otsutanud, et selle kunstfallose võtab ta endaga kaasa. Oli ta ju selle järgi tulnudki.

Big Ben kleepus tema tupest voolanud nestest. Keitlin pistis selle karpi ning läks poe eesruumi. Müüjat polnud ikka veel. Keitlin mõtles, mida teha. Ta vaatas karbil olnud hinnasilti ning otsis rahakotist vajaliku summa. Sellist ootamatut ja kallist väljaminekut poleks ta saanud tegelikult endale hetkel lubada. Aga kogetud rahuldus hajutas muremõttes. Raha letile jätnud, astus ta poest välja ning sammus kodu poole. Keitlin märkas, et mitmed vastutulevad inimesed vaatasid teda imelikult: kes muigas, kes tegi lihtsalt imestunud nägu. Alles oma majani jõudes, taipas ta milles on asi. Ta oli jalutanud pool kilomeetrit mööda tiheda liiklusega tänavat, käes kunstfallose karp. Kuna aga karp tema pisikesse käekotti ei mahtunud, polnud enam midagi teha. Ta kiirendas sammu ning astus peagi oma koju.

Mõni kuu hiljem ööklubis drinki juues ning sõbrannadega juttu rääkides astus tema juurde kena noormees. Midagi selles noormehes oli tuttavat. Noormees kutsus teda tantsima ning Keitlin oli nõus.

"Sa oled aus tüdruk, seda ei juhtu just tänapäeval tihti" ütles mees talle kõrva, "ja pealegi väga seksikas ning seks sinuga oli taevalik!"

Nüüd taipas Keitlin, kus ta seda meest oli näinud. See oli sama mees, kes oli tal sekspoe tagaruumis lubanud Big Beni proovida. Ta suudles noormeest ning liibus tema vastu. Öö lõppes nende jaoks alles varahommikul, kui mõlemad neiu laias voodis väsinult üksteise kaisus uinusid.