Mees oli parajasti koos kahe kolleegiga õhtust söömas (tööasju siiski ei arutatud), kui oma värskelt elukaaslaselt SMS-i sai. "Tule koju ning kepi mind!," oli seal kirjas. Mõni hetk hiljem saabus sõnumile lisa: "Teen kõike, mida tahad ning palud, ainult tule!"

Naine, kannatamatu ning kapriisne nagu ta oli, ei hoidnud iial oma soove enda teada. Seekord oli mees valmis tema soovkapriisi meeleldi täitma. Mehe ootamine tundus naisele (kannatamatu nagu ta oli) terve igavikuna. Tegevuseta lamas ta voodil ning otsustas siis, etta jõuab enne mehe saabumist dushi all käia. Ta leidis, et tema ihule on taas mõned higipiisad jõudnud tekkida ning tema juuksed võiksid täna veel puhtamad olla, kui nad juba olid.

Naine seisis magamistoa peegli ees ja kuivatas fööniga juukseid. Rätik libises ta ümbert lahti ja kukkus maha, kuid naine ei kummardanud rätikut üles tõstma, vaid jäi oma alasti peegelpilti imetlema. Vesi tilkus äsjapestud juustelt mööda tema rindu alla. Föön käes, lasi naine kuumal õhul vastu oma kaela ja seejärel vastu rindu puhuda. Ta ajas jalad veidi harki ning lasi õhul mõnu valmistada ka jalgevahele. See imeline tunne ning talle avanev vaatepilt peeglist kütsid naise veel rohkem üles ning ta hakkas kahjutundega mõtlema sellele, et tema meest ikka veel ei ole ning kuhu ta küll nii kauaks...

Naine ei jõudnud mõtetki lõpuni mõelda, kui korraga märkas, et mees koridoris seisab ning teda avatud ukse vahelt jälgib. Naine võpatas. Fööni surina tõttu polnud ta kuulnud, kui mees koju saabus. Naine kohmetus ning muutus näost punaseks. Kuigi föön oli asi, millega ta sel viisil vahele jääda poleks tahtnud (ta ainult... katsetas!), erutas naist teadmine, et mees teda jälginud oli ning ta tundis, kuidas ta jalgevahelt märjemaks muutub.

"Ma olen nüüd siin," ütles mees ja muigas, kui tema sealviibimine oli paljastatud. Mehe hääles oli tunda erutust.

"Mida kõike fööniga teha saab," ei säästnud mees naist.

Naise mõtted ning tunded oli viimseni hõivanud seks! Naine ei teadnud, mis tal täna oli, aga ta tundis erakordselt suurt isu seksi ning oma mehe (elukaaslase) järele. Mees oli valmis käed naise kuumale alasti kehale panema, endalt kiiruga riided seljast kiskuma ning otsejoones voodisse minema, kuid naine (kuigi loomu poolest kannatamatu ning hetkel täiesti kiimas), nii kannatamatu ei olnud. Naisel oli mänguisu, ta tahtis mängida.

Naine lasi mehel toolile istuda ning hakkas meelalt naeratades aeglaselt tema poole kõndima. Et mehes erutust suurendada, hakkas naine oma rindu masserima ning ajas nibud kikki. Seejärel istus ta (näoga mehe poole olles) talle sülle ning hakkas oma alasti alakeha rütmiliselt vastu mehe oma liigutama ning hõõruma. Läbi mehe viigipükste tundis naine tema kõvadust. Mehe hingamine muutus üha korrapäratumaks ning raskemaks.

Naine libistas end põrandale ning jäi mehe jalgade ette põlvitama. Ta silitas läbi pükste mehe kõvadust, avas nööbi ning luku ja pistis käe mehele püksi. Tõmbas siis püksid koos boxeritega alla ning võttis tema meheuhkuse omale pihku ning silmitses seda hetke.

Varsti jõudis meheuhkus huulte vahele ning naine asus seda hoolega limpsima ning imema. Mehe suust hakkasid kostuma oiged ning üsna kiiresti sai ta vägeva orgasmi.

Mees tõusis püsti, võttis naise sülle ja pani ta voodile pikali. Naine palus mehel käerauad otsida ning ta voodi külge aheldada Selle väikese palve täitis mees suure rõõmuga. Mees sai aru, et naisel oli ülemeelik tuju, ning otsustas naisel ka silmad kinni siduda, et asja põnevamaks muuta. Mees masseeris naise rindu, lakkus ning suudles tema nibusid ja liikus suudlustega üha allapoole naise keha. Naine ajas jalad laiali ning mees hakkas talle keelega mõnu valmistama, võttes vahepeal appi ka sõrmed. Ta hellitas keeleotsaga naise kliitorit ning lükkas keele talle sügavale vittu. Kui naine orgasmi sai ning tema alakeha veidi tõmbles ning varbad kokku tõmbusid, vaatas mees seda mõnuga pealt, saades nii justkui osa tema naudingust.

Mees jättis naise veidiks ajaks kinniseotuna ning käeraudadega voodi külge aheldatuna lebama, kuid asus õige pea naise keha puudutuste ning suudlustega hellitama, küttes ta nii taas üles. Mees ajas naise jalad laiali ning surus ennast naise sügavustesse, et neid mõlemaid taas orgasmini viia.

Naise oiged muutusid valjemaks ning mees jätkas kiiremate ning jõulisemate tõugetega. Mõlemad tundsid, et oodatuni ei ole enam kaua jäänud...