Kuigi Kambodzha pole turistide jaoks mitte just kõige sobilikum riik, koguneb siia iga aastal väga mõjukaid härrasid erinevatest rikastest riikidest. Ja mitte reisuselle, kes ihkavad riskiga läbipikitud avantüüre, ka ärimehi mitte, kes loodavad siit kasu lõigata, vaid seksigurmaane, kes ihaldavad tõelist maiuspala, seda ainukest, mida võib leida üksnes siit - eksootilist seksi. Teadjamad räägivad, et just siit võib leida midagi täiesti enneolematut, mida teistest seksimaadest ei tasu otsidagi. Kusjuures seda kõike on võimalik nautida võileiva hinna eest. Nii maksab tavaline öö prostituudiga siin kõigest ühe dollari, kuid kohalik kurtisaan, kes osakab teid mõnekümne sekspoosiga tükiks ajaks maailma probleemidest eemale viia, on kallim - 30-50 dollarit. Endast lugupidavad gurmaanid valivad muidugi viimase variandi.

Üks niisugustest lõbunautijatest, naaberriigi bisnesman Oleg proovis omal nahal kogu Kambodzha seksivõlude iseärasusi. Siinkohal avaldamegi tema versiooni lihalike mõnude nautimisest sel vaesel, kuid seksirikkal maal.

Kambodzasse sõitsin oma tuttava, aastaid seal maal töötanud diplomaadi soovitusel. Kuni selle ajani olin teinud regulaarseid seksreise Taisse. Tõele au andes pean tunnistama, et tegelikult oli mind pärast Tais kogetut kaunis raske millegagi üllatada.

Kohe peale maandumist tutvustati mulle ja mu sõbrale lennujaamas ühte kohalikku sutenööri. Too küsis mult vigases inglise keeles, missugusest seksist ma oleksin huvitatud. Teada saanud, et olin varem käinud Tais ja soovin midagi ennenägematut kogeda, turtsatas kohalik sutenöör irooniliselt ja küsis, kas me oleme valmis sõbraliku öömaja eest - nii ta ütleski-, käima välja 100 dollarit. "Öömajani" sõitsime vana sõjaväedziibiga, saadetuna sutenöörist ja kahest relvastatud turvamehest, nagu sutenöör seletas - turvalisuse huvides. Kahe tunni pärast jõudsime mahajäetud Budha templi juurde. Sutenöör hüüdis midagi kohalikus keeles ning uksele ilmus noor, Budha munkade kollasesse tuunikasse riietatud naine. Esmapilgul võis talle anda aastaid kuusteist. Üritasime oma teejuhile selgeks teha, et ei poolda laste seksiks kasutamist, kuid too tegi näo, et ei saanud meist põrmugi aru. Kell oli juba peaaegu kesköötundi löömas ning nii ei jäänudki meil sõbraga muud üle, kui siia öömajale jääda. Neiu juhtis meid templi sisemusse, mis osutus peaaegu tühjaks. Rohul lebasid vaid bambusmatid, mida siin kasutati ilmselt mööblina. Neiu kostitas meid puuviljadega ja pakkus rohuteed. Sutenöör ja turvajad läksid samal ajal õue magama. Ma proovisin neiuga inglise keeles juttu alustada, kui too ainult naeratas vastuseks. Sõber läitis igavusest sigareti. Kuid mõne sekundi pärast tõmbas neiu talt selle sujuva liigutusega suust, heitis endalt tuunika ning jäi meie ette seisma täiesti alasti. Jahmusime sõbraga päris korralikult, nähes väljaarenemata rindadest kuni hoolikalt pöetud häbemeni looklemas tätoveeritud draakonit. Seejärel viskas hetäär silda ja torkas hõõguva sigareti endale tuppe.

Selles asendis lähenes ta mulle, avas mu püksiaugu ja toppis mu riista koos munadega endale kuni kurku. Hetke pärast hakkasin ulguma üheaegselt nii valust kui ka mõnust. Mulle tundus, et kohe-kohe neelab ta mu peenise alla. Seejärel pööras kurtisaan end, peenist suust laskmata, kui elupõline akrobaat sillas ümber ja paiskas mu selili, nii et mu nägu leidis ennast ta tuti kõrval. Sel hetkel ma lõpetasin ja mu seeme valgus ta kurku. Tulin hetkeks mõistusele, tundes sigaretisuitsu, kogu selle aja oli sigaret otsapidi ta tupes olnud. Võtsin hoolitsevalt ta tupest koni ja hakkasin ta vulvat üle lakkuma. Sel hetkel kuulsin oma sõbra, kelle olemasolu olin ma üldse unustanud, läbitungivat karjet. Pöördusin ümber ja ning oleksin peaaegu kõnevõime kaotanud: sama piiga, kuid nüüd juba korraga tuunikasse rõivastatult, lakkus ahnelt mu sõbra keha. Kui ma hämmingus pöördusin tagasi oma äsjalakutud "tuti" poole, siis selle koha peal lebas hoopis mu rahakott.

Esimene peast läbi käinud mõte oli - ma olen hulluks läinud! Vaevalt olin end püsti upitanud, kui keegi võttis mu kaela tugevasse haardesse ja paiskas mu uuesti pikali. See oli seesama piiga, kui nüüd juba jällegi tuunikata! Ta rebis mul riided seljast ja laskus mu kõvastunud peenisele. Meenutades oma hetk tagasi läbielatud nõutust, lasksin pilgul ruumis ringi käia, otsides oma sõpra, kuid teda polnud kusagil. Veendumaks, et ma seksin ikka tüdrukuga ja mitte oma rahakotiga, haarasin piigast kinni, paiskasin ta selili ning heitsin talle peale. Alustuseks uurisin kogu ta keha pealaest jalatallani üle ning veendunud tema naturaalsuses, hakkasin teda keppima.

Kuid ma ei suutnud teha ainsatki friktsiooni, kuna kurtisaan oli oma tupelihased nii kokku tõmmanud, et tundsin end kui lõksus. Vaatasin teda ehmunult - ega ometi vaginist? Ta pilgutas mulle lõbusalt silma ja hakkas oma tupelihastega töötama niisuguses rütmis, et mu peenis tundis ennast kui supertolmuimejas Klammerdusin kirehoos hammastega ta nibusse ning peaaegu puresin seda. Kui ma juba jällegi lõpetama hakkasin, tundsin kuidas mu pärakusse pisteti sõrm. Tahtsin ümber pöörduda. kuid neiu hoidis mind tugevalt oma haardes ning suudles mind huultele. Siis imes ta end mu keele külge ning hakkas seda neelama. Tundsin end olevat kahekordses lõksus. Nauding oli metsik. Tundsin, et veel veidi ja mu keel ning peenis kaovad naise sisemusse ning jäävadki sinna - igaveseks. Iga kord, kui ma olin juba pea lõpetamas, surus ta oma vaagnalihased nii kokku, et mitte üks piisk ei saanud välja tulla. Kuid sel hetkel, kui mu sperma järjekordselt poolel teel pidama jäi, tundsin pärakus sõrme asemel midagi suurt ja sooja ning kaotasin suurest mõnust teadvuse.

Toibusin meeldivast tundest, et keegi lakub mu pärakut, kõdistades selle ümbrust ja uuristades keelega sisemuses. Ümber pöördudes nägin, et seda teeb toosama kurtisaan Kõrval lebas mu sõber - samuti kõhuli, ja kurtisaan jõudis samal ajal ka tema pärakut näppida. Sulgesin silmad ja hakkasin uinuma, sest seksiga tegelemiseks polnud ma enam võimeline.

Hommikul äratas meid sutenöör, kes esimese asjana küsis meilt öömaja eest tasu. Olime üllatunud, et ärkasime riietes. "Kas ka see kuulub teenuse hinna sisse?" küsis sõber sutenöörilt irooniliselt.

Too noogutas paljutähendavalt. Huvitav oli, et tüdrukut polnudki templis. Kambodzhalane seletas, et ta oli läinud puuvilju ostma. Nii me suundusimegi piigaga hüvasti jätmata ja teda fantastilise öö eest tänamata hotelli. Teel vahetasime omavahel muljeid. Tuli välja, et too prostituut oli teinud meiega praktiliselt ühtesid ja samu asju. Tõsi küll, sõber ei lakkunud oma rahakotti ning oli saanud ka sellise au osaliseks, et nautis piigaga anaalkontakti.

Teel tundsin, kuidas mu sugutipea kiheleb. Jagasin oma probleemi sõbraga ning selgus, et ka temal on sama häda. Jõudnud hotelli, suundusin esimese asjana pesuruumi, lasin püksid maha ning uurisin oma peenist. Mul tõusid juuksed öudusest püsti. Nimelt ilutses mu munni otsas tätoveeritud draakon! Täpselt selline, nagu oli olnud kurtisaanil! Panin end kähku riidesse ja tormasin sõbra hotellituppa. Põrkasime uksel peaaegu kokku. Mu söber oli raevus: "See lits torkis mu munnile sisaliku!"

Jöudnud tagasi Venemaale, esimese asjana helistasin oma diplomaadist sõbrale ja rääkisin talle kogu loo. Ta naeris tükk aega ja ütles, et kolleegid Hollandist sattusid kord analoogsesse situatsiooni. "Kas teile teed pakuti?" küsis ta. Jaatasin. "Kuula siis mind: need libud keedavad teed igasugustest rohtudest ning segavad sinna hulka ka hallutsinogeene. Pärast sellise tee joomist satub inimene hoopis teise reaalsusesse. Talle tundub, et ta seksib libuga, kuid tegelikult hoopis masturbeerib ohjeldamatult või kepib oma kaaslast."

Ning mulle meenus, kuidas minusse sisenes midagi suurt ja sooja...