Olime sõbrannaga koos joonud paar veini ja niisama lõbusalt vesteldes aega veetnud. Märkamatult läks teema meeste peale. Kuna ta oli aastaid vaba ja vallaline olnud, oli tal rääkida nii mõnigi põnev lugu.

Nii veini limpsides ja lugusid uulates tundisn, et isu seksi järgi on ääretult suur. Otsustasin tellida takso ja lahkuda. Tavalise suitu järgi haisva ja koleda taksojuhi asemel juhtus olema kena noor mees. Sõitsime vaikides, ma jälgisin ta käsi ja kaela, profiili ja tundisn, et midagi minus kisub ta poole. See kõik oli nii mehelikult jõuline, ilus.

Taksojuht märkas mu puurivat pilku. Algul püüdis teha nägu, et ei märka seda. Kuid peagi nägin, et ta hakkab sulama. Ta aeglustas vaikselt sõitu, mõeldes, kuidas käituda. Keerasin pea ära, et vaadata öise linna tulesid, lastes tal julgelt mind piiluda. Peagi tundsin, kuidas ta silmanurgast mind jälgis. Kuidas pilk jooksis mu avatud pluusinööpide vahelt läbi üritades silitada mu rindasid.

Peagi märkasin, kuidas see sama hindav pilk liikus alla poole, ma lükkasin vaikselt jalad laiemale ja nihutasin end aeglaselt alla poole, nii et seelik tõmbus sülle, paljastades mu sukapitsid. Märkasin, kuidas rooli hoidev käsi kergelt võpatas, keerasin näo ta poole, et tabada ta pilk. See oli täis küsimust, samas ehmatust ja segadust.

Manasin näole kõige soojema ja sõbralikuma pilgu, lastes end veelgi lõdvemalt istmele, nihutades alakeha veelgi ette poole, nii et seelik paljastas juba mu pitsilised püskikud. Veidike kõhklemist ja juba silitaski ta käsi õrnalt mu reite sisekülgi.

Arglikult, pehmelt, samals ajal üritas ta jälgida mu pilku. See ettevaaatlikus, kohmetus erutasid mind meeletult. Ma tundsin kuidas mu alakeha tõmbub pingule. Peagi puudutasid ta näpuotsad mu jalgevahet, mis oli märg ja kuum. Kõhklematult keeras ta takso teelt kõrvale. Me sõitsime surnuaia parkalsse, kus öiselt ajal tavaliselt kedagi ei liigu ja ta peatas auto, kustutades tuled.

Ma olin seda kõike oodates nii erutatud, püüdin kujutada ette ta riista, mis oli ikka veel mu pilgu eest pükstega kaitstud. Ta keeras end minu poole ja vaatas otsa. Ta pilk oli täis, kainust, mis oli segununud ihaga. Aeglaselt nööphaaval avas ta mu pluusi jälgides samal ajal silmadega mind, libistades pilgul üle mu näo ja kaela...

Mulle sügavalt silma vaadates libistas ta käe mu rindade järgi. Silitas neid ülalt ja tõstis pehmelt rinnahoidjatest välja, mudides neid kergelt ja aegalselt. Ma tundsin, et olen valmis vaid sellest orgasmi saama. Mu suust kostus vaid kerge ohe. Ühe käega silitas ta mu kalea rinda, teisega nööpis ta enda pluusi lahti. Tahtsin teda aidata, kuid ta lükkas õrnalt mu käe eemale.

"Ole nii, ära tee midagi" lausaus ta maheda meeldiva häälega, mis erutas mind meeletult. Jälgisin silmadega kuidas ta ülakeha ilmus pluusi alt nähtavale. Lasin pilgul libiseda üle ta jõuliste sitkete käte ja kõhu. Ta nägi nii kena välja, ei midagi liigset, kuid kõik oli olemas. Temast õhkas sitkust. Ma tahtsin väga "seda" puudutada, kuid ta pilk palus mul jääda paigale.

Ainult meeletu kirg ja iha tõusid mus kui pükstest vupsas välja ta jäigastunud riist. Ilus, tõeliselt ilus, ma olin lummatud. Ta vaatas mind hetke ja tuli üle kõrvalistme ette põrandale. Ta lükkas üles mu seeliku ning tõmbas aeglaselt mul jalast stringid. Vaikides jäi ta siis hetkeks mind vaatama. Ma tundsin, et ma ei pea vastu, haarasin ta käest, tõmmata ta enda poole. Ta suudles hellalt mus sõrmi ja vabastas käe mu haardest, lükates mu sõrmed eemale.

Ma muutusin närviliseks ja rahutuks. Ma keesin ja tundisn, et peagi ma tõesti ei suuda oodata. Ma nii tahtsin teda. Nende pööraste mõtete juures sulgesin simad, kui äkki tundisin ta hingamist oma jalgevahel, ta soe hingeõhk oli nii lähedal mu vitule.

Järgnes kerge pehme suudlus, nii kerge nii pehme, nagu oleks ta suudelnud mu huuli, lükates keele õrnalt mokkade vahele ja liigutades hellat kliitoril. Samasl ajal tundsin, kuidas mu iste laskus alla poole, kuni tagaistmeni. Ta suudles mu mokkasid, lastes keelel aegajalt käia üle mu kliitori ja avause. See pani mind värisema.

Mul oli tunne nagu oleksin elus esimest korda mehega. See oli meeletu. Keha muutus iga hetkega tundlikumaks. Korraga tundisn ta hingamist oma kaelal ja näol. Avasin silmad. Ta vaatasi mind, pilk täis kirge, hellust, kuid samas kainust. See oli kauneim pilk, millega keegi mind eales vaadanud oli.

Selle pilgu saatel haaras ta mu sülle ja tõstis kõrgemale istme seljatoele, ning ma tundsin ta jalgade soojust oma kintsude reite siseküljel, millele järgnes ta riistaotsa kerge puudutus vastu mu mokkasid. Ma tahtsin talle vastu tulla, et suruda end selle imelise riista otsa, mida ma olin oodanud. Kuid ta hoidis mu puusasid kindlalt paigal. Lükates hoopis käe mu jalgevahele, õrnalt ja pehmelt silitas ta mu vittu ja mokkasid.

Kui olin natuke rahunenud, tundsin taas ta riista oma mokkade vastas. Aegalselt hakkas ta seda mu sisse suruma. See oli nii tuline, kõva... Ma hakkasin taas erutusest värisema. Lükkasin jalad nii laiali kui sain, et saakas tungida nii sügavale, kui ulatab.

Lükates end põhjani mu sisse, peatus ta hetkeks. Suudles õrnalt mu huuli ja hakkas aegalselt mu sisse pumpama, samal ajal hoidis kindlat pilku mu silmades. Ma ei suutnud silmi sulgeda. Oli tunne, et kui ma nad sulgen, ta kaob.

Ta surus oma niiske sitke keha vastu mu rindasid, surudes nii mind tugevalt vasta seljatuge. Mida jõulisemalt ta mind pumpas, seda enam tundsin kuidas ta riist aina enam jäigastub, ta suus kostis kerget oigamist.

Mu värisev keha erutas teda ta haaras mul käega tagumikust, surudes mu veelgi tugevamalt vastu istet ja pumpas mind ühtäkki meeletu jõuga, kuni ta suus kostus sügav madal oie ja ma tundsin, kuidas ta riist hakkas kuumalt tuksuma.

Mu alakeha tõmbus orgasmist krampi. Me lamasime nii mõne aja ja ma tundisn ta lõhna, enda lähedal, mul oli parim tunne elus. Ja seni parim tunne, kui meenub. Kahjuks pole ma teda rohkem kohanud, kuigi minu suurimas unistuseks oleks korrata tol õhtul juhtunut.