Sõitsime koos oma tüdruksõbraga ühte kõrvalisse Aafrika maakohta seiklema, et seal teineteist ja fantastilist loodust nautida. Tegime ka natuke pahandust ja rikkusime iidseid tavasid, mille eest meid kohalike poolt rängalt karistati.

Kõigepealt võtsid külaelanikud nii minu kui mu tüdruku alasti ja panid meid inimestele vaatamiseks ja alandamiseks keset väljakut kaelpakku. Meid oli kinnitatud nägudega teineteise poole, nii et mu tüdruksõber nägi mind ja mina teda ning ma pidin kogu aeg vaatama oma tüdruku vituavaust (ta jalad olid ahelatega laiali tõmmatud), kuid ei saanud kõigi nende pikkade päevade jooksul kordagi puudutada teda ega ka iseennast. Pidime mõlemad seal kõrvetava päikese käes seisma ning pealtvaatajate mõnitamist ja isegi näppimist taluma.

Lisaks kaeti meid sealsamas kaelpakus olles sunniviisiliselt üle kogu keha tätoveeringutega, et me ei saaks enam kunagi oma häbi teiste eest varjata. Kui me olime mõlemad nõnda näppudest-varvastest kuni pealaeni tätoveeringutega kaetud, siis muudeti meid kohaliku kogukonna orjadeks ning me pidime hakkama tegema kõige ebameeldivamaid ja raskemaid töid.K una mind ja mu tüdruksõpra lahutati nüüd lõplikult teineteisest nii, et ma ei saanud isegi enam eemalt näha teda - kallistamisest, suudlemisest ja seksimiseks rääkimata - siis suundus mu pilk tahes-tahtmata teistele tüdrukutele.

Varem koledat valu teinud tattood mu riista otsal hakkasid tasapisi paranema ja oleksin juba tahtnud leida mõnda kena vittu, millesse kogu oma vahepealsetel nädalatel kogunenud sperma pursata. Samas oli vabade tüdrukute poole vaatamine orjadele range karistuse ähvardusel keelatud.

Juhuslikult sattus ülevaataja mulle peale just hetkel, kui silmitsesin igatsevalt ühte ilusat 16-aastast pliksi, kes õnnetuseks osutus orjapidaja enda tütreks. Sellise ränga üleastumise eest lasi ülevaataja mu eesnaha tihedalt riista pea külge kinnitada (orjade infibuleerimine eesmärgiga nad absoluutselt igasugusest seksimõnust ilma jätta).

Peale haava kinnikasvamist oli mu munni pea nii kindlalt eesnahaga kaetud, nii et mul ei olnud enam üldse võimalik seksida ega isegi masturbeerida. Et karistuse täitumine veelgi kindlam oleks, kinnitati mu riista otsa veel suur metallrõngas. (vt http://www.definition-of.com/penis+infibulation).

Seega pidin nüüdsest kannatama pidevat ja absoluutselt rahuldamatut nikunälga. Püüdsin plikade vaatamisest igati hoiduda, sest riista osalinegi kõvastumine tegi talumatut piina. Samas vaatasid plixid nüüd suure huviga mind ja kihistasid naerda, sest suur rõngas mu türa otsas paistis kaugelt silma (orjad pidid alati olema alasti) ja igaüks tahtis näha sellist ideaalselt korralikuks sunnitud kutti. Samuti pakkusid huvi tihedalt kogu mu keha katvad tattood. Seetõttu tegid vabad tüdod tihti mu juurde asja: mõned käskisid mul endi ehteid parandada ja paremini kehale kinnitada, teised lasid oma soengut korrastada, vanniskäimise juures teenida jne. Seejuures itsitasid nad alati mu rõngaga riista üle, sest mu lootusetu kiima õrritamine tegi neile alati koledasti nalja.

Ühel järjekordsel kõrvetavalt kuumal päeval tuli mu juurde viimasepeal seksikas neiu, kes käskis mul oma karvakesed ära epileerida, nii et ainsateks karvadeks oleksid ripsmed, kulmud ja juuksed. Ta võttis ennast alasti (nagu olin minagi) ja sirutas ennast mu kõrvale matile täies pikkuses välja.

Mmmmmmmmmmmm... Ta oli üleni shokolaadpruun: imelühikeseks pediküüritud küüntega varvastest kuni häbemekinguni, häbemekingust kuni väikeste kõvade rinnanibudeni, rinnanibudest kuni juustepiirini. Nellu andis mu kätte purgi kõrvetava salviga ning ma pidin seda salvi määrima kõikjale, kus kasvõi ainult aimasin oma näppudega ta kehal karvakeste karedust. Alustasin selle tööga peale ta meelatest kaenlaalustest. Sealsete imelühikeste karvakeste liivapaberi-sarnane karedus andis ka ta pruunile nahale kaenlaaluste piirkonnas pisut veelgi tumedama varjundi. Järgmiseks töötlesin tüdruku käsivarsi ja jalasääri, mida katsid kaenlaaluste karvakestest mõnevõrra pikemad, kuid see-eest siidisemad ja pehmemad karvaudemed.

Ning juba varsti pidin hakkama sisse määrima ka ta jalgevahet, vittu ja häbemekinku... Tüdo nautis mu näppude puudutusi nii väga, et hakkas samal ajal ka ise enda näppudega oma armupesale mõnu tegema. Urrrrrrr... Oli see aga raske!

Ma ei saanud ju ta vitust hetkekski kõrvale vaadata ja pidin seda oma kõige meeletumate unistuste ja ihade objekti ühtlasi ka oma näppudega puudutama.Vahepeal lasi see seksijumalanna oma kehale kantud salvil natuke kuivada ja hakkas samal ajal mu vangistatud armupulgaga mängima. Algul ta lihtsalt puudutas oma imeseksikate pikkade näppudega mu riista eesnahka, mille alla oli kinnitatud mu riista pea ehk riista kõige tundlikum osa.

Tüdruk silitas näppudega imeõrnalt ümber mu munni kaeluse ning sikutas siis itsitades veidi mu munni otsa kinnitatud rõngast. Järgmiseks limpsas ta mu riista keelega ning võttis selle isegi oma suhu ja hoidis seal suht pikka aega. Tüdo suu soojus ajas mu nii kihevile, et mu riist läks hoolimata eesnaha ja rõnga valusast pitsitusest oluliselt suuremaks.

Nellu ei varjanud oma imestust mu riista suuruse üle ning avaldas naerdes arvamust, milline võiks mu riist olla veel siis, kui ta ei oleks kindlalt eesnaha sisse vangistatud.Nüüd andis neiu mu kätte väikese jõekarbi ja ma pidin selle terava servaga ta nahalt salvi maha kraapima. Koos salviga tulid maha ka karvakesed, nii et järele jäi ideaalselt siidine ja sile pruun nahk. Kui olin oma kraapimisega jõudnud nellu häbemekinguni, ajas ta oma pruunid viimasepeal trimmis reied laiali, et ma igale poole ilusti ligi pääseksin. Milline ilus kitsas vitt tal oli! Armsad paksud häbememokad, väike ent kutsuvalt avali vagiina-avaus, himuralt niiske pisikese oa sarnane kliitor... Kliitorit läbis väike trendikas intiimrõngas ning pliks käskis mul seda kergelt sikutada ja seega ta naudingu suurendamiseks kliitorit venitada.

Varsti seisis tüdo mu ees juba täiesti paljalt st ilma karvakesteta ja üle kogu keha ideaalselt siidise nahaga. Ka ta häbemekink, jalgevahe ja üldse kogu ta vitu ümbrus olid täiuslikult siledad. Olin valmis absoluutselt kõigeks, et saaksin kasvõi korrakski oma riista ta vittu panna...

Aga ei!!! Ma ei aimanud, et see ka sellisel viisil juhtuda võib! Tüdruk käskis mul oma vangistatud riista ta vittu torgata ning kuna ta vitt oli juba viimasepeal märg, siis see õnnestuski. Ma pidin ka oma rõngaga riista ta naudingu suurendamiseks vitus edasi-tagasi liigutama, just nagu me seksiksime päriselt. Minule oli see muidugi põrgulikult piinarikas ja temale nii taevalikult mõnus, et ta sai palju-palju järjestikulisi orgasme.

Lõpuks lükkas pliks mu munni endast välja ja käskis mul ta jalgevahe korralikult puhtaks teha. Kuna mul olid juuksed maha aetud (nagu kõigil orjapoistel), siis pidin ta vitu oma keelega puhtaks lakkuma ning pärast vitu ümbruse oma kehaga ära kuivatama.

Kui see tehtud, pani plika ennast taas riidesse: lühike 15 cm pikkune seelik, nabapluus ja kõrgete kontsadega lahtised kingad. Nii ta minu juurest shokolaadpruunide trimmis reite välkudes lahkuski. Edaspidi pidin lisaks temale samamoodi teenima ka ta sõbrannasid...