Olin oma vanavanematel suvel nende villas külas. Oli kuum suvehommik ja kuna kedagi ei olnud kodus otsustasin ainult hommiku mantliga majas ringi käia. Oli väga soe ja midagi ei olnud teha ning ma otsustasin et viskan teetoa sohva peale pikali. Ma uinusin kiiresti.

Mind äratas kellegi soe käsi mis liikus mööda mu keha, üles mu rindade poole ja silitas neid õrnalt. Mul oli hästi mõnus. Ma piilusin läbi peaaegu suletud silma laugude ja avastasin et see silitaja oli meie 25 aastane aednik. Ta tõmbas oma käe alla poole ja lükkas oma sõrme õrnalt mu vittu.

Sain aru et sellise asjapeale mitte üles ärgata oleks kahtlust äratanud. Nii et ma tõusin aeglaselt istuli ja libistasin ennast tema jalge ette. Hakkasin ta püksi lukku lahti tegema, ta ise tegi nööbi lahti. Kui ma ta püksid alla tõmbasin tuli sealt välja suur natuke niiske riist. Ma panin selle õrnalt oma suhu ja lakkusin selle otsa, samal ajal huuli mööda seda üles alla liigutades.

Kui mees hakkas mõnust oigama võtsin ta libeda asja suust välja ja tegin pihkupeksmis liigutusi niikaua kui 3 sooja sperma juga mu rindadele langesid. Hõõrusin need mõnusalt laiali. Siis hakkas aednik mind metsikult käperdama alustades rindadest ja edasi mu vittu juurde. Siis torkas ta sõrme natuke sinna sisse ja hakkas liigutama, mul oli hästi mõnus. Kui ta oli oma riista uuesti üles saanud keeras ta mu ühe jõulise liigutusega ümber ja hakkas mulle taha panema. Natukese ajapärast tundsin kuuma juga enda sisse tungivat ja samal hetkel me mõlemad oigasime orgasmi mõnust. siis hakkas ta mind uuesti käperdama kuid jõulisemalt kui enne.

Ma sain aru et ta tahtis uuele ringile minna ja ma mõtlesin et see mees on alles sugu-täkk. Ja jälle keeras ta mu ümber kuid seekord surus ta oma peenise mulle persse. See oli kohutavalt valus kuid ma ei näidanud seda välja. Peale kõigest 15 sekundit tundsin järjekordset seemne purset kuid seekord polnud orgasmist juttugi ainult suur valu. Mees selle eest oigas võimsa mõnu käes ja vajus sohvale magama.