Kui ma tol reedel lõpuks oma tööasjad nurka viskasin ja spordikoti haarasin, et Otepää lähedale laagrisse sõita, olin ma olnud täpselt 4,5 tundi ilma seksita. Alles hommikul olin ma Marjet pannud, aga mu riist oli juba tund aega pärast seda pakil ja tööle oli raske kontsentreeruda, sest mõtted keerlesid vaid keppimise ümber, nagu alati. Sest ma olin ja olen meessoost nümfomaan. Tean, et see on haigus ning piinlen selle käes tihti - kui naist käepärast (või õigemini riistapärast pole) ja onada ei saa - kuid võimaluste olemasolul naudin oma haigust täiega.

Teekond polnud eriti pikk, kuid umbes poole tee peal ei suutnud ma eesootavale vittude paraadile kauem rahulikult mõelda ning keerasin kõrvalteele, et korra kiirelt pihku panna. Mu munn oli kivikõva ning ma teadsin, et kui ootama jään, lähen lolliks. Koorisin siis oma 17-sentimeetrise vidina rooli taga pükstest välja, tõmbasin eesnaha tagasi, nii et türapea paljastus ning asusin eesootavatele rõõmudele mõeldes masseerima. Ei läinudki kaua aega, kui riist purskas taskurätikusse tubli koguse valkjat seemet. Ohh, kuidas ma tahtsin, et see seeme oleks leidnud tee mõne noore tibi vittu.

See ekstreemsportlaste laager asus looduskaunis kohas, kuid looduse kaunidusest enam huvitasid mind sportlikud laagritibid. Üle Eesti olid kohale tulnud eriti lahedad tshikid ning ma ootasin hingevärinal hetke, mil saan mõnele neist, veel parem kui mitmele, ära panna.

Mul polnud kahtlustki, et mõne ma neist saan. Näen üsna hea välja: olen pikka kasvu, tumedate juustega ja naiste arvates George Clooney näoga. Sporti - lumelauasõitu, purjetamist ja jalgrattamaratoni harrastan ka, nii et olen üsna heas vormis.

Selle blondi tibi leidsin ma järve ääres, kuhu ma peale kohalejõudmist teetolmu maha läksin pesema. Ülimalt mõnus soe ilm, lahe rahvas, jahe ja karastav vesi ning siis veel see päevitav blondiin järvekaldal, seljas napid märjad bikiinid, millest rinnanibud ja häbemekolnurk ilusasti läbi kumasid. Nägin vaeva, et oma erektsiooni varjata ning kutsusin tüdruku endaga ujuma.

Suurepärasest sportlikust kehaehitusest - tugevad reied, väike ja vormis tagumik, trimmis kõht - hoolimata polnud Kaidi eriti hea ujuja ning seetõttu tema lihtsalt seisis rinnuni vees ja mina ujusin tema ümber, ise pidevalt kahemõttelisi nalju visates. Tavaliselt ma seda ei tee, kuid Kaidi kõhistas pidevalt naerda. Lõpuks võtsin julguse kokku, ujusin vee all talle selja taha ning näpistasin ta vormis persikjaid kannikaid. Tüdruk küll kiljatas, kuid oli näha, et talle see meeldis.

Haarasin härjal sarvist ning liibusin kohe tibi vastu. Suudelda oskas ta imehästi, ta libe keel lipsas mulle suhu kohe, kui huuled tema omadele olin surunud. Libistasin kohe käe vee all ta bikiinidesse ning asusin häbet masseerima. Tibil polnud sellegi vastu midagi. Ikka veel suudeldes surusin kaks sõrme ta kiisusse, mis juba eritas libedat nestet. Tõukasin sõrmi mõned korrad edasi ja tagasi, kuni leidsin, et tibi on piisavalt märg ja asusin siis kliitorit hellitama. Mind ei kottinud eriti, et rand oli rahvast täis ning see blond meesteneelaja mul käes mõnust niutsus. Kaidi toppis käe mulle püksi ning haaras riista kätte, asudes seda jõuliselt muljuma ning hõõruma. Mõnus.

Lasin tal natuke nautida nii tema enda kui oma sõrme tegevust ja tõmbasin ta püksikud siis ühe ropsuga alla. Tõstsin korraks ühte ta jalga, et ma koos jalgadega tibi nikkuma ei peaks, tõstsin bikiinid üle jalalaba, nii et need teise jala külge rippuma jäid. Seejärel vabastasin ennast samal moel trussikutest, haarasin tibi kannikatest ja tõstsin ta jalad endale ümber puusade.

Riist libises noorde, märga ja kuuma vittu nagu võisse. Ohkiva tibi häälele lisandus veel see laksuv hääl, mis tekib siis, kui vees nussida. Hoidsin endiselt tugevasti Kaidi kannikatest ja muudkui nikkusin teda, nii nagu jõudsin. Kuna hoomasin, et rahvas rannas meid juba üsna uudishimulikult jõllitas, kiirendasin tempot, viisin tibi lõpuni ja purskasin siis kõik viis miljonit spermatosoidi blondiinile vittu.

Leppisime kokku, et kohtume õhtul veel ja mina sain seejärel paar tunnikest laagri eluga tegeleda: süüa, sportida ja mõned õlled võtta, ilma et paisuv riist segaks. Kuid varsti oli riist jälle kikkis nagu mees muistegi ja nõudis naist.

Nojah. Kaidi oli läinud Otepääle ja lubanud alles 9 paiku mu telgi üles otsida. Pidin uue naise otsima. Sobiva variandi leidsin saunast.

Kuid ausalt öeldes ei leidnud mina Majgritit esimesena. Esimesena leidsid selle kiitsaka, kuid väga veetleva brüneti need kaks tüüpi, kes teda meeste saunas keppisid, kui mina sinna sisse vajusin. Astusin pesuruumi ja tardusin soolasambaks - Väike-Leo eriti - saunapingil oli pikali ilus naine, kelle all oli mees, riist tema perses, ja peal teine vennike, riist naise vitus. Nojah. Tibi oli ilus: tal oli väga sale, isegi kõhn keha, väikesed kikkis nibudega rinnad, pikad tumedad juuksed ning laiade huultega tütarlapselik nägu.

Mõtlesin, et ei tee keppivast kolmikust väljagi ning lähen leiliruumi, kui üks meestest mulle hõikas: “Tuled ka jaole või? Ma ei jõua seda täitmatut lirvat rohkem nikkuda.” Too tibi ei paanud sellist ütlemist pahaks, naeratas mulle vaid meelalt ja limpsis vihjavalt oma sõrme.

Mees nägi mu näost nõusolekut ja kadus leiliruumi. Astusin tipsi juurde ning see ei kaotanud aega, vaid haaras ta näo juures tuksleva vembo kohe oma suhu. See maitses talle hea. Ta haaras selle korraks peaaegu munadeni suhu, lasi siis õrnalt välja ja asus limpsima. Keelega paremalt, keelega vasakult, korraks ots suhu, keelega munade juurest…ja siis kõik otsast peale. Liiatigi oskas tibi käega imemõnusasti lahklihase juurest masseerida, nii et nauding veelgi võimsam oli. Tibi pea hakkas edasi tagasi jõnksuma ning ma avastasin, et mu puusad käivad temaga kaasa. Vastupidises rütmis muidugi. Vahepeal oli too teine mees talle perse pursanud ning andis mulle märku, et ma võiksin tibi altpoolt rahuldada, nii et tüdruk saaks ta riista puhtaks limpsida. No seda ma tegin. Lasin tol mehel tibi alt väljuda ja türa Majgritile (siis ma veel tegelikult tema nime ei teadnud) suhu torgata, mida tibi kohe limpsima hakkas, hoolimata sellest, et riist oli just tema enda pärakust tulnud. Ise surusin oma riistapea õrnalt naise roosade ja kiimanestest libedate ja läikivate häbememokkade vahele ning lükkasin siis oma vembo lõpuni sisse, nii et naine naudingust niitsatas. Muide, Majgritil oli häbe täielikult raseeritud ja ta kube nägi seetõttu üsna noor ja ahvatlev välja. Hakkasin teda alul aeglaselt keppima. See maitses hea, vituke oli kitsas ja tihe ning parajalt libe. Kiirendasin tempot ja riist käis üha nobedamalt. Et olen üsna hea nikkuja, viisin tempo varsti maksimumini, ilma et mul oleks tulnud liialt pingutada. Nägin kuidas mu riist liikus vittu ja välja nagu auruvedur. Tahtsin ka tibi peput proovida, liiatigi oli eelmine mees selle mõnusalt libedaks keppinud. Tavaliselt mulle selline asi ei meeldi, sest pärak on kitsas ja kuiv ning mehe jaoks selle keppimine sama valus kui naise jaoks saamine, aga seekord tundsin, et tahan seda. Tõmbasin munni välja ja surusin kohe alumisse auku. See läks libedalt. Päraku seinad olid siidjad nagu kõige pehmem ja siledam asi maailmas ning surve oli tugev. Nii tugev, et arvasin neljast-viiest liigutusest piisavat, et lõpuni jõuda. Püüdsin end tagasi hoida, et pepukest veelgi nautida. Imetlesin seda kaunist pilti: mu parajalt jurakas relv noore naise tillukeste tuharate vahel. Jätkasin päraka panemist ja naisele asi meeldis. Ta liigutas kaasa ning ta silmad olid mõnust suletud. Vahepeal tuli leiliruumi läinud mees tagasi ja me jätkasime tüdruku keppimist kolmekesi. Ning kui meestel sellest vanainimese asjast kõrini sai, viisin Majgriti oma telki, aheldasin nii tema kui vahepeal tagasi saabunud Kaidi käeraudadega telgivaia ümber ja jätkasin nende noorte ihude võtmist - kätte, tisside vahele, suhu, vittu, pärakasse - poole ööni. Oma laulatatud kaasale Marjele ma ei mõelnudki, sest seks teiste naistega köitis mu meeled täiesti. Nümfomaania on tore haigus. Ka meeste puhul.